Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 1500 Kč
Pokoj/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Hledáte místo k pobytu na jihu Moravy? “A2 Apartment v Lednici” je ideální volbou pro vás. Užijte si pohodlný pobyt v našem útulném a klimatizovaném apartmánu.

Přijměte pozvání do srdce Lednicko-valtického komplexu, který je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Nabízíme vám komfortní místo k pobytu na jihu Moravy.

Naše ubytovací zařízení je součástí komplexu Apollon Resort, který se nachází hned vedle Lednických lázní a impozantní kolonády spojené se zámeckým parkem. V lázních si můžete naplánovat ambulantní léčbu nebo wellness.

K apartmánu patří vyhrazené parkoviště a velká sklepní místnost pro uložení kol, dětských kocárků a podobně. Uzavřený pozemek a dětské hřiště přispějí k tomu, abyste si užili příjemnou dovolenou v Lednici – perle jihu Moravy.

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete navštívit zámek Lednice nebo Valtice, jít na cyklovýlet, ochutnat vína ve vinném sklípku, vychutnat si wellness nebo léčebný pobyt v Lednických lázních, apartmán A2 bude vždy vaším ideálním úkrytem. Perfektní místo pro relaxaci a objevování tohoto krásného koutu České republiky.

Stravu si můžete objednat v lázeňské restauraci (www.lednicelazne.cz).

Vybavení apartmánu

Ubytování Pálava – foto pokoje

 • 2 pevná lůžka s polohovacími rošty
 • jídelní stůl
 • plně vybavený kuchyňský kout (lednička, varná deska, digestoř, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba s grilem, nádobí a náčiní, utěrky, jar, houbička)
 • rozkládací pohovka (2 pohodlné přistýlky)
 • klimatizace
 • televizor
 • wifi připojení zdarma
 • literatura a hry pro děti i dospělé
 • předsíň s úložnými prostory
 • koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC, ručníky, sprchovým gelem a fénem
 • uzamykatelná sklepní kóje na jízdní kola
Základní informace

Jedná se o podkrovní apartmán s kuchyňským koutem vybaveným mikrovlnnou troubou a lednicí. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

V přízemí je terasa. Hosté mohou také využít uzamykatelnou místnost pro uložení kočárků a jízdních kol.

K apartmánu náleží rezervované parkovací místo a prostorná sklepní kóje na uložení kol, dětských kočárků apod. Společně s oplocením pozemku a dětským hřištěm vám umožní strávit příjemný pobyt v perle jižní Moravy – Lednici.

Lokalita nabízí cykloturistiku, ochutnávku vín ve vinném sklípku, wellness nebo léčebný pobyt v Lázních Lednice.

Tipy na výlet

1. Zámek Lednice: Nádherný zámek obklopený rozlehlým parkem, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

2. Minaret: Tento význačný orientální vyhlídkový objekt se nachází v zámeckém parku Lednice a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

3. Janohrad: Umělá zřícenina hradu vystavěná v romantickém slohu, která se nachází v lesích blízko Lednice.

4. Rendez-vous (Lovecký zámeček): Malý lovecký zámeček postavený v novogotickém stylu, který se nachází v Lednickém parku.

5. Zámecký skleník: Impozantní skleník v Lednickém parku, kde můžete obdivovat exotické rostliny z celého světa.

6. Apollónův chrám: Antický styl chrámu, který se nachází na břehu rybníka Mlýnský, v Lednickém parku.

7. Pohansko: Archeologické naleziště a zároveň lovecký zámeček nedaleko Lednice, kde můžete navštívit expozici věnovanou Velkomoravské říši.

8. Vodní nádrž Nové Mlýny: Oblast přehrad, která se nachází nedaleko Lednice, ideální místo pro rybaření, pěší turistiku nebo cykloturistiku.

9. Národní vinařské centrum: Centrum vinařství a vinné kultury v městečku Valtice, kde můžete ochutnat a zakoupit místní vína.

10. Mikulov: Malebné město s bohatou historií a architektonickými památkami, jako je Mikulovský zámek, Kostel sv. Václava nebo Svatý kopeček.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre