Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 400 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Apartmány Sandra se nachází kousek od Vranovské pláže, pár metrů od městečka Štítary v Jihomoravském kraji. Vranovská přehrada je jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice a nabízí tak širokou škálu rekreačního vyžití.
Ubytujeme vás v moderně zařízených apartmánech a k dispozici vám bude venkovní bazén. Užijte si tak dovolenou s rodinou, s dětmi a přáteli v krásném prostředí Podyjí. Dovolená u nás je vhodná i pro vášnivé houbaře, turisty, cyklisty, plavce i rybáře. Přehrada je vyhledávaný rybářský revír, ale i vyhledávanou lokalitou pro cyklisty. A to díky cykloturistickým trasám, které jsou propojeny i se sítí Rakouských cyklotras.

V Apartmánech Sandra můžete využít ohniště, gril nebo také bazén, ve kterém máte neomezený vstup. Vranovská přehrada je prostě ideálním místem pro vaši dovolenou.

Vranovská přehrada u Vranova nad Dyjí (též Vodní nádrž Vranov) byla vybudována na řece Dyji a slouží vedle energetických a vodárenských úkolů k rekreaci. Rekreační střediska najdete v okolí Vranova nad Dyjí, Bítova a Podhradí nad Dyjí.

Dalším velmi navštěvovaným místem je hrad Bítov. Bítov je jedním z nejstarších a nejromantičtějších hradů naší země (první písemná zmínka k letům 1061, 1067). Jedinečné je již jeho umístění v krajině: leží na ostrohu obtékaném ze tří stran řekou Želetavkou, nedaleko jejího soutoku s Dyjí, v malebném kaňonu tzv. Moravského Švýcarska.

Kapacita ubytování

Apartmány Sandra nabízí ubytování pro 66 hostů. Na výběr máte z těchto ubytovacích jednotek:

 • sedmi 2-lůžkových studií s manželskými lůžky
 • třinácti 4-lůžkových apartmánech se dvěma ložnicemi, v jedné ložnici s manželskou postelí a ve druhé ložnici se samostatnými lůžky, možnost přistýlky.
Vybavení

Studia a apartmány jsou vybaveny kromě příslušného počtu lůžek vstupem na balkon, vlastním kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Samozřejmostí každého studia je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou.

Apartmán č. 1 je bezbariérový.

Apartmán s 2 ložnicemi - Ložnice 1 má jednu manželskou postel, Ložnice 2 má dvě jednolůžkové postele - možnost spojit do dvojlůžka. V apartmánu se nachází balkon, koupelna s toaletou, kuchyň s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a jídelním sezením.

Studio - Disponuje jednou manželskou postelí. Je zde balkon, kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a jídelním sezením. V koupelně je sprcha, umyvadlo a samostatná toaleta.

 • parkování v oploceném areálu zdarma
 • úschovna kol
 • bezplatná Wi-Fi síť
 • dětské hřiště
 • venkovní hřiště – nohejbal, volejbal, badminton, petanque
 • venkovní bazén (12 m x 6 m)
 • možnost táborového ohně a venkovního grilování
 • hostům je k dispozici výčep
Tipy na výlet

Štítary je malá obec v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, která nabízí několik zajímavých míst a aktivit pro výlet. Zde je několik tipů na výlet v okolí Štítar:
Kostel sv. Jakuba Staršího: Navštivte tento malebný barokní kostel, který se nachází přímo ve Štítarech. Kostel pochází z 18. století a je obklopený krásnou zahradou.
Zámek Štítary: Tento zámek se nachází ve středu obce a pochází z 16. století. Ačkoli zámek není přístupný veřejnosti, můžete si jej prohlédnout zvenčí a procházet se po jeho okolí.
Přírodní rezervace Štítarský potok: Tato malebná přírodní rezervace se nachází v těsném sousedství Štítar a nabízí nádherné scenérie a příjemné procházky. Navíc se zde nachází řada vzácných rostlin a živočichů.
Cyklotrasy: V okolí Štítar se nachází několik cyklotras, které vedou přes úchvatnou jihomoravskou krajinu. Můžete si například vybrat trasu vedoucí k vinařské obci Hnanice nebo k hradu Cornštejn.
Výlet do Znojma: Znojmo je historické město vzdálené pouhých 20 km od Štítar. Zde můžete navštívit hrad, kostely, muzea a procházet se po malebných uličkách starého města.
Vinařství: Jihomoravský kraj je známý svými vinařstvími. V okolí Štítar najdete několik skvělých vinařství, kde můžete ochutnat místní vína a poznat více o vinařských tradicích regionu.
Národní park Podyjí: Tento národní park se nachází nedaleko Štítar a nabízí nádherné přírodní scenérie, turistické stezky a cyklotrasy. Navíc zde můžete navštívit hrad Hardegg nebo zříceninu hradu Frejštejn.
Vyzkoušejte některý z těchto tipů na výlet a užijte si krásnou jihomoravskou krajinu okolo Štítar!

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre