Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 550 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování s vlastní restaurací se nachází v Jizerských horách na svahu Paličníku ve výšce 520 m.n.m.. Toto ubytování patří mezi oblíbená turistická místa v jakémkoliv ročním období.
V nejbližším okolí jsou lesy a Hájený potok, jehož vody tvoří četné peřeje a vodopády a protékají skalnatou roklí 2 km dlouhou. Za zmínku stojí také možnost využití rozsáhlé sítě singltrekových tratí s různou obtížností, které byli zde vybudovány jako první v ČR.

Popis ubytovacího zařízení

Bartlova bouda proběhla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí a nabízí ubytování ve zcela nových apartmánech. 
Nabízí dvoulůžkový pokoj nebo čtyřlůžkový apartmán.  

K ubytování patří restaurace, která nabízí tradiční českou kuchyni. K dispozici je 70 míst v hlavní části restaurace, 10 míst ve výčepu a 24 míst ve verandě. V létě je také k dispozici otevřená terasa s 30 místy.

Cyklisté jsou u Nás vítáni!

Základní informace

Milovníky historie jistě zaujme celý příběh, kdy první objekt, který na tomto místě stál byl již v roce 1843 - https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1rtlova_bouda

Čtyřlůžkové apartmány jsou plně vybavené jak nádobím, tak spotřebiči, takže je v nich možné samostatné vaření i uskladnění potravin.

Vybavení
  • šatní skříň
  • TV s plochou obrazovkou
  • vlastní koupelnu
  •  povlečení
  • ručníky
  • úschovna kol a lyží
  • parkování na parkovišti před objektem
Tipy na výlet

Hejnice je malebné městečko v severních Čechách, které je obklopeno nádhernou přírodou a nabízí řadu zajímavých míst k návštěvě.

Zde je 10 tipů na výlety v okolí Hejnice:

1. Bazilika Navštívení Panny Marie: Tato impozantní barokní bazilika je jedním z nejvýznamnějších poutních míst v České republice.

2. Frýdlantský zámek a hrad: Tento historický komplex se nachází ve městě Frýdlant, nedaleko Hejnice, a nabízí prohlídky zámku, hradu a muzea.

3. Smrk: Nejvyšší hora Jizerských hor (1124 m n. m.) je ideálním místem pro turistiku či cyklistiku s krásným výhledem na okolní krajinu.

4. Jizerská magistrála: Tato oblíbená síť značených cest pro pěší, cyklisty a běžkaře vede přímo kolem Hejnice a nabízí nádherné výhledy na Jizerské hory.

5. Singltrek pod Smrkem: Jeden z nejlepších českých singltreků pro horská kola se táhne na 80 km dlouhých trasách v podhůří Smrku.

6. Mumlavský vodopád: Tento působivý vodopád se nachází v Krkonošském národním parku a je obklopen nádhernou přírodou.

7. Nová Louka: Tato krásná louka v srdci Jizerských hor je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek po turistickém výletě.

8. Štolpichy: Tato unikátní soustava umělých vodních kanálů byla vybudována ve 16. století a sloužila k zásobování vodou do sklářských hutí.

9. Přehrada Josefův Důl: Toto krásné místo je obklopeno lesy a nabízí možnost rybaření, plavání či jízdy na lodičkách.

10. Rašelinová naučná stezka Jizerka: Tato naučná stezka představuje zajímavý pohled na rašelinné ekosystémy a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Doufám, že se vám tyto tipy na výlety v okolí Hejnice budou líbit. Přeji vám příjemný pobyt a mnoho nezapomenutelných zážitků!

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre