Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Romantické restaurace: Vaše večeře plná kouzla

Romantické restaurace jsou ideálním místem pro oslavu vašeho vztahu nebo nezapomenutelný romantický večer ve dvou. V následujících sekcích se podíváme na nejlepší romantické restaurace v Praze a Brně, které nabízejí nejen výbornou kuchyni, ale také kouzelnou atmosféru a romantické výhledy. Tyto restaurace jsou ideální pro speciální příležitosti, rande nebo jen pro oživení vašeho vztahu.

Klíčové poučení

  • Článek se zaměřuje na nejlepší romantické restaurace v Praze a Brně.
  • Seznam navržených restaurací obsahuje restaurace s výbornou kuchyní a romantickou atmosférou.
  • Tyto restaurace jsou vhodné pro speciální příležitosti, rande a oslavy vztahu.

Nejlepší romantické restaurace v Praze

V Praze se nachází mnoho skvělých romantických restaurací, které jsou ideální pro romantické večeře nebo oslavy speciálních příležitostí. Mezi nejlepší patří:

Restaurace Field

Když přijedete do Prahy, rozhodně byste neměli minout restauraci Field. Tato prestižní restaurace nabízí fine dining pod vedením šéfkuchaře Radka Kašpárka, který je známý pro svou moderní kuchyni. Rezervace je doporučená, protože restaurace je velmi oblíbená.

Café Imperial

Jak už napovídá název, Cafe Imperial je restaurace, která se specializuje na českou kuchyni. Zdejší šéfkuchař Michal Pšenička připravuje tradiční i světová jídla. Pokud máte rádi atmosféru starověkých časů, jste ve správném místě. Tato restaurace se nachází v luxusním hotelu Art deco Imperial.

Restaurace Cotto Crudo

Restaurace Cotto Crudo se nachází v prestižním hotelu Four Seasons a její šéfkuchař Marco Veneruso připravuje vynikající italskou kuchyni s moderním twistem. Můžete se těšit na lahodné a kreativní pokrmy, které vás překvapí příjemnou převodovkou chutí.

Restaurace V Zátiší

Jestliže chcete ochutnat tradiční i netradiční česká a světová jídla, restaurace V Zátiší je pro vás to pravé místo. Šéfkuchař Marek Šáda připravuje skvělá jídla, která vás jistě potěší. Výborné jídlo zde doplňuje příjemné a romantické prostředí.

Restaurace Portfolio

Restaurace Portfolio se nachází v Lannově paláci v Praze a je vedená šéfkuchařem Tomášem Císařovským. Zdejší kuchyně kombinuje italské a francouzské vlivy, takže se můžete těšit na chutě z celého světa. Nejenom jídlo, ale i perfektní obsluha patří k tomu, co zde najdete.

Tyto romantické restaurace v Praze nejenže nabízejí vynikající gastronomii, ale také tvoří kouzelné prostředí pro svádění chutí a oslavy s vaším partnerem. Některé z nich dokonce poskytují nádherné výhledy na Prahu, což je navíc velkým lákadlem pro milovníky romantiky.

Nejlepší romantické restaurace v Brně

I v Brně se najde několik skvělých **romantických restaurací**. Mezi nejlepší patří Restaurace Element, Restaurace Kohout Na Víně, Restaurace Pavillon, Restaurace Borgo Agnese, Restaurace Castellana Trattoria a Restaurace Manya. Tyto **restaurace pro speciální příležitosti** vám nabídnou nejen vynikající jídlo, ale také **intimní a romantické prostředí**. Jsou perfektní pro **romantické rande nebo oslavu výročí**.

Restaurace Element

Restaurace Element je jednou z nejoblíbenějších **romantických restaurací v Brně**. Nachází se v klidné části města a nabízí moderní kuchyni s důrazem na české a evropské ingredience. Podává se zde také kvalitní víno z místních vinařství. Prostředí restaurace je elegantní a romantické, ideální pro **speciální příležitosti**.

Restaurace Kohout Na Víně

Restaurace Kohout Na Víně je oázou romantiky v centru Brna. Tato **romantická restaurace s výhledem** nabízí kvalitní moravská vína a lahodná jídla připravená z čerstvých sezónních ingrediencí. Od restaurace je nádherný výhled na historické centrum Brna a Petrov. Vhodná volba pro **romantický večer ve dvou**.

Restaurace Pavillon

Restaurace Pavillon se nachází v parku Luzanky a bývá nazývána **perla mezi romantickými restauracemi v Brně**. Toto elegantní místo nabízí nejenom vynikající jídlo, ale také **příjemnou atmosféru** a stylový interiér. Restaurace je ideálním místem pro **vyzvánění soukromých a romantických chvilek**.

Restaurace Borgo Agnese

Restaurace Borgo Agnese nabízí **autentickou italskou gastronomii v romantickém prostředí Brna**. Menu je provozováno podle italských tradic a se speciálním důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace také disponuje venkovní terasou s **překrásným výhledem na Brno**, který dotváří romantickou atmosféru.

Restaurace Castellana Trattoria

Restaurace Castellana Trattoria je skvělou **volbou pro romantické večeře ve stylu italské trattorie**. Nabízí autentická italská jídla připravovaná z čerstvých ingrediencí. Restaurace má **nenápadné atmosférické prostředí**, které vás přenese do ulic Itálie.

Restaurace Manya

Restaurace Manya je jednou z **nejlepších romantických restaurací v Brně**. Specializuje se na moderní českou kuchyni s prvky z celého světa. Restaurace nabízí **výhled na historické centrum Brna**, který zajišťuje nezapomenutelný zážitek pro každou romantickou večeři.

Restaurace Field

Restaurace Field je jednou z nejznámějších restaurací v Praze. Její šéfkuchař Radek Kašpárek je známý pro svou moderní kuchyni. V restauraci se podávají obědová menu a degustační menu. Rezervace je doporučená a někdy dokonce nutná, protože restaurace je velmi oblíbená.

Šéfkuchař Radek Kašpárek

Restaurace Field se může pyšnit tím, že má jednoho z nejtalentovanějších šéfkuchařů v Praze – Radka Kašpárka. Jeho moderní kuchyně je vytvořena s láskou ke kvalitním surovinám a inovativním technikám. Jeho jídla jsou umělecká díla, která spojují chuťové lahůdky s vizuálním zážitkem.

Fine Dining v srdci Prahy

Restaurace Field nabízí jedinečný zážitek jemného stolování (fine dining). Interiér restaurace je elegantní a vkusný, vytvářející příjemnou atmosféru pro váš gastronomický zážitek. Vzhledem ke své popularitě je doporučeno si rezervovat místo předem, abyste si užili nezapomenutelnou večeři v této exkluzivní restauraci.

Inspirace v moderní kuchyni

V menu restaurace Field najdete moderní pokrmy, které přináší nové gastronomické vize a chutě. Každé jídlo je připraveno s precizností a vášní, aby vás přeneslo do světa gastronomických dobrodružství. Každá návštěva restaurace Field je jedinečným zážitkem, který vás naladí na vlnu kulinářského umění.

Café Imperial

Café Imperial je skvělou volbou, pokud máte chuť na autentickou českou kuchyni. V tomto pražském podniku připravuje jídla šéfkuchař Michal Pšenička, který se specializuje na tradiční i světovou kuchyni.

Můžete sem zavítat na anglickou snídani, která je jedním z nejoblíbenějších pokrmů v Café Imperial. Případně si můžete dopřát vynikající oběd, který vám přinese nezapomenutelné chuťové zážitky. Restaurace je součástí pětihvězdičkového hotelu Art deco Imperial, což vytváří ještě jedinečnější atmosféru a prožitek.

Vstupte do Café Imperial a nechte se hýčkat dokonalou kombinací českých tradičních receptů a světových vlivů, které vytváří gastronomický zážitek na život a na smysly.

Restaurace Cotto Crudo

Restaurace Cotto Crudo, která je součástí hotelu Four Seasons v Praze, je skvělou volbou pro milovníky italské kuchyně. V čele kuchyně stojí šéfkuchař Marco Veneruso, který připravuje jídla s moderním twistem, která vás okouzlí svou chutí i prezentací. Jeho vášeň pro gastronomii a kreativita se promítají do každého pokrmu, který servíruje v restauraci.

Restaurace Cotto Crudo je vysoce oceňovaná v prestižním Michelinově průvodci, což svědčí o její výjimečnosti. Pro své hosty zde nabízí nejen vynikající jídlo, ale také sofistikovanou atmosféru a prvotřídní servis. Takže pokud si chcete dopřát nezapomenutelný italský gastronomický zážitek, navštivte restauraci Cotto Crudo.

Italská kuchyně s moderním twistem

Jedním z hlavních taháků restaurace Cotto Crudo je široká nabídka italských pokrmů s moderním twistem. Šéfkuchař Marco Veneruso se inspiruje tradičními recepty a surovinami, ale přidává k nim svůj vlastní kreativní přístup a techniky. Výsledkem jsou pokrmy, které spojují tradiční italskou kuchyni s inovativními prvky a lahodnou prezentací.

