Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Najděte si relax v našich wellness centrech a lázních

Wellness centra a lázně jsou ideálním místem pro relaxaci a obnovení energie. V naší článku jsme se zaměřili na nejlepší wellness centra a lázně v České republice, které nabízejí širokou škálu wellness procedur a příjemného pobytu. Připravte se na luxusní relaxační zážitek v těchto mimořádných zařízeních.

Hlavní výhody

  • Nabízíme vám seznam nejlepších wellness center a lázní v České republice.
  • Zde si můžete užít širokou škálu wellness procedur a příjemného pobytu.
  • Tyto zařízení vám poskytnou luxusní relaxační zážitek.
  • Můžete se těšit na unikátní wellness programy a lázeňskou rehabilitaci.
  • Vychutnejte si léčebný pobyt a regeneraci těla i mysli v těchto zařízeních.

Hotel Miura – Designový luxusní hotel s vynikajícím Spa

Hotel Miura je známý svým designovým a minimalistickým stylem, který se odráží i v jeho Spa. Nabízí vnitřní relaxační bazén s perličkami a hydromasáží, saunový svět, Kneippův chodník, biosaunu a další relaxační zóny. Hotel Miura je ideálním místem pro luxusní relaxaci a wellness procedury.

Vychutnejte si designový luxus

Vstupte do světa hotelu Miura, který vás okouzlí svým designovým a minimalistickým stylem. Každý detail interiéru je promyšlený a zajišťuje příjemnou atmosféru pro relaxaci a odpočinek. Zde si můžete vychutnat jedinečný zážitek, který kombinuje krásu designu s prvotřídním wellness vybavením.

Spa pro dokonalou relaxaci

Hotel Miura disponuje vynikajícím Spa, které je připraveno splnit veškeré vaše potřeby. Vnitřní relaxační bazén s perličkami a hydromasáží vás okamžitě uchvátí, zatímco saunový svět nabízí dokonalé odreagování a pročištění těla. Nechte se unést Kneippovým chodníkem a prožijte relaxaci biosaunou. Veškeré služby jsou poskytovány profesionálním týmem odborníků na wellness procedury, kteří se postarají o vaše maximální pohodlí a uvolnění.

Ubytování s výhledem

Po náročném dni stráveném v Spa si odpočiňte v luxusních a vkusně zařízených pokojích hotelu Miura. Každý pokoj je navržen s ohledem na vaše pohodlí a nabízí výhled na malebné okolí. Užijte si klidný spánek na luxusních postelích a probuďte se plní energie a připraveni na další relaxační den.

Zažijte dokonalou kombinaci designu, luxusu a wellness procedur v hotelu Miura a dopřejte si nezapomenutelný zážitek. Rezervujte si svůj pobyt v tomto wellness hotelu již dnes a vezměte si čas jen pro sebe a svou pohodu.

Chateau Herálec – Luxusní wellness a spa balíčky

Chateau Herálec je wellness hotelem, ve kterém se můžete těšit na okouzlující luxusní wellness a spa balíčky nabízející úplné uvolnění a relaxaci.

Zde si můžete dopřát širokou škálu wellness procedur, které jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a představám. Od masáží a koupeleí po speciální lázeňskou rehabilitaci, veškeré procedury jsou prováděny odborným personálem, který se vám bude věnovat s maximální péčí a zkušeností.

Na pořadu dne je také návštěva saunového světa, kde si můžete vychutnat atmosféru starobylých klenb a relaxovat ve vířivce s blahodárnými účinky na tělo i mysl.

Chateau Herálec vás přivítá prostředím plným krásy a klidu, které nabízí ideální podmínky pro relaxaci těla i mysli. Po náročném dni si zde můžete odpočinout a zbavit se stresu, zatímco se oddáváte příjemným procedurám a užíváte si pohodlí a luxusu tohoto wellness hotelu.

Theatre hotel – Pobyt v luxusním hotelu s wellness centrem

Pokud hledáte luxusní ubytování a dokonalou relaxaci, Theatre hotel je tu pro vás. Tento wellness hotel vám poskytne úžasný zážitek plný pohodlí a odpočinku. Nabízíme vám širokou škálu wellness procedur, které vám pomohou zbavit se stresu a obnovit energii.

V našich masážních salonech si můžete vybrat z mnoha druhů masáží, které zrelaxují vaše svaly a uvolní napětí. Naše sauny, parní lázně a vířivky jsou ideálním místem pro odpočinek a regeneraci těla. Během pobytu si můžete také užít relaxaci v naší příjemné privátní zóně, kde se budete cítit v soukromí.

Ubytování v Theatre hotelu je zárukou luxusu a komfortu. Naše pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené, abyste se cítili jako doma. Naše wellness centrum je centrem pohody, kde si můžete dopřát zasloužený odpočinek a relaxaci.

Náš celkový wellness program je zaměřen na vaše zdraví a pohodu. Po pobytu v Theatre hotelu se budete cítit plní energie a odpočatí. Přijďte si užít dovolenou pro tělo i duši v našem luxusním wellness hotelu.

Augustiniánský dům – Wellness centrum v Luhačovicích

Augustiniánský dům je známý svým velkým a útulným wellness centrem. Zde si můžete vychutnat širokou škálu wellness procedur, příjemné relaxační prostory, vyhřívaný bazén a saunový svět. Wellness centrum Augustiniánského domu je ideálním místem pro relaxaci a regeneraci po náročném dni.

Hotel Sladovna – Exkluzivní wellness centrum s atmosférou

Hotel Sladovna je exkluzivní wellness hotel s atmosférou, která kombinuje historii s moderním komfortem. Prožijte jedinečný zážitek relaxace a regenerace ve stylovém prostředí. Wellness centrum tohoto hotelu nabízí špičkové masáže, které vám pomohou uvolnit napětí a harmonizovat tělo i mysl. Odpočiňte si ve saunovém světě, který nabízí různé typy saun a parní lázně, a prohloubte relaxaci v bazénu a dalších relaxačních zónách.

Příjemná atmosféra Hotelu Sladovna vás okouzlí a okamžitě vás přenese do světa pohody a relaxace. Vychutnejte si jedinečný komfort, který vám poskytne profesionální personál a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám. Uvolňující masáže používají prvotřídní oleje a techniky, které jsou prováděny zkušenými maséry. Pro mladší generaci je k dispozici i relaxace ve speciálním wellness centru pro děti.

Hotel Sladovna je ideálním místem pro ty, kteří hledají výjimečnou kombinaci wellness procedur, masáží a relaxace. Prohloubte svůj pocit pohody a harmonie, kterou nabízí tento wellness hotel. Zdejší wellness centrum vám poskytne nejen profesionální péči, ale také útulnou atmosféru, ve které si můžete skutečně odpočinout a načerpat novou energii.

Vista Resort & Club – Luxusní wellness jako z pohádky

Vista Resort & Club je luxusní wellness hotel, který vám připomene pohádku. Zde si můžete užít luxusní wellness procedury, bazén s výhledem do zahrady, masáže a relaxaci v příjemných zónách. Uprostřed přírody tohoto resortu se budete cítit jako v ráji.

Resort Kovárna Frýdštejn – Jedinečný privátní wellness

Vítejte v Resortu Kovárna Frýdštejn, jedinečném místě pro vaši privátní wellness a relaxaci. Zde se můžete zcela oddat péči o své tělo a mysli a zažít skutečnou oázu klidu a pohody.

Po celém dni plném aktivit si zasloužíte odpočinek a zrelaxování. S našimi zážitkovými sprchami si osvěžíte tělo úžasnými vodními efekty. Zvolte si teplotu a intenzitu proudů dle vašich preferencí a zažijte osvěžující masáž, která vás přivodí do stavu dokonalého uvolnění.

Pokud potřebujete prohřát svaly a uvolnit napětí, naše parní sauna vám poskytne dokonalé prostředí. Prožijte pohlcující teplo a uvolněte své tělo. Pocítíte, jak se vám otevírají póry a odplavuje se veškerý stres z vašeho těla.

Relaxace pokračuje ve vířivce, kde si můžete dopřát okamžiky klidu a pohody s nádherným výhledem na okolní přírodu. Ponořte se do teplého vodního víru a nechte se unášet vlnami relaxace. A proč si nedoplňte svou relaxační zkušenost skleničkou šampaňského, kterou Vám rádi servírujeme?

Resort Kovárna Frýdštejn je oslavou všech, kteří milují wellness a relaxaci. Přijďte a zažijte skutečný ráj, kde se vám věnujeme výhradně, abyste se vyvázali z každodenního stresu a obnovili svou energii.

Chateau Mcely – Lázně uprostřed krásné přírody

Chateau Mcely se nachází v srdci přírody Svatojiřského lesa a nabízí jedinečné lázeňské procedury a relaxační wellness centrum. Zde si můžete užít okouzlujícího spojení klidu, krásy a harmonie s přírodou.

V lázních Mcely Bouquet Spa najdete širokou škálu wellness procedur, které byly navrženy tak, aby regenerovaly vaše tělo i mysl. Wellness centrum vám poskytne individuální terapie zaměřené na vaše specifické potřeby.

Vychutnejte si přírodní aromaterapii, která vám pomůže dosáhnout hluboké relaxace a rovnováhy. Lázně Mcely Bouquet Spa jsou oázou klidu a krásy, kde se můžete zcela ponořit do péče o své tělo i duši.

Relaxace v přírodě

Chateau Mcely je obklopeno nádhernou přírodou, která vám poskytne příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Uvnitř můžete relaxovat v luxusním prostředí wellness centra se vším, co potřebujete ke svému uvolnění.

Procházka v okolí chateau či relaxace v zahradě jsou dalšími způsoby, jak plně využít krásu přírody kolem vás. Přijďte a zažijte harmonii, klid a obnovu energie, kterou vám Chateau Mcely a jeho lázně nabízejí.

Wellness & Spa balíčky v lázeňských městech

V lázeňských městech, jako jsou Karlovy Vary a Mariánské Lázně, si můžete užít wellness & spa balíčky, které nabízejí širokou škálu relaxačních a lázeňských procedur. Tyto balíčky vám pomohou načerpat novou energii, zrelaxovat a vychutnat si luxusní pobyt plný wellness procedur.

Získejte zaslouženou relaxaci a regeneraci v harmonickém prostředí lázeňských měst. Nabízené wellness balíčky jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše potřeby a podpořily vaše fyzické a duševní zdraví. Během pobytu si můžete užít různé wellness procedury, jako jsou masáže, termální koupele, zábaly, sauny a další.

V lázeňských městech vám také poskytnou komfortní ubytování, výbornou stravu a možnost využít dalších aktivit, jako jsou procházky přírodou, golf, jízda na kole či výlety do okolí. Wellness & spa balíčky jsou ideální pro každého, kdo si potřebuje odpočinout a načerpat novou energii.

wellness balíčky

Nejlepší wellness resorty v zahraničí

Kromě těch nejlepších wellness center a lázní v České republice se můžete vydat do zahraničí a zažít nezapomenutelnou dovolenou ve světově proslulých wellness resortech. Tyto resorty nabízejí špičkové wellness procedury, luxusní ubytování a relaxační zóny, které vám umožní uniknout od každodenního stresu a naplnit své tělo i mysl pozitivní energií.

Jedním z nejpopulárnějších wellness resortů je Amanemu v Japonsku. Tento luxusní resort se nachází v klidné přírodě a nabízí wellness procedury, jako jsou aromaterapie, masáže a meditace, které vás přivedou k úplnému uvolnění a harmonii. Dalším výjimečným místem je Como Shambhala Estate na Bali, které se zaměřuje na celostní péči o zdraví a dobrovolný wellness program, který vám pomůže obnovit vitalitu a sílu.

Pro milovníky luxusu a wellness je také ideální volbou Ananda in the Himalayas v Indii. Tento resort se nachází v překrásném prostředí himálajských hor a nabízí širokou škálu wellness procedur a meditativních aktivit. Pokud toužíte po dovolené spojené s wellness a relaxací, vydejte se do těchto nejlepších wellness resortů v zahraničí a zažijte unikátní zážitky a obnovu energie pro váš tělo i duši.

relaxační masáže a procedury Předchozí příspěvek
Relaxační masáže a procedury pro váš klid

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.