Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Objevte krásy Jižních Čech: Nová ubytování na Vás čekají!

Jihočeský kraj je populární destinací pro letní dovolenou s pestrou nabídkou přírodních koupališť a možnostmi vodního radovánky. Vydejte se do Jižních Čech a objevte jejich skryté krásy. Přírodní koupaliště, jako je zatopený lom Okrouhlák nebo rybník Harasov, vás okouzlí svým přírodním kouzlem a vybízí k osvěžujícímu pobytu. Nezapomeňte navštívit také oblíbenou destinaci Lipno, kde můžete vyzkoušet ubytování v zámku Mitrowicz a užít si radovánky na nádrži Nové Mlýny.

Pokud preferujete sportovní aktivity, přírodní koupaliště Vyžlovka ve středních Čechách nabízí nejen možnost koupání, ale také různé sportovní aktivity. A pokud hledáte ubytování v Jihočeském kraji, můžete se těšit na kvalitní a komfortní možnosti. Ubytování na kolejích Jihočeské univerzity je oblíbenou volbou, zejména jednolůžkové pokoje jsou velmi vyhledávané.

Analýza dat prokazuje, že Jihočeský kraj patří mezi jedny z nejnavštěvovanějších destinací v Česku. To svědčí o atraktivitě této oblasti a kvalitní nabídce ubytování. Kromě Jihočeského kraje jsou také oblíbené kraje Jihomoravský a Liberecký, které nabízejí svým návštěvníkům také zajímavé možnosti ubytování.

Krásy Jihočeského kraje

Jihočeský kraj je známý svými překrásnými přírodními scenériemi a je ideálním místem k prožití dovolené. Pověstná je zejména jeho malebná jezera a rybníky, které lákají návštěvníky k odpočinku a koupání. Jeden z nich je zatopený lom Okrouhlák nedaleko Konstantinových Lázní, který láká na svou nedotčenou krásu. Dalším přírodním koupalištěm v regionu je rybník Harasov poblíž Mělníka, který nabízí možnost osvěžení i vodních sportů.

Pro milovníky aktivního způsobu života nabízí Jihočeský kraj také skvělé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nádherné cyklostezky vás zavedou přes malebné vesnice, přírodní rezervace a historická města. Kromě toho můžete navštívit i skvělá přírodní koupaliště, jako je Vyžlovka ve středních Čechách, které kromě možnosti koupání nabízí i vyžití pro sportovce v podobě volejbalových a tenisových kurtů.

Krásy Jihočeského kraje

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Lipně, můžete si vychutnat ubytování v romantickém zámku Mitrowicz, který nabízí jedinečný zážitek pro milovníky historie. Pro vodní nadšence je zde nádherná nádrž Nové Mlýny, kde si můžete užít vodní radovánky a nezapomenutelný pobyt.

Jihočeský kraj je opravdu jedinečným místem, kde si můžete užít krásy přírody a odpočinout si od každodenního shonu. Nezapomeňte navštívit také další oblíbené kraje v Česku, jako je Jizera, který je známý svými malebnými horami, a Jihomoravský kraj, který nabízí bohatou kulturní a gastronomickou scénu.

Jihočeský kraj Jizera Jihomoravský kraj
Malebná jezera a rybníky Malebné hory Kulturní a gastronomická scéna
Pěší turistika a cykloturistika Přírodní rezervace Sportovní a kulturní akce
Přírodní koupaliště Okrouhlák a Harasov Zajímavé historické památky Výborná gastronomie

Nová ubytování v Jihočeském kraji

V Jihočeském kraji je možné najít řadu nových ubytovacích zařízení, která nabízejí komfortní a moderní vybavení pro hosty. Poskytují nejen vysokou kvalitu ubytování, ale také ideální výchozí bod pro objevování krás Jižních Čech. Navštívte Jihočeský kraj a zažijte nezapomenutelnou dovolenou. Zde je přehled některých z nejlepších nových ubytování v regionu:

1. Hotel Lískovec

Vybavení Adresa Recenze
Moderně zařízené pokoje, restaurace, wellness centrum Lískovec 123, České Budějovice 4.5/5

2. Penzion U Tří Rybiček

Vybavení Adresa Recenze
Pohodlné pokoje, venkovní terasa, možnost grilování Náměstí Míru 77, Tábor 4/5

Tato nová ubytovací zařízení se nacházejí v blízkosti přírodních krás Jižních Čech a jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotelový pobyt nebo útulný penzion, v Jihočeském kraji určitě naleznete to pravé ubytování pro svou dovolenou.

Jejich vysoká hodnocení a pozitivní recenze od hostů potvrzují, že nová ubytování v Jihočeském kraji jsou skutečně skvělou volbou. Nenechte si ujít možnost prozkoumat krásy Jihočeského kraje a zažít nezapomenutelný pobyt v tomto kouzelném regionu České republiky.

Ubytování slevy v Jihočeském kraji

Pro hosty, kteří hledají cenově dostupné ubytování, je v Jihočeském kraji k dispozici řada možností s atraktivními slevami. Tento malebný region nabízí cenově výhodné a přitom kvalitní ubytování pro všechny návštěvníky, kteří touží po objevování jeho krás. Pokud si přejete strávit dovolenou v jednom z nejnavštěvovanějších krajů v Česku, zde najdete několik tipů na levné ubytování v Jihočeském kraji.

Horní Planá

Horní Planá je oblíbeným letoviskem u Lipna, které láká návštěvníky svou přírodní krásou a širokým spektrem aktivit. Zde můžete najít levné penziony a apartmány, které vám poskytnou pohodlné ubytování za dostupnou cenu. Můžete si užít klid a relaxaci v nádherném prostředí a zároveň využít různé vodní sporty a turistické trasy.

Třeboň

Třeboň je známé město se svou historií, přírodními lázněmi a krásnými jezery. Kromě toho nabízí také cenově dostupné ubytování pro turisty. Zde si můžete vybrat levné hotely a penziony, které vám umožní prozkoumat okolní přírodu, vychutnat si lahodné rybí speciality a navštívit oblíbené památky, jako je třeboňský zámek nebo Schwarzenberská hrobka.

Český Krumlov

Český Krumlov je jedinečné historické město, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Navštěvováno turisty z celého světa, nabízí řadu zajímavých památek a kulturních akcí. Pokud plánujete pobyt v Českém Krumlově a hledáte levné ubytování, můžete se rozhodnout například pro ubytování v hostelech a levných hotelech, které se nacházejí v centru města a poskytují pohodlný odpočinek po celodenním objevování jeho kouzla.

Město Typ ubytování Cena za noc
Horní Planá Penzion 700 Kč
Třeboň Hotel 900 Kč
Český Krumlov Hostel 600 Kč

Nejlepší ubytování v Jihočeském kraji

Pro náročné hosty, kteří si přejí ubytování na vysoké úrovni, je v Jihočeském kraji k dispozici několik luxusních zařízení. Tyto ubytovací možnosti splňují všechny potřeby a očekávání hostů, kteří si přejí nadstandardní pohodlí a vyšší standard služeb.

Výběr luxusního ubytování v Jihočeském kraji je široký. Hosté mohou vybírat mezi elegantními penziony, historickými zámky, či moderními luxusními hotely. Všechna zařízení nabízejí vysoce kvalitní vybavení, komfortní pokoje, a profesionální služby.

Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás následující tabulku, ve které najdete přehled nejlepšího luxusního ubytování v Jihočeském kraji:

Název Typ ubytování Vybavení Poloha
Penzion U Zlatého jezera Penzion Wellness, restaurace, venkovní bazén Hluboká nad Vltavou
Zámek Hluboká Zámek Historické pokoje, golfové hřiště, restaurace Hluboká nad Vltavou
Hotel Bellevue Český Krumlov Hotel Wellness, restaurace, výhled na historické centrum Český Krumlov
Chateau Herálec Zámek Luxusní pokoje, wellness, restaurace Herálec

Tyto luxusní zařízení v Jihočeském kraji vám zajistí nezapomenutelný pobyt, plný relaxace a pohodlí. Jestliže si přejete strávit dovolenou v prostředí, které splňuje nejvyšší standardy, rozhodně doporučujeme zvolit jedno z těchto ubytovacích zařízení.

Ubytování Jihočeský kraj pro rodiny

Jihočeský kraj nabízí řadu ubytovacích zařízení, která jsou ideální pro rodinnou dovolenou a poskytují vhodné podmínky pro děti. Pokud hledáte místo, kde si užijete společně s rodinou relaxaci a zábavu, Jihočeský kraj je pro vás tou správnou destinací. Oblast je známá svou krásnou přírodou, historickými památkami a množstvím aktivit pro děti.

Při hledání ubytování pro rodinu v Jihočeském kraji se můžete rozhodnout pro rodinný hotel, penzion či privátní apartmány. Mnohá ubytovací zařízení nabízejí speciální vybavení a služby pro rodiny, jako jsou dětské hřiště, bazén, prolézačky a animační programy. Zde si vaše děti budou moci užít spoustu zábavy a vy si zase odpočinete.

Atrakce pro děti v Jihočeském kraji

V Jihočeském kraji najdete mnoho zajímavých atrakcí, které potěší nejen děti, ale i celou rodinu. Přírodní koupaliště a vodní parky nabízejí nekonečné možnosti pro letní radovánky. Lze také navštívit dětská muzea, zábavní parky a zoologické zahrady. V městech a okolí najdete také mnoho cyklostezek a turistických tras, které jsou vhodné pro rodinné výlety a procházky.

Atrakce Poloha Popis
Přírodní koupaliště Okrouhlák Konstantinovy Lázně Zatopený lom s pláží, skluzavkou a pískovištěm.
Rybník Harasov Mělník Příjemné koupání a vodní sporty, například windsurfing.
Centrum Babylon Liberec Zábavní park s aquaparkem, lanovým centrem a wellness.

V Jihočeském kraji nebudete s rodinou nikdy nudit. Čekají vás neopakovatelné zážitky a společné chvíle plné zábavy a relaxace. Vydejte se na dovolenou do Jihočeského kraje a objevte jeho skryté poklady společně s vaší rodinou.

Luxusní ubytování v Jihočeském kraji

Pro hosty, kteří preferují luxusní ubytování a špičkové služby, je v Jihočeském kraji k dispozici několik exkluzivních možností. Při návštěvě této krásné destinace si můžete dopřát ubytování v luxusních hotelech a rezortech, které nabízejí nejvyšší standard a nadstandardní pohodlí pro své hosty.

Jedním z takovýchto exkluzivních ubytovacích zařízení je například zámek Hluboká, který je znám svou nádhernou architekturou a krásnými zahradami. Zde si můžete užít opravdový pohádkový pobyt a prozkoumat okolní přírodní krásy. Další možností je například luxusní hotel Kempinski v Hluboké nad Vltavou, který je vyhlášený svým elegantním designem a prvotřídním servisem.

Exkluzivní ubytování v Jihočeském kraji

  • Hotel Zlatá hvězda v Českých Budějovicích – historický hotel s luxusními pokoji a restaurací, který se nachází v samém srdci města.
  • Hotel Bellevue v Českém Krumlově – lázeňský hotel s úchvatným výhledem na historické centrum Českého Krumlova a Vltavu.
  • Resort Marina Lipno v Lipně nad Vltavou – moderní apartmánové ubytování přímo u Lipenské přehrady s wellness centrem a bazénem.

Pro ty, kteří si chtějí dopřát opravdový luxus a maximální komfort během svého pobytu v Jihočeském kraji, jsou výše zmíněné možnosti skvělou volbou. Nabízejí širokou škálu exkluzivních služeb a vybavení, které splní veškerá očekávání náročných hostů.

Ubytování Místo Cena za noc
Zámek Hluboká Hluboká nad Vltavou Od 5 000 Kč
Hotel Kempinski Hluboká nad Vltavou Od 3 000 Kč
Hotel Zlatá hvězda České Budějovice Od 2 500 Kč
Hotel Bellevue Český Krumlov Od 3 500 Kč
Resort Marina Lipno Lipno nad Vltavou Od 4 000 Kč

Užijte si neopakovatelné zážitky v Jihočeském kraji

Pobyt v Jihočeském kraji nabízí hostům neopakovatelné zážitky, které zahrnují kulturní akce, přírodní krásy a možnosti pro aktivní vyžití. Pro milovníky kultury je zde mnoho zajímavých nabídek. Například v Hluboké nad Vltavou se nachází jedinečný zámek, který je jedním z nejkrásnějších v Česku. Zámek je obklopen krásným parkem, který je ideálním místem pro romantickou procházku. Další kulturní perly Jihočeského kraje zahrnují historické město Český Krumlov a jeho slavný zámek, který je zapsán na seznamu UNESCO.

Přírodní krásy Jihočeského kraje

Příroda Jihočeského kraje je nádherná a rozmanitá. Kromě malebných jezer a řek tu najdete také impozantní hory a národní parky. Jedním z nejznámějších přírodních krás je Národní park Šumava, který je ideálním místem pro turistiku, cyklistiku a pozorování zvířat. Pro ty, kteří si chtějí užít aktivní odpočinek, je tu také mnoho možností. Můžete si vyzkoušet kanoistiku po řece Vltavě, jízdu na kole nebo projížďku na koni. Ať už si vyberete jakoukoli aktivitu, krása jihočeské přírody vás určitě nadchne.

Kulturní akce Přírodní krásy Aktivní vyžití
Festival Český Krumlov Národní park Šumava Kanoistika po řece Vltavě
Hudební festival Zahrada Park u zámku Hluboká nad Vltavou Cyklistika v Lipenské kotlině
Divadelní představení v Českých Budějovicích Český Krumlov – zámek a historické centrum Jízda na koni po jihočeských pláních

Pobyt v Jihočeském kraji je také skvělou příležitostí pro poznávání místní kuchyně a tradičních jídel. Regionální speciality zahrnují vynikající pivo, česká kachní a hovězí pečeně, tradiční svíčkovou omáčku a sladké dezerty z domácího tvarohu. Dopřejte si gastronomické zážitky v jedné z mnoha restaurací nebo na tradičních farmářských trzích, které se konají po celém kraji.

Pro ubytování v Jihočeském kraji je k dispozici široká škála možností. Můžete si vybrat z luxusních hotelů, útulných penzionů, stylových apartmánů nebo levného ubytování na kolejích. Bez ohledu na to, zda hledáte romantický únik do přírody, dovolenou s rodinou nebo relaxační wellness pobyt, v Jihočeském kraji najdete ubytování, které splní vaše přání.

Typ ubytování Popis Lokalita
Hotel Luxusní ubytování s veškerými moderními vybaveními a příjemnou atmosférou České Budějovice
Penzion Útulné a cenově dostupné ubytování s rodinnou atmosférou a vstřícným personálem Český Krumlov
Apartmán Stylové ubytování s vlastní kuchyňkou a prostornými pokoji Třeboň

Ubytování Jihočeský kraj apartmány

Pro hosty, kteří preferují větší prostor a samostatnost, je v Jihočeském kraji dostupná široká nabídka apartmánů. Tyto pohodlné a moderně zařízené ubytovací jednotky nabízejí hostům skvělou možnost relaxace a soukromí během jejich pobytu. Apartmány v Jihočeském kraji jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel, kteří chtějí prožít dovolenou společně a mít dostatek prostoru pro sebe.

Vyhledávané lokalitou pro ubytování v apartmánech je například malebné město Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde si hosté mohou užít bohatou historii, úzké uličky plné obchůdků a restaurací, a samozřejmě jedinečnou atmosféru hradu Český Krumlov. Další oblíbenou lokalitou pro ubytování v apartmánech je Hluboká nad Vltavou, kde stojí nádherný zámek Hluboká, který patří k nejkrásnějším zámkům v Česku.

Pro uvedení do přehledné formy nabídky apartmánů v Jihočeském kraji je následující tabulka, která zahrnuje některé z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených ubytovacích zařízení:

Název apartmánu Lokalita Hodnocení
Apartmány Na Vyhlídce Český Krumlov 9.5/10
Apartmány U Zámku Hluboká nad Vltavou 9.3/10
Apartmány Na Pláži Lipno nad Vltavou 9.1/10

Pro ty, kteří hledají ubytování s vyšší úrovní soukromí a prostoru, jsou apartmány v Jihočeském kraji vynikající volbou. Čeká na vás pohodlný a nezávislý pobyt, který vám umožní objevovat krásy Jižních Čech ve vlastním tempu a stylu.

Ubytování Jihočeský kraj koleje

Jihočeský kraj nabízí možnost ubytování na kolejích pro hosty, kteří preferují jednoduché a cenově dostupné ubytování. Pokud hledáte praktickou variantu, která vám poskytne základní vybavení a pohodlí, pak kolejní ubytování je ideální volbou. Koleje v Jihočeském kraji poskytují různé typy pokojů, ať už se jedná o jednolůžkové, dvoulůžkové nebo větší pokoje pro více osob. Kromě toho můžete využít společného vybavení, jako jsou kuchyňky, prádelny či společenské místnosti, které vytvářejí příjemnou atmosféru pro setkávání s ostatními hosty.

