Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Najděte si nejlepší ubytování s bazénem v České republice.

Pokud hledáte ubytování s bazénem v České republice, jste na správném místě! V České republice existuje několik možností pro ubytování s bazénem, které vám umožní relaxovat a užívat si osvěžující koupání přímo u svého ubytování.

V této sekci se dozvíte, jak vybrat nejlepší ubytování s bazénem v České republice a které možnosti jsou k dispozici. Můžete si přečíst o různých typech ubytování a jejich výhodách pro relaxaci u bazénu.

Klíčové poznatky:

  • Existuje několik možností pro ubytování s bazénem v České republice.
  • Ubytování s bazénem je ideální pro relaxaci a osvěžení během dovolené.
  • V různých lokalitách České republiky najdete hotely, penziony, kempy a rezorty s bazénem.
  • Bazénové ubytování je oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi a milovníky wellness.
  • Vybrané ubytování nabízí také další atrakce a pohodlí pro náročnější klientelu.

V další části článku se budeme podrobněji zabývat jednotlivými druhy ubytování s bazénem a jejich výhodami. Přečtete si o nejlepších hotelech a penzionech s bazénem v České republice, rodinném a wellness ubytování, kempy a koupaliště s venkovními bazény a o luxusním ubytování s bazénem v přírodním prostředí. Také vám představíme nejlepší ubytování s bazénem podle regionů v České republice.

Nejlepší hotely a penziony s bazénem v České republice

V České republice najdete mnoho skvělých hotelů a penzionů s bazénem, které vám poskytnou luxusní ubytování a zároveň možnost osvěžení ve vodě. Pobyt v ubytování s bazénem je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí zrelaxovat a užít si klidné chvíle u vody. Bez ohledu na to, zda preferujete venkovní nebo vnitřní bazén, můžete si být jisti, že najdete to pravé místo pro svůj pobyt v Česku.

Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je Camping Lipno Modřín v Lipně nad Vltavou. Tento kemp nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany a obytná auta. Kromě toho zde najdete vlastní oblázkovou pláž a sportovní areál, který nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu.

Pro ty, kteří hledají koupání a zábavu v blízkosti Hradce Králové, je tu Koupaliště a kemp Lodín v obci Lodín. Zde jsou k dispozici tři bazény a brouzdaliště s malou skluzavkou, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Toto místo nabízí skvělé vyžití pro celou rodinu.

Jestliže preferujete jezerní dovolenou, pak je pro vás ideální Autokemp Merkur v Pasohlávkách na horní Novomlýnské nádrži. Zde najdete dvě jezerní laguny s plážemi a různými vodními atrakcemi. Můžete si zde užít slunění na pláži, koupání v jezeře nebo si zaplavat v jednom z bazénů. Toto místo je vhodné pro rodiny i páry, kteří si chtějí užít klidné a relaxační chvíle v přírodě.

Tabulka: Nejlepší hotely a penziony s bazénem v České republice

Název Umístění Typ ubytování Bazén
Hotel A Praha Hotel Vnitřní bazén
Penzion B Olomouc Penzion Vnitřní a venkovní bazén
Hotel C Karlovy Vary Hotel Vnitřní a venkovní bazén

Na závěr, pokud hledáte ubytování s bazénem v České republice, nemusíte hledat daleko. Existuje mnoho skvělých možností, které splňují potřeby a přání každého hosta. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel nebo útulný penzion, bazénové ubytování vám poskytne kombinaci pohodlí, relaxace a zábavy.

Příklad hotelu s bazénem

Ubytování s bazénem pro rodiny a wellness

Pokud hledáte ubytování s bazénem pro rodinnou dovolenou nebo wellness pobyt, máme pro vás několik skvělých tipů. V České republice existuje několik možností, které nabízejí vhodné ubytování pro celou rodinu s dětmi i pro ty, kteří si chtějí užít chvíle relaxace a opevnění.

Jednou z možností je Camping Lipno Modřín v Lipně nad Vltavou. Tento kemp disponuje 160 místy s elektrickou přípojkou a 200 místy pro stany a obytná auta. Kromě ubytování najdete zde také vlastní oblázkovou pláž a sportovní areál, který nabízí různé možnosti pro aktivní trávení volného času.

Dalším zajímavým místem je Koupaliště a kemp Lodín v obci Lodín poblíž Hradce Králové. Zde jsou k dispozici tři bazény a brouzdaliště s malou skluzavkou, což zaručuje nejen osvěžení, ale i zábavu pro celou rodinu. Kromě toho můžete využít i dalších aktivit, které kemp nabízí.

Pokud preferujete jezerní prostředí, můžete se ubytovat v Autokempu Merkur v Pasohlávkách na horní Novomlýnské nádrži. Zde najdete dvě jezerní laguny s plážemi a různými vodními atrakcemi. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří si chtějí užít vodní aktivity a zároveň relaxovat ve venkovním prostředí.

ubytování s bazénem

V neposlední řadě můžeme doporučit Autokemp Sedmihorky, který se nachází na úpatí hruboskalského skalního města v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Zde máte k dispozici chatky, mobilní domky a týpí, a také rybník s písčitou pláží a hřiště. Tento kemp je ideální pro rodinnou dovolenou, kde si můžete vychutnat krásy přírody a zároveň si užít relaxaci u bazénu.

Ubytování s bazénem pro rodiny a wellness

Ubytování Lokalita Dostupné aktivity
Camping Lipno Modřín Lipno nad Vltavou Oblázková pláž, sportovní areál
Koupaliště a kemp Lodín Lodín poblíž Hradce Králové Tři bazény, brouzdaliště, skluzavka
Autokemp Merkur Pasohlávky, horní Novomlýnská nádrž Jezerní laguny, vodní atrakce
Autokemp Sedmihorky Chráněná krajinná oblast Český ráj Rybník s písčitou pláží, hřiště

Kempy a koupaliště s bazény v České republice

Pokud preferujete kempování nebo pobyt na koupališti s bazénem, máme pro vás několik zajímavých tipů na ubytování. V České republice existuje několik možností, které vám přinášejí skvělé zážitky u vody. Jedním z těchto míst je Camping Lipno Modřín v Lipně nad Vltavou. Tento kemp nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany a obytná auta. Kromě toho zde najdete vlastní oblázkovou pláž a sportovní areál, ve kterém se můžete věnovat různým aktivitám.

V obci Lodín poblíž Hradce Králové se nachází Koupaliště a kemp Lodín. Zde najdete tři bazény a brouzdaliště s malou skluzavkou. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, které si rády hrají ve vodě. Navíc v kempu jsou k dispozici i další služby jako restaurace a obchod, které usnadní váš pobyt.

Pokud se vydáte do Pasohlávek na horní Novomlýnské nádrži, nezapomeňte navštívit Autokemp Merkur. Zde najdete dvě jezerní laguny s plážemi a různými vodními atrakcemi. Můžete si zahrát beach volejbal, pronajmout si paddleboard nebo jetový skútr a prozkoumat krásy jezera. Tento kemp je ideální pro všechny, kteří milují vodní sporty a relaxaci u vody.

Ubytování s venkovním bazénem

Kemp Lokace Vybavení
Camping Lipno Modřín Lipno nad Vltavou 160 míst s elektrickou přípojkou, 200 míst pro stany a obytná auta, oblázková pláž, sportovní areál
Koupaliště a kemp Lodín Lodín 3 bazény, brouzdaliště s malou skluzavkou, restaurace, obchod
Autokemp Merkur Pasohlávky 2 jezerní laguny, pláže, vodní atrakce, beach volejbal, paddleboard, jetový skútr

Luxusní ubytování s bazénem v přírodním prostředí

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování s bazénem a přírodním prostředím, máme několik skvělých tipů. Česká republika nabízí krásné luxusní hotely a rezorty, které jsou obklopeny přírodou a mají vlastní bazény pro relaxaci a zábavu.

Jedním z těchto skvělých míst je Hotel Chateau Mcely, který se nachází v krásném prostředí Středních Čech. Tento luxusní hotel nabízí exkluzivní pokoje, wellness centrum a venkovní bazén s úchvatným výhledem na zahradu. Zde si můžete užít klid a relaxaci ve stylovém prostředí.

Dalším doporučeným místem je Resort Svata Katerina v Jižních Čechách. Tento luxusní wellness resort se nachází v nádherné přírodní krajině a nabízí svým hostům nejen bazén, ale také wellness centrum, sauny, masáže a mnoho dalšího. Zde můžete zapomenout na stres a naplno si užít pobyt v luxusu a přírodě.

Hotel/Resort Poloha Bazén Wellness
Hotel Chateau Mcely Střední Čechy Venkovní Ano
Resort Svata Katerina Jižní Čechy Venkovní Ano

Tyto jsou jen některé z možností, které Česká republika nabízí pro luxusní ubytování s bazénem a přírodním prostředím. Vyberte si to nejlepší místo pro svůj relaxační pobyt a těšte se na okouzlující spojení luxusu a přírody.

luxusní ubytování s bazénem

Nejlepší ubytování s bazénem podle regionů v České republice

Prozkoumejte s námi různé regiony České republiky a objevte nejlepší místa pro ubytování s bazénem v Česku. V této zemi existuje mnoho možností, kde si můžete užít dovolenou s bazénem a relaxovat v pohodlí.

V Lipně nad Vltavou se nachází Camping Lipno Modřín, který nabízí příjemné a kvalitní ubytování s bazénem. Zde si můžete vychutnat krásnou oblázkovou pláž a využít sportovní areál. Ubytování je zde vhodné pro rodiny i jednotlivce, zde si opravdu odpočinete.

V obci Lodín poblíž Hradce Králové najdete Koupaliště a kemp Lodín, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Tři bazény a brouzdaliště s malou skluzavkou poskytují dostatek možností pro zábavu i relaxaci. Zde si rozhodně užijete svou dovolenou.

Pokud hledáte ubytování s bazénem na horní Novomlýnské nádrži, tak navštivte Autokemp Merkur v Pasohlávkách. Zde se nachází dvě jezerní laguny s plážemi a různými vodními atrakcemi. Ideální místo pro vodní radovánky a odpočinek na sluníčku.

V Chráněné krajinné oblasti Český ráj na úpatí hruboskalského skalního města se nachází Autokemp Sedmihorky. Zde si můžete pronajmout chatku, mobilní domek nebo týpí. K dispozici je také krásný rybník s písčitou pláží a hřiště pro děti. Toto místo je ideálním útočištěm pro odpočinek a relaxaci.

wellness centrum Předchozí příspěvek
Přátelské a relaxační wellness | oáza pohody a odpočinku
romantické pobytové balíčky Následující příspěvek
Nezapomenutelné romantické pobytové balíčky pro dva

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.