Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

16
Počet lůžek
8
Celkem pokojů
1259
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Chalupa se nachází na klidném místě v okrese Vsetín, které leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi, skupinu přátel, rodinné i jakékoliv jiné oslavy.

Jednotlivé pokoje jsou tematicky laděný v duchu různých světových kultur bydlení pro Váš pohodový odpočinek. Chalupa je situována v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části obce Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich túr, výletů či cyklistických tras.

GRILOVACÍ DOMEK – KÓTA kde Vás osloví možnost grilovat za každého počasí, WELLNESS s vířivkou, infrasaunou, VENKOVNÍ FINSKÁ SAUNA – vytápěná dřevem, horká bečka. Chalupa Celnica je určena pro 12–16 hostů. V Chalupě Celnica je společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyní: elektrický sporák s troubou, velká lednice, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí, kávovar – espresso na zrnkovou kávu. Soukromé wellness je přístupné samostatným vchodem v přízemí chalupy a slouží pouze pro ubytované hosty.

CHALUPU CELNICA JE MOŽNO PRONÁJMOUT SPOLEČNĚ S CHALUPOU CELNICA – HOSTINEC. CEKOVÁ KAPACITA HOSTŮ JE PAK 32 LŮŽEK.

Kapacita a popis ubytování

Chalupa Celnica se skládá ze 3 samostatných apartmánů v jednom rekreačním domě - chalupě. Popis jednotlivých apartmánů - PŘÍZEMÍ: Apartmán č1.- toskánský: 1xprostorná kuchyň, 2x ložnice po 2 lůžkách, 2x koupelna se sociálním zařízením, šatna. Apartmán č. 3 - valašský: 1x kuchyň, 2x ložnice po 2lůžkách, obývací pokoj, sociální zařízení s koupelnou. 1.NADZEMNÍ PODLAŽÍ: Apartmán č. 2.- indonéský: 1x kuchyňka, 2x ložnice po 2lůžkách, koupelna +MEZONET -

2x ložnice po 2lůžkách, 1xkoupelna. Další zázemí pro odpočinek a relax: GRILOVACÍ DOMEK - KÓTA kde Vás osloví možnost grilovat za každého počasí, WELLNESS s vířivkou, infrasaunou, VENKOVNÍ FINSKÁ SAUNA - vytápěná dřevem, horká bečka. Chalupa Celnica je určena pro 12 - 16 hostů. V Chalupě Celnica je společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyní: elektrický sporák s troubou, velká lednice, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí, kávovar - kapsle DOLCE GUSTO. Soukromé wellness je přístupné samostatným vchodem v přízemí chalupy a slouží pouze pro ubytované hosty.

CHALUPU CELNICA JE MOŽNO DOPLNIT O UBYTOVÁNÍ V CHALUPĚ CELNICA - HOSTINEC ČÍMŽ SE ZVÝŠÍ KAPACITA NA 32 HOSTŮ V JEDNOM AREÁLU. POKUD JE KAŽDÁ Z CHALUP OBSAZENA SAMOSTATNĚ RŮZNÝMI HOSTY NEDOCHÁZÍ K JEJICH STŘETNUTÍ POKUD SE NECHTĚJÍ DRUŽIT SPOLEČNĚ.

Sociální zařízení:
Všechny ložnice chalupy mají vlastní koupelny se sociálním zařízením. I když k nám přijíždíte jako parta známých není nad to mít vlastní soukromí.

Vytápění:
Vytápění a ohřev vody chalupy Celnica je plynové v kombinaci s elektropanely a krbem. Spotřeba plynu a el. energie není zahrnuta v ceně pronájmu, platí se samostatně dle skutečnosti na základě samostatného měření a aktuálních cen od dodavatelů.

Doprava, parkování:
Vlastní oplocené parkoviště přímo v objektu pro 12 osobních aut. Příjezdová komunikace je bezproblémová a sjízdná i v zimním období.

Stravování

Vlastní stravování. K tomuto účelu slouží v chalupě Celnica společná kuchyně a je propojena se společenskou místností - krbovnou. Vybavení kuchyně: elektrický sporák s pečicí troubou, velká lednice, myčka nádobí, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí.

Další apartmány v chalupě mají rovněž svoje vlastní kuchyně.

Kompletní ceník

Letní sezóna: 1.5-30.9. prázdniny upřednostňujeme týdenní pobyty, min.3noci.
Zimní sezóna:2.1-15.3 minimální délka pobytu 3 noci
U POBYTŮ PO-ČT SLEVA 5%při pobytu na 3noci a více V MIMOSEZÓNU.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za celou chalupu

Zimní sezona: 5.950 Kč
Letní sezona: 5.950 Kč
Mimo sezonu: 5.750 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 14.400 Kč
Letní sezona: 14.400 Kč
Mimo sezonu: 14.100 Kč

Vánoce 2023 - máme ještě volno

INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA

Silvestr 2023 - máme ještě volno

Cena neuvedena
Další info na dotaz.
Provoz, poplatky, ceny

Chalupa má 8 dvoulůžkových ložnic v apartmánech plus 2x kychyň,1x kávová kuchyňka,1x společenská místnost s krbem a samostatnou společnou kuchyní celkem 13 místností, jednotlivé ložnice jsou 2lůžkové.Bonus k týdenním pobytům pobytům: Wellnes v provozní dobu dohodou/3hodiny za zvýhodněnou cenu.Využití grilovacího domku-kóty,celoročně,včetně podpálkového dřeva v ceně pobytu .
Cena skutečně spotřebovaných energii, plynu a elektrické energie se účtuje samostatně dle skutečné spotřeby, samostatného měření a aktuálních cen od dodavatelů.Rekreační poplatek 30kč za dospělou osobu/den není v ceně pronájmu-je to ,,skrytá"daň obci a mi jsme pouze nucení ,,výběrčí"-co VY zaplatíte TO mi odevzdáme.Poplatek za psa malá a střední plemena 150kč/noc,velká plemena 180kč/noc pouze po .předchozím souhlasu a dohodě.Zálohová kauce 5000kč splatna při příjezdu.Platba kartou není možná.Závěrečný úklid 1.700.Uvedené ceny jsou kalkulovány na 16 lůžek bez přistýlek.Cena za přistýlku 370kč/noc/při týdenním pobytu.Víkendový pobyt přistýlka 470kč/noc.Ceny 1-4noci vychází z cen víkendových pobytů,5 nocí a více dle ceníku za chalupa/objekt.
Cena obsahuje spotřebu vody,lůžkoviny,ručníky,hotelové toaletní potřeby,mycí prostředky na nádobí,parkování v uzavřeném areálu. Pro naše hosty je k dispozici úschovna kol a lyží.
Registrace na ubytování-check in: od 15.00 hod.16.00 hod. v den příjezdu. Pozdější příjezdy je nutno dohodnout telefonicky předem.
Od registrace z ubytování-check out: do 10.00 hod. v den odjezdu. PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY NALEZNETE NA WEBU:www.chalupacelnica.cz V SOUČASNÉ ,,ZVLÁŠTNÍ"DOBĚ PŘISTUPUJEME DLE SELSKÉHO ROZUMU A DANÝCH PODMÍNEK NA INDIVIDUALNÍ PODMÍNKY PLATEB.

Tipy na výlet
 1. Skanzen Velké Karlovice - Roznov: Toto je venkovní muzeum, které ukazuje život a kulturu obyvatel Valašska v minulých stoletích.

 2. Kostel svatého Mikuláše: Tento barokní kostel z roku 1766 je oblíbenou turistickou atrakcí.

 3. Muzeum Valašské dřevařství: Muzeum věnované historii dřevařství v oblasti, kde můžete vidět staré nástroje a techniky.

 4. Rychtářský dvůr: Historický dvůr z 18. století, který je nyní přeměněn na hotel a restauraci s tradiční valašskou kuchyní.

 5. Přírodní rezervace Makyta: Oblast s krásnými výhledy na okolní krajinu, která je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

 6. Ski areál Razula: Perfektní místo pro lyžování v zimě a pěší turistiku v létě.

 7. Bystřička Dam: Nádherná vodní nádrž, ideální místo pro pikniky a vodní sporty.

 8. Soláň: Jedna z nejvyšších hor v Beskydech, která nabízí nádherné výhledy.

 9. Vodní mlýn na Jarcové: Historický mlýn z 18. století, kde můžete vidět, jak se v minulosti zpracovávalo obilí.

 10. Přírodní park Kubičkova slatě: Krásná chráněná krajinná oblast s bohatou flórou a faunou.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre