Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Areál Salaš se nachází v Hradci nad Moravicí v okrese Opava a nachází se v jedné ze tří historických zemí Česka – Slezsku. Nabízí příjemné ubytování ve stylových pokojích i spoustu místa k posezení, k oslavám i svatbám. Areál Salaš navštívilo spousta známých osobností, včetně tehdejšího prezidenta České republiky Václava Havla. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro páry, seniory i rodiny s dětmi. V okolí se můžete vydat za historií a navštívit například – Zámek Hradec nad Moravicí, Zámek Raduň, Dřevěná kaple Panny Marie u Filipovic nebo si udělat výlet na rozhlednu.

Areál Salaš Vás zve k příjemnému ubytování do stylových pokojů. Ubytovat se můžete v dvoulůžkovém pokoji nebo apartmánu až pro 5 osob. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Pokoje mají klimatizaci a šatní skříň.

Restaurace se skládá z hlavního sálu, v selském stylu z opalovaného dřeva a stylovými dekoracemi o kapacitě 50 míst a salonkem pro 15 až 20 osob. Další část tvoří oblíbená Vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou 30 osob. K restauraci také patří stylová letní zahrádka s kapacitou 50 míst. K dispozici je i salónek.

Častými návštěvníky naší restaurace a penzionu Salaš jsou turisté, kteří si chtějí odpočinout v příjemném, venkovním prostředí, díky naší letní zahrádce. Letní zahrádka má kapacitu pro 50 lidí a nejsou ochuzené ani děti, které si zde najdou svou zábavu na průlezkách a houpačkách, které jsou v blízkosti letní zahrádky, proto je budete mít stále pod dohledem.

Další část tvoří stylová vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou pro 30 osob.

Za poplatek si s sebou můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka.

Kapacita ubytování

Areál Salaš Vás zve k příjemnému ubytování do stylových pokojů. Ubytovat se můžete v dvoulůžkovém pokoji nebo apartmánu až pro 5 osob. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Pokoje mají klimatizaci a šatní skříň.

Pokoj č. 1 pro dvě osoby - manželská postel, sociální zařízení na pokoji - vana, klimatizace, minibar (není zahrnut v ceně), varná konvice.

Pokoj č. 2 pro dvě osoby - oddělené postele, sociální zařízení na pokoji - sprchový kout, klimatizace, minibar, varná konvice.

Pokoj č. 3 pro dvě osoby - manželská postel, sociální zařízení na pokoji - vana, klimatizace, minibar, varná konvice,

Apartmán až pro 5 osob - dvě místnosti - ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby (ideálně děti), koupelna s rohovou vanou, WC, klimatizace, minibar, varná konvice, terasa.

Stravování

Snídaně se podávají dle výběru hosta (studená nebo teplá).
Můžete si dokoupit i polopenzi - snídaně + večeře (oběd) výběr z jídelního lístku 2 chody (předkrm nebo polévka + hlavní chod vč. přílohy) + 1 nápoj na osobu. (mimo tvrdého alkoholu).

Vybavení
  • vana/sprchový kout
  • klimatizace
  • minibar
  • rychlovarná konvice
  • sociální zařízení
  • dětská postýlka (za poplatek)
  • TV s plochou obrazovkou
  • ložní prádlo a ručníky
  • dětské hřiště
Tipy na výlet

1. Hrad Hradec nad Moravicí: Impozantní hrad a zámek, který je známý také jako "Bílý zámek" a "Červený zámek" díky svým dvěma různým částem, je hlavní atrakcí města. Hrad nabízí prohlídky a kulturní akce po celý rok.

2. Kostel sv. Michala: Historický gotický kostel z 15. století, který je významnou kulturní památkou v Hradci nad Moravicí.

3. Zámecký park: Rozsáhlý park kolem hradu, který je ideálním místem pro procházky, pikniky a odpočinek.

4. Koupaliště Hradec nad Moravicí: Oblíbené venkovní koupaliště s bazény, skluzavkami a dalšími atrakcemi pro rodiny s dětmi.

5. Moravice: Řeka, která protéká městem, nabízí možnost rybaření, vodáckých výletů a procházek podél svých břehů.

6. Faunapark Hradec nad Moravicí: Park, kde si návštěvníci mohou prohlédnout různá zvířata, včetně jelenů, divokých prasat a ovcí.

7. Vodní nádrž Kružberk: Nedaleko Hradce nad Moravicí se nachází tato přehradní nádrž, která je oblíbeným místem pro rekreaci, koupání, rybaření a vodní sporty.

8. Přírodní rezervace Rovná: Chráněné území nedaleko města, které je domovem různých druhů rostlin a živočichů.

9. Křížová cesta: Historická křížová cesta, která vede ze zámku na kopec Kalvárie, nabízí pěkný výhled na město a okolí.

10. Turistické a cyklistické trasy: V okolí Hradce nad Moravicí se nachází řada turistických a cyklistických tras, které vedou přes krásnou přírodu, lesy a kopce.

Video

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre