Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Penzion Mika – Ubytování v historickém srdci Jindřichova Hradce

eUbytko.cz doporučuje toto ubytování

Penzion Mika je útulné a kvalitní ubytovací zařízení nacházející se přímo v centru historické části Jindřichova Hradce. S více než 14 lety zkušeností a více než 1000 spokojenými klienty se penzion pyšní vynikající pověstí. Jeho výhodná poloha umožňuje snadný přístup ke všem nejkrásnějším památkám a zajímavostem tohoto malebného města.

Penzion Mika

O penzionu Mika

Penzion Mika se nachází v rodinném domě, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010. Dům, je postavený v roce 1920 na starších základech, které původně představovaly městské hradby. Z oken penzionu se naskýtá nádherný výhled do městského parku, což je ideální pro hosty hledající klidné a soukromé ubytování. Hostům stačí pouhých 5 minut pěší chůze k prohlídce nejzajímavějších míst Jindřichova Hradce nebo ke koupi potravin, protože Penzion Mika je výhodně situovaný.


Penzion Mika nabízí svým hostům výjimečné ubytování za příznivou cenu. Vybavení pokojů je plně dostačující a zahrnuje 2 lůžka s možností dvou přistýlek, což je ideální pro rodiny či skupiny přátel. Všechny pokoje disponují moderními prvky, například LCD televizí s digitálním příjmem programů. K dispozici je také nadstandardně vybavená koupelna se sprchovým koutem a samostatným záchodem. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyňku s nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a dalšími potřebnými spotřebiči. Na základě domluvy podáváme hostům snídaně a nabízíme jim možnost výběru z několika druhů..


Hodnocení

Penzion Mika se pyšní vynikajícími recenzemi od svých zákazníků. S hodnocením 9.4 na Booking.com si penzion získal důvěru a oblibu mnoha návštěvníků. Kvalita ubytování a příjemná atmosféra jsou hlavními faktory, které hosté oceňují.

Kromě kvalitního ubytování nabízí Jindřichův Hradec také bohaté kulturní a sportovní vyžití. Návštěvníci mohou navštívit místní památky, jako je Jindřichohradecký zámek, kostely, muzea a další historické objekty. Krásná příroda obklopuje město a láká k procházkám, cyklistice a dalším venkovním aktivitám..

Penzion Mika je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. V okolí penzionu se nachází parkoviště pro hosty, a pokud se rozhodnete využít veřejnou dopravu, jsou v blízkosti zastávky autobusů a vlaků.


Jindřichův Hradec

Pokud plánujete návštěvu Jindřichova Hradce a hledáte kvalitní ubytování v centru města, penzion Mika je skvělá volba. S jeho výjimečným ubytováním, příznivou cenou a výhodnou polohou vám poskytne pohodlný a příjemný pobyt. Využijte rezervační systém na jejich webové stránce (http://penzionmika.cz, případně na https://www.eubytko.cz/ubytovani/penzion-mika/) a zarezervujte si svůj termín ještě dnes.

Jindřichův Hradec je známý svým impozantním hradem, který dominuje nad městem. Tento středověký hrad je jedním z největších v České republice a nabízí fascinující prohlídku historických sálů, věží a zahrad. Pro milovníky kultury a umění je zde také Jindřichohradecký zámek, který hostí významné výstavy a kulturní akce.

Při procházce historickým centrem města se návštěvníci mohou ztratit v malebných uličkách a objevovat malebné gotické, renesanční a barokní domy. Nechybí tu ani krásné kostely a kláštery, které přinášejí pocit klidu a pokoje.

Jindřichův Hradec je také rájem pro milovníky přírody. Okolní krajina je plná zelených luk, lesů a jezer, která lákají k procházkám, cyklistice a dalším venkovním aktivitám. Milovníci vodních sportů si zde mohou užít plavbu na lodích nebo si vyzkoušet rybaření na jednom z místních jezer.

Město nabízí také bohatý kulturní program. Po celý rok se zde konají různé festivaly, koncerty, divadelní představení a další akce. Jindřichův Hradec je místem, kde se tradice a moderní umění setkávají.

Pro ty, kteří hledají příjemné ubytování v Jindřichově Hradci, je Penzion Mika ideální volbou. Nachází se v centru historické části města a poskytuje pohodlné a kvalitní ubytování za příznivou cenu. Penzion Mika vám umožní prožít autentický pobyt v tomto malebném městě plném historie a krásy.

Přijďte a objevte Jindřichův Hradec – místo, kde se historie mísí s modernitou a příroda nabízí svou nádhernou kulisu. Tady zažijete nezapomenutelné zážitky a objevíte skryté poklady tohoto kouzelného města v srdci Čech.


Přejeme, ať se vám tu líbí jako nám.

Wellness Apartmány Říčky Předchozí příspěvek
Wellness Apartmány Říčky: Oáza relaxace a zábavy v srdci přírody
Netradiční ubytování ve Valticích Následující příspěvek
Ubytování Valticko: netradiční dovolená v srdci vinohrad

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.