Od čerstvých těstovin po chutné ryby a maso, každý pokrm v restauraci Cotto Crudo je pečlivě připraven s důrazem na kvalitu a výjimečnost. Při návštěvě restaurace si můžete vychutnat širokou škálu chutí a poznat, jak dokáže tradiční italská kuchyně ožít v nových podobách.

Restaurace V Zátiší

Restaurace V Zátiší je skvělou volbou pro vynikající gastronomický zážitek nedaleko Karlova mostu.

Veškerá jídla jsou připravována šéfkuchařem Markem Šádou, který se specializuje na tradiční i netradiční českou a světovou kuchyni.

V restauraci si můžete vybrat ze dvou degustačních menu, à la carte menu nebo si pochutnat na chutném obědovém menu.

Restaurace V Zátiší je oázou klidu uprostřed rušné Prahy a nabízí nejen skvělou gastronomii, ale také pohodlné a elegantní prostředí.

Restaurace Portfolio

Restaurace Portfolio je jednou z nejvyhledávanějších restaurací v Praze. Nachází se v historickém Lannově paláci, který dodává restauraci jedinečnou atmosféru a eleganci. Za přípravu nezapomenutelných a kreativních pokrmů je zodpovědný šéfkuchař Tomáš Císařovský.

Restaurace Portfolio je známá svou moderní kuchyní, která kombinuje prvky italské a francouzské gastronomie. Každý pokrm je pečlivě připraven s důrazem na kvalitu surovin a odráží umění a vášeň šéfkuchaře. Každá chuťová kombinace je promyšlená a nabízí nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Při návštěvě restaurace Portfolio si můžete vybrat ze široké nabídky pokrmů, které se mění v souladu se sezónou a dostupností čerstvých surovin. Každý talíř je zde jako malé umělecké dílo, které vás potěší nejen svým vzhledem, ale také lahodnými chutěmi a inovativními kombinacemi.

Restaurace Portfolio nejenže nabízí vynikající kuchyni, ale také svou skvělou obsluhou a příjemnou atmosférou. Vychutnejte si romantickou večeři ve stylovém prostředí a dopřejte si nezapomenutelný gastronomický zážitek v restauraci Portfolio.

Restaurace Oblaca

Restaurace Oblaca se nachází ve věži Žižkov v Praze. Její šéfkuchař Tomáš Hendrych připravuje moderní česká jídla s důrazem na kvalitní suroviny. Tato restaurace se může pyšnit oceněními a nabízí nejen mezinárodní, ale také regionální kuchyni. Každé jídlo je pečlivě připraveno a prezentováno s vášní a pozorností, aby vás ohromilo svými chutěmi a vzhledem.

Restaurace Oblaca

Navštívte Restauraci Oblaca a nechte se unést výjimečným gastronomickým zážitkem, který vám přinese jedinečnou kombinaci moderní české kuchyně a nádherného výhledu na Prahu. Zamilujete se do nezapomenutelných chutí a romantické atmosféry, kterou tato restaurace nabízí. Prožijte večer plný elegantního stolování a vyhlídky na město, kterou si budete pamatovat navždy.

Restaurace Salabka

Navštivte restauraci Salabka v Praze, která se nachází v krásném a romantickém prostředí areálu butikové vinice. Tato restaurace je známá díky svému šéfkuchaři Petru Kunci, který přináší moderní a kreativní kulinářské zážitky. Jejich jídla jsou skvěle připravená s důrazem na kvalitní suroviny a originální kombinace chutí.

Restaurace Salabka je také hrdým držitelem ocenění v prestižním Michelinově průvodci, což je zárukou vysoké kvality a vynikajícího gastronomického zážitku. Přijďte si vychutnat jejich nabídku v moderním interiéru s příjemnou atmosférou a profesionálním personálem.

Nechte se unést jejich kreativními pokrmy, které si můžete dopřát při romantické večeři ve dvou nebo při oslavě speciální příležitosti. Restaurace Salabka je skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí nechat hýčkat chuťovými lahůdkami v jedinečném prostředí.

wellness programy a procedury Předchozí příspěvek
Zlepšete život s wellness programy a procedury
krásné výhledy a panoramata Následující příspěvek
Objevte krásné výhledy a panoramata v Česku

Přidat komentář

Váš e-mail je u nás v bezpečí.