Pro studenty a mladé lidi s menším rozpočtem je ubytování na kolejích v Jihočeském kraji ekonomickou možností. Ceny za ubytování na kolejích jsou obvykle nižší než v soukromých ubytovacích zařízeních. Koleje se nacházejí ve strategických lokalitách s dobrou dostupností veřejnou dopravou a blízkostí turistických atrakcí. Takže pokud chcete ušetřit peníze na ubytování a zároveň prozkoumat krásy Jihočeského kraje, kolejní ubytování je skvělou volbou.

Následuje tabulka s přehledem kolejí v Jihočeském kraji:

Kolej Typ pokoje Cena za noc Dostupnost
Kolej Jitka Jednolůžkový 350 Kč Blízko centra města, zastávka MHD
Kolej Dvořákova Dvoulůžkový 250 Kč V blízkosti univerzity a parků
Kolej Masarykova Pokoj pro 3 osoby 200 Kč Dobrá dostupnost veřejnou dopravou

Tato tabulka slouží pouze jako příklad a nezahrnuje všechny dostupné kolejní ubytování v Jihočeském kraji. Je důležité prověřit aktuální dostupnost, ceny a podmínky ubytování před rezervací.

Jihočeský kraj – jedním z nejnavštěvovanějších destinací v Česku

Analýza dat potvrzuje, že Jihočeský kraj je jedním z nejpopulárnějších a nejnavštěvovanějších krajů v Česku. Svého významu dosahuje především díky svému přírodnímu bohatství a historickým památkám. Pro turisty, kteří touží po odpočinku na přírodních koupalištích, nabízí Jihočeský kraj mnoho atraktivních možností.

Jižní Čechy jsou známé svými malebnými zatopenými lomy a rybníky, které lákají k osvěžení i odpočinku. Například zatopený lom Okrouhlák nedaleko Konstantinových Lázní či rybník Harasov poblíž Mělníka jsou oblíbenými místy pro letní koupání. Pokud míříte k Lipenskému jezeru, neměli byste minout ubytování v romantickém zámku Mitrowicz nebo využít možnost vodních sportů na nádrži Nové Mlýny.

Jihočeský kraj je také známý svými vyhlášenými přírodními koupališti. Například přírodní koupaliště Vyžlovka ve středních Čechách je oblíbeným místem pro milovníky vodního sportu a relaxace. Zahrnuje nejen možnost koupání, ale také různé sportovní aktivity, jako je plážový volejbal a stolní tenis.

Přírodní koupaliště Poloha
Zatopený lom Okrouhlák Konstantinovy Lázně
Rybník Harasov Mělník
Zámek Mitrowicz Lipno nad Vltavou
Nádrž Nové Mlýny Lipno nad Vltavou
Přírodní koupaliště Vyžlovka Střední Čechy

Oblíbené kraje v Česku

Kromě Jihočeského kraje jsou oblíbené i další kraje v Česku, jako je Jihomoravský a Liberecký kraj, které lákají návštěvníky svou krásou a nabídkou ubytování. Jihomoravský kraj je známý svými vinnými sklípky a malebnými vinicemi, které jsou ideální pro romantické procházky a ochutnávky vín. V Libereckém kraji zase můžete navštívit oblíbené horské středisko Ještěd nebo se projít po historickém centru Liberce s jeho zajímavou architekturou.

Pro ty, kteří hledají ubytování v Jihomoravském kraji, je k dispozici široká nabídka hotelů, penzionů a apartmánů. Oblast je vyhledávaná především pro svou přírodní krásu a možnosti výletů do okolí, jako je prohlídka zámku Lednice nebo výlet na hrad Pernštejn. V Libereckém kraji můžete vybírat z různých typů ubytování, včetně hotelů, chalup a penzionů. Zdejší kraj je známý především díky svému horskému prostředí, které láká turisty v zimním období na lyžování a v letním období na turistiku a cykloturistiku.

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete navštívit Jihočeský, Jihomoravský nebo Liberecký kraj, vždy najdete mnoho zajímavých míst k prozkoumání a pohodlných ubytovacích možností. Každý z těchto krajů nabízí jedinečné zážitky a krásu českého venkova, kterou si můžete užít při svých dovolených nebo výletech.

Ubytování Liberecký kraj Předchozí příspěvek
Ubytování v Libereckém kraji pro Vaši příští dovolenou.
Ubytování Jihomoravský kraj Následující příspěvek
Objevte klenoty ubytování v Jihomoravském kraji pro nezapomenutelné chvíle

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.