Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 2600 Kč
Pokoj/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Apartmány Zelený jelen najdete v krásném a klidném prostředí Šumavy. Naše apartmány se nachází v podhorském městečku Stachy, ležícím mezi Javorníkem a Churáňovem a nabízíme Vám ubytování ve dvou zbrusu nových, čistých a útulných apartmánech.
V létě zde můžete podnikat turistické výlety, věnovat se cyklistice a třeba i houbaření. V zimě jsou zde ideální podmínky pro běžkaře a lyžaře. V apartmánech se po celém dni můžete zrelaxovat saunováním nebo zacvičením v tělocvičně.

Kapacita apartmánů

Velký apartmán Superior (4-8 os.)

Malý apartmán Standard (4-6 os.)

Tipy na výlet

Stachy a okres Prachatice nabízí mnoho zajímavých míst a atrakcí, které stojí za návštěvu.

Zde je 10 tipů na místa, která byste měli zvážit:

1. Šumavské podhůří: Krásná přírodní oblast s mnoha turistickými trasami, cyklostezkami a možnostmi pro přírodní aktivity.

2. Kašperk: Tato gotická hradní zřícenina, postavená v 14. století, se nachází na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na okolí.

3. Kvilda: Nejvýše položená obec v České republice, obklopená nádhernou přírodou Šumavy a oblíbené místo pro lyžaře a turisty.

4. Zlatá stezka: Historická obchodní stezka, která vedla přes Šumavu a byla v minulosti důležitou komunikační cestou mezi Čechami a Bavorskem.

5. Jezerní slať: Unikátní rašeliniště s plovoucími ostrůvky, které lze navštívit po dřevěných chodnících. Jde o jednu z nejzajímavějších přírodních památek v České republice.

6. Černé jezero: Největší a nejhlubší jezero na Šumavě, obklopené hustými lesy a skvělé místo pro piknik nebo odpočinek u vody.

7. Prácheňské muzeum: Muzeum v Prachaticích, které se zaměřuje na historii a kulturu regionu a zahrnuje expozice o Šumavě, zlaté stezce a tradičních řemeslech.

8. Vimperk: Malebné město s historickým centrem a hradem Vimperk, který byl postaven v 13. století.

9. Volary: Město s bohatou historií, známé dřevěnou architekturou a tradičními řemesly, jako je výroba dřevěných hraček a krajek.

10. Horská Kvilda: Oblíbené turistické středisko s lyžařskými a běžeckými tratěmi, které nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a možnosti pro celoroční aktivity.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre