Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1200 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Apartmány a villa Plischke se nachází v obci Lipová-lázně v pohádkové přírodě v Jeseníkách. Okolí nabízí zachovalou přírodu a odpočinek ve všech ročních období a je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbařením a několika lyžařskými areály.
Nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, dvojice, jednotlivce i skupiny přátel.

Tipy na výlet

1. Jeskyně Na Pomezí: Tato jeskyně je součástí vápencového masivu Ondřejník a je jednou z nejkrásnějších jeskyní v Jeseníkách. Nabízí prohlídky s průvodcem a je ideální destinací pro celou rodinu.

2. Rešovské vodopády: Skupina impozantních vodopádů na řece Huntávka, které se nacházejí v malebném údolí nedaleko obce Rešov.

3. Praděd: Nejvyšší hora Jeseníků a jedno z nejpopulárnějších turistických míst v regionu. Vrchol Pradědu lze navštívit pěšky nebo lanovkou a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

4. Kostel sv. Anny ve Šumperku: Působivý kostel z 18. století ve stylovém barokním slohu. Kromě bohoslužeb se zde konají i koncerty a další kulturní akce.

5. Vrbno pod Pradědem: Toto malebné městečko se nachází v údolí pod masivem Pradědu a nabízí řadu turistických atrakcí, jako jsou zřícenina hradu Rabenstein nebo Přírodní park Sovinec.

6. Muzeum Jeseník: Muzeum, které se zaměřuje na historii a přírodu Jeseníků. Součástí expozice je i výstava věnovaná Vincenci Priessnitzovi, zakladateli jesenických lázní.

7. Fauna Park: Menší zoologická zahrada v obci Ostružná, která se specializuje na chov dravých ptáků a sov. Návštěvníci zde mohou pozorovat různé druhy dravců, sov i dalších zvířat.

8. Zřícenina hradu Rychleby: Historická zřícenina hradu, která se nachází na vrcholu kopce nad obcí Skorošice. Z hradu je nádherný výhled na okolní krajinu a místo je obklopené lesy, které lákají k příjemným procházkám.

9. Jindřichov: Malebná horská obec se zachovalými lidovými stavbami, která je ideální pro turistiku a poznávání místní kultury a tradic.

10. Lázně Jeseník: Historické lázně, které byly založeny Vincencem Priessnitzem a nabízejí řadu léčebných a relaxačních procedur. Lázně se nacházejí v krásném prostředí nedaleko města Jeseník.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre