Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Objednejte si klidné ubytování pro dokonalý odpočinek.

Hotel Buchlov nabízí klidné ubytování v centru Buchlovských hor, jen pár metrů od hradu Buchlov. Tento hotelový komplex, který vznikl přebudováním původního hospodářského statku, je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlné a tiché ubytování v klidném prostředí.

Hotel Buchlov si zakládá na poskytování vkusně vybavených pokojů s kapacitou 67 lůžek. Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby hosté měli co nejpohodlnější a relaxační pobyt. Bez ohledu na to, zda jste rodina, pár nebo jednotlivec, naleznete zde prostor, který vám poskytne klid a odpočinek, který potřebujete.

Navíc máte možnost využít venkovní bazén, který vám umožní osvěžit se a užít si krásné letní dny. Wellness centrum nabízí finskou saunu a různé druhy masáží, které vám poskytnou dokonalou relaxaci a uvolnění. A poté, co se budete cítit jako noví, můžete si vychutnat lahodné pokrmy v hotelové restauraci s venkovní zahrádkou, kde zažijete pravou chuť místní kuchyně.

Hotel Buchlov má také skvělou polohu, blízko turistických tras a památek, které si můžete prohlédnout. Vychutnávejte krásu okolní přírody a objevujte historická místa v okolí. Pokud máte zájem o alternativnější léčbu, hotel nabízí také biorezonanční terapii, která vám pomůže detoxikovat tělo a zlepšit zdraví.

Základní informace:

  • Klidné ubytování v centru Buchlovských hor
  • Vkusně vybavené pokoje s kapacitou 67 lůžek
  • Venkovní bazén a wellness centrum s finskou saunou a masážemi
  • Hotelová restaurace s venkovní zahrádkou
  • Blízkost turistických tras a památek
  • Možnost biorezonanční terapie pro detoxikaci těla

Ubytování v klidné lokalitě

Hotel Buchlov se nachází v klidné lokalitě Buchlovských hor, která poskytuje ideální místo pro klidný pobyt. Tento malebný hotelový komplex byl přebudován z původního hospodářského statku a nabízí hostům pohodlné a vkusně vybavené pokoje s kapacitou 67 lůžek. Pokoje jsou elegantní a moderní, ať už cestujete jako rodina, pár nebo jednotlivec, zde najdete útulné ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma.

Venkovní bazén je jedním z hlavních lákadel tohoto hotelu. Zde si hosté mohou užívat klidných chvil a osvěžujícího plavání, zatímco obdivují krásný výhled na okolní horizont. Pro ty, kteří hledají větší relaxaci, je wellness centrum s finskou saunou a masážemi ideálním místem k odpočinku a regeneraci těla.

Hotelová restaurace s venkovní zahrádkou nabízí širokou škálu lahodných pokrmů, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Večerní atmosféra je zde klidná a příjemná, ideální pro romantickou večeři nebo relaxační večer s přáteli. Navíc je možné pronajmout prostory v hotelu pro různé firemní akce a svatby, takže pokud hledáte místo pro speciální událost, Hotel Buchlov je správnou volbou.

ubytování v klidné lokalitě

Buchlovské hory: Skvělé místo pro turistiku a objevování

Hotel Buchlov se nachází v blízkosti turistických tras a památek, což ho činí ideálním základním táborem pro objevování okolní přírody i historických zajímavostí. V okolí se nachází mnoho malebných vesniček, které stojí za prozkoumání, a také známý hrad Buchlov, který je vzdálen pouhých pár metrů od hotelu. Pro ty, kteří hledají ještě více relaxace a léčby, nabízí hotel také biorezonanční terapii, která pomáhá detoxikaci těla a zlepšuje zdraví.

Hotel Buchlov je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné ubytování v krásném prostředí Buchlovských hor. Vychutnejte si pohodlný pobyt, relaxujte ve wellness centru, ochutnejte skvělé jídlo v restauraci a objevujte okolní přírodu a památky. Přijďte si odpočinout do tohoto útulného hotelu a zažijte dokonalý odpočinek v klidné lokalitě.

Pohodlné a vkusně vybavené pokoje

Hotel Buchlov má vkusně zařízené pokoje, které nabízejí pohodlné ubytování pro hosty. Každý pokoj je zařízen s ohledem na maximální komfort a pohodlí hostů. Skvělá kombinace moderního designu a tradičního stylu vytváří příjemnou atmosféru, ve které si hosté mohou odpočinout a načerpat novou energii.

Pokoje jsou prostorné a plně vybavené veškerými potřebami, které hosté mohou očekávat během svého pobytu. Patří sem pohodlné postele s luxusními matracemi, kvalitní ložní prádlo a polštáře, elegantní nábytek, prostorné šatní skříně, pracovní stůl, klimatizaci, televizi a rychlé Wi-Fi připojení na internet. Výhled z oken na okolní přírodu přidává k celkovému dojmu jedinečnosti a klidu.

Pro hosty, kteří preferují ještě vyšší standard, jsou k dispozici apartmány s vlastní kuchyňskou linkou a obývacím prostorem. Tyto prostorné pokoje nabízejí dokonalou kombinaci soukromí a komfortu a jsou ideální volbou pro rodiny nebo dlouhodobé pobyty. Vyzkoušejte naše pokoje a užijte si luxusní a pohodlné ubytování v prostředí plném klidu a relaxace.

pohodlné ubytování

Vybavení pokojů:

Služba Popis
Pohodlné postele Luxusní matrace a kvalitní ložní prádlo pro dokonalý spánek
Rychlé Wi-Fi připojení Neomezený přístup k internetu pro práci i zábavu
Klimatizace Individuálně nastavitelná teplota pro optimální komfort
Televize Satelitní příjem českých i mezinárodních programů
Šatní skříně Dostatek úložného prostoru na vaše věci

Wellness centrum a restaurace

Hotel Buchlov disponuje wellness centrem s finskou saunou a masážemi a také restaurací s venkovní zahrádkou, které přispívají k dokonalému odpočinku hostů. Po náročném dni stráveném objevováním okolní přírody si mohou hosté užít relaxaci ve wellness centru. Finská sauna poskytne úlevu a prohřeje tělo, zatímco masáže pomohou uvolnit svaly a odstranit stres.

Pro všechny gurmány je zde k dispozici hotelová restaurace, která nabízí široký výběr pokrmů domácí i mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou vychutnat své jídlo na venkovní zahrádce, která je ideálním místem pro relaxaci a posezení s přáteli či rodinou. Restaurace je také otevřená pro veřejnost, takže si i místní obyvatelé mohou vychutnat lahodná jídla a příjemnou atmosféru.

Možností pronájmu wellness centra a restaurace pro firemní akce a svatby

Hotel Buchlov nejenže poskytuje skvělé ubytování a wellness centrum, ale také má možnost pronájmu prostor pro firemní akce a svatby. Bez ohledu na to, jestli plánujete firemní setkání, teambuilding nebo svatební oslavu, hotelový personál je připraven vám pomoci s uspořádáním a zajištěním všech potřebných služeb a vybavení.

Prostor wellness centra a restaurace je ideální pro různé druhy akcí. Hosté budou mít přístup ke všem wellness zařízením a mohou si objednat speciální menu připravené přímo pro jejich událost. Svatební hosté budou mít k dispozici romantickou atmosféru a krásné prostředí na svém velkém dni. Hotel Buchlov se postará o vše, abyste měli nezapomenutelný zážitek a dokonalý odpočinek.

ubytování v klidném prostředí

Hotel Buchlov je ideálním místem pro klidné ubytování a relaxaci. V kombinaci s wellness centrem a restaurací je toto místo skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii. Nezapomeňte, že hotel se nachází v blízkosti turistických tras a památek, takže máte také skvělou příležitost objevovat krásy okolní přírody a historických míst. A s možností biorezonanční terapie, kterou nabízí hotel Buchlov, můžete ještě více podpořit své zdraví a blaho během vašeho pobytu.

Wellness centrum Restaurace
Masáže Široký výběr pokrmů
Finská sauna Venkovní zahrádka
Venkovní bazén Možnost pronájmu pro akce

Blízkost turistických tras a památek

Hotel Buchlov se nachází v blízkosti turistických tras a památek, což poskytuje hostům klidné ubytování v okolí bohatém na přírodu a historii.

Z hotelu je snadný přístup k malebným turistickým trasám, které vás provedou krajinou Buchlovských hor a okolních přírodních rezervací. Můžete si užít procházky lesy, objevovat záhadné vyhlídky a obdivovat nádherné výhledy na okolní krajinu.

Pro milovníky historie je zde také mnoho památek a historických míst k objevování. Nedaleko hotelu se nachází hrad Buchlov, který je jedním z nejznámějších a nejlépe dochovaných hradů v České republice. Můžete se vydat na prohlídku hradu a prozkoumat jeho fascinující historii.

Navštívit můžete také další historická místa, jako je zámek Buchlovice nebo zřícenina hradu Cimburk. Všechny tyto atrakce jsou v blízkosti hotelu Buchlov a nabízejí hostům možnost poznávat bohatou historii tohoto regionu.

romantické pobytové balíčky Předchozí příspěvek
Nezapomenutelné romantické pobytové balíčky pro dva
ubytování v centru města Následující příspěvek
Vychutnejte si luxusní ubytování v centru města s námi!

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.