Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 4000 Kč
Objekt/noc

Rezervace ubytování

Napište majiteli

10
Počet lůžek
3
Celkem pokojů
579
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Chalupa Nebe se nachází v obci Sobotka, která se nachází v Královéhradeckém kraji v České republice. Sobotka je malebná obec obklopená přírodou a nachází se přibližně 20 kilometrů severozápadně od města Jičín.

Ubytování v Chalupě Nebe je vhodné pro různé typy hostů, včetně rodin, skupin přátel a milovníků přírody. Chalupa poskytuje klidné a pohodlné prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Chalupa Nebe nabízí různé možnosti ubytování. Má k dispozici samostatné apartmány, pokoje nebo celou chalupu, v závislosti na potřebách hostů. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené základním vybavením.

Vybavení ubytování zahrnuje plně vybavenou kuchyň, kde si hosté mohou připravit vlastní jídlo, a společenskou místnost s posezením a televizí. Chalupa má také venkovní prostor s posezením a grilem, který hosté mohou využít.

V okolí Chalupy Nebe se nachází několik zajímavých míst a aktivit. Sobotka je známá svými pískovcovými skalními útvary a je ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nedaleko se nachází také přírodní rezervace Kost, která je domovem pro vzácnou flóru a faunu.

Pro ty, kteří mají rádi historii a kulturu, je v okolí možnost navštívit hrad Sychrov, který je jedním z nejkrásnějších romantických hradů v České republice. V blízkosti se také nachází město Jičín s historickým centrem a malebnými uličkami.

Celkově je Chalupa Nebe v Sobotce ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a prozkoumávání krás Královéhradeckého kraje. Nabízí pohodlné ubytování, příjemné prostředí a snadný přístup k přírodním i kulturním atrakcím v okolí.

Popis ubytování

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 10 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V přízemí 1x čtyřlůžkový pokoj, chodba, společenská místnost (kuchyň), koupelna s toaletou, další toaleta za chodbou.

2x třílůžkový pokoj v podkroví.

Sociální zařízení:
1x koupelna (dvojsprcha) + WC, 1x samostatné WC.

Vytápění:
Akumulační kamna

Doprava, parkování:
Parkoviště za chalupou (zadními vrátky), nebo přes ulici u obecního úřadu.

Stravování
Obchod a restaurace ca 200m na náměstí. Možnost vaření v kuchyni.

Vybavení
Kompletně vybavená kuchyň, vnitřní posezení+gauč, TV, internet, venkovní posezení, gril, trampolína, pískoviště, koupací masážní sud od 1.6.2023.

Kompletní ceník

kapacita 4 až 10 osob - 3 ložnice

Letní sezóna: od 15.6. do 15.9.

Zimní sezóna: od 1.12. do 15.3.

Minimální délka ubytování 2 noci.

 

Ceny za noc za celou chalupu

Zimní sezona: 4000 Kč

Letní sezona: 4000 Kč

Mimo sezonu: 4000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 8000 Kč

Letní sezona: 8000 Kč

Mimo sezonu: 8000 Kč

Vánoce 2023 - máme ještě volno

4500 Kč

Cena dle délky pobytu

Silvestr 2023 - máme již obsazen

5000 Kč

28.12.-2.1. termín lze upravit , 10 osob

Cena za noc. Minimálně 3 noci.

Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře

4000 Kč

Dle delky pobytu

Velikonoce 2024 - máme ještě volno

4000 Kč

Minimálně 3 noci

Provoz, poplatky, ceny

Celoroční provoz, místní poplatky 15,-Kč/osobu starší 18-ti let/den. Záloha 50% při rezervaci, doplatek v den příjezdu. V případě zrušení 30 dní před nástupem záloha nevratná. V den příjezdu vratná kauce 3000,-Kč. Předávejte prosím chalupu ve stejném stavu, jako ji přebíráte - UKLIZENOU.
V případě volné chalupy možnost