Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Apartmány Max se nachází v Jeseníkách ve vznikající rekreační oblasti na pomezí Dolní Moravice a Horního Václavova. V okolí je několik ski areálů, nejblíže ubytování se nachází lyžařské středisko Čerťák. Jeseníky jsou pro milovníky zimních sportů jako stvořené.
V letních měsících si vychutnáte krásnou přírodu a mnoho místy k výletům.
Turisticky zajímavé cíle Jeseníků jsou na dosah 5-15 min jízdy autem: Karlov, Malá Morávka, Karlova Studánka, Bílá Opava, Nová Ves s rozhlednou a krásným hřištěm pro děti, aquapark nebo zámek Bruntál aj.

Tipy na výlet

1. Hrad Sovinec: Tento středověký hrad se nachází nedaleko od Václavova a nabízí návštěvníkům možnost prohlídky a pořádání různých akcí a kulturních programů.

2. Vodní nádrž Slezská Harta: Tato rozlehlá vodní nádrž je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, rybaření, turistiky, cyklistiky a rekreace.

3. Krasová rokle: Krásná přírodní lokalita s malebnými vodopády a údolím, které je oblíbeným cílem turistů a milovníků přírody.

4. Jeskyně Na Pomezí: Tato turisticky přístupná jeskyně se nachází v CHKO Jeseníky a je jednou z největších a nejkrásnějších jeskyní v České republice.

5. Vrbenské rybníky: Tyto rybníky jsou ideální pro rybaření, piknik nebo odpočinek v přírodě. Jsou obklopeny krásnou přírodou a nabízejí návštěvníkům možnost pozorování místní fauny a flóry.

6. Zřícenina hradu Vikštejn: Zřícenina středověkého hradu, který se nachází v malebné krajině a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

7. Muzeum Karla Čapka: Toto muzeum se nachází v obci Staré Město a věnuje se životu a dílu slavného českého spisovatele Karla Čapka.

8. Hrubý Jeseník: Tento horský masiv je oblíbeným cílem turistů a nabízí mnoho turistických tras, cyklostezek a zimních sportů.

9. Zřícenina hradu Rýzmberk: Další středověký hrad, jehož zříceniny lze navštívit v okolí obce Rýmařov.

10. Kostel sv. Jana Křtitele ve Václavově: Historický kostel, který se nachází přímo ve Václavově, je zajímavým místem pro návštěvníky a místní obyvatele.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre