Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa Kouty 43 se nachází v nádherném místě s nejhezčími výhledy na hřebeny Jeseníků. Ubytování najdete v nově zrekonstruované chalupě v Koutech nad Desnou v Olomouckém kraji. V okolí je perfektní občanská vybavenost. Naše chalupa je kousek od lanovky, bikeparku, v blízkosti je zastávka autobusu, obchody, hospody a mnoho dalších sportovních i volnočasových aktivit.
Naše ubytování je perfektní místo pro všechny, kteří si chtějí zasportovat nebo si jen užít pohodu a relax.
U nás najdete nadstandartní ubytování pro rodiny, skupiny přátel nebo teambuilding.

Tipy na výlet

1. Kouty nad Desnou - lyžařské středisko: Jedno z nejmodernějších lyžařských středisek v České republice, které nabízí sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře.

2. Dlouhé Stráně - vodní nádrž: Vodní dílo Dlouhé Stráně je jedním z největších a nejvýznamnějších vodních děl v České republice. Nachází se v pohoří Hrubý Jeseník a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

3. Praděd - nejvyšší hora Hrubého Jeseníku: Praděd je nejvyšší hora Hrubého Jeseníku a pátá nejvyšší hora v České republice. Na vrcholu se nachází rozhledna a horská chata.

4. Švýcárna - horská chata a rozhledna: Švýcárna je oblíbená horská chata a rozhledna, která se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku. Nabízí krásné výhledy na okolní hory a ideální místo pro turistiku či cyklistiku.

5. Jeskyně Na Pomezí: Jeskyně Na Pomezí je součástí jeskynního systému v pohoří Hrubý Jeseník. Návštěvníci zde mohou obdivovat krásné krasové útvary a prohlédnout si nejrůznější jeskyně.

6. Rezervace Rejvíz: Rezervace Rejvíz je největší rašeliniště v České republice a je domovem mnoha vzácných rostlin a živočichů. Návštěvníci zde mohou absolvovat naučnou stezku a obdivovat unikátní přírodu.

7. Památník Velké Moravy v Mohelnici: Tento památník připomíná historii Velké Moravy a její význam pro české dějiny. Nachází se v Mohelnici a nabízí informace o historii a kultuře této důležité doby.

8. Sovinec - hrad a muzeum: Hrad Sovinec je jedním z nejvýznamnějších hradů v okolí Šumperka. Nabízí historické expozice a krásné výhledy na okolní krajinu.

9. Kostel sv. Maří Magdalény v Loučné nad Desnou: Historický kostel sv. Maří Magdalény v Loučné nad Desnou je zajímavou památkou, která stojí za návštěvu při procházce po Loučné nad Desnou.

10. Muzeum Šumperk: Muzeum Šumperk nabízí návštěvníkům pestrý přehled historie, kultury a přírody regionu Šumperk a jeho okolí. Je to ideální místo pro získání informací o historii a zajímavostech regionu.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre