Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 550 Kč
Osoba/noc

Apartmány ve vinařství Přítluky

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Vinařství Bukovský Zdeněk naleznete v obci Přítluky, odtud pochází i náš název – přítlucká vína. Jsme malé rodinné vinařství a velikostí si nezadáme s vinařskými závody. O co méně máme starostí s velkým objemem v sudech, o to více máme radost z každého hroznu ve vinohradě, z každé voňavé kapky ve skleničkách.

V našem penzionu je pro Vás vždy nachystán apartmán, který se skládá ze tří pokojů. Každý z pokojů je různě vybaven, ale v každém z nich najdete 2 lůžka pro sladký spánek po dobrém víně. Největší pokoj v apartmánu má plně vybavenou kuchyňskou linku a dostatek prostoru pro posezení s přáteli. Za apartmánem je zahrádka, kde lze obzvláště v letních měsících, na stinném místě nerušeně relaxovat.

Nad sklepem je zařízený apartmán se společnou kuchyní a 6 lůžky ve 3 místnostech. Apartmán je navržen pro skupiny až 6 lidí, kteří spolu chtějí trávit čas nejen na výletech po okolí, ale i při degustaci ve sklepě.

K ochutnávkám vína nám slouží dva sklepy. V každém ze sklepů máme uskladněny různé druhy vína a je na Vás, zda chcete ochutnat  mladá vína s čerstvým aroma či zralejší vína čekající roky na svou příležitost.

Degustace vína

V archivním sklepě necháváme vína dozrávat za ideálních podmínek. Nachází se tedy zde vína archivní, která jsou již lahvovaná. Zde je možné provádět degustaci buď ve spodní části sklepa, či horní. V obou částech je nachystáno posezení.

Tipy na výlet
Přítluky se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. V okolí tohoto místa je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu.
 
Zde je seznam 10 z nich:
 
1. Zámek Lednice: Nádherný zámek a rozsáhlý zámecký park, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.
 
2. Zámek Valtice: Další nádherný zámek nacházející se v Lednicko-valtickém areálu. Valtice je také známá pro svou vinařskou tradici a nabízí mnoho vinných sklípků k ochutnávce místních vín.
 
3. Areal zahrady Kroměříž: Malebná zahrada, která je také zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí krásné procházky mezi květinami a stromy.
 
4. Pálava: Chráněná krajinná oblast s unikátní krajinou a řadou přírodních památek, jako jsou skalní útvary, jeskyně a unikátní flóra a fauna.
 
5. Mikulov: Historické město s malebným zámkem, nádherným náměstím a mnoha kulturními památkami a muzei.
 
6. Naučná stezka Pohansko: Stezka vedoucí kolem archeologických nalezišť a přírodních krás Pohanska, s informačními panely popisujícími historii a přírodu oblasti.
 
7. Naučná stezka Lednické rybníky: Stezka nabízející pěkné procházky kolem rybníků a mokřadů Lednice, s možností pozorovat místní ptactvo a jinou faunu.
 
8. Vinařské muzeum ve Valticích: Muzeum věnované historii a výrobě vína v regionu, s možností ochutnat místní vinařské speciality.
 
9. Minaret Lednice: Historická vyhlídková věž postavená jako součást Lednicko-valtického areálu, nabízející nádherný výhled na okolní krajinu.
 
10. Zřícenina hradu Děvičky: Zřícenina hradu z 13. století, která se nachází na vrchu Děvičky nad obcí Pavlov. Nabízí krásný výhled na okolní krajinu a Pálavu.
Vinařská obec – Přítluky

Tato malá obec severně sousedí se známějším Zaječím, kde se natáčel známý film Bobule, ze západu s vodní nádrží Nové mlýny, jihozápadně od obce leží Pálava a jihovýchodně Lednicko-Valtický areál. Je to nádherné místo se snad ještě krásnějším okolím. Od jmenovaných známých míst nejsou Přítluky vzdáleny více než 5 km, jsme tedy ideálním startovacím místem pro nejeden výlet, a že je z čeho vybírat.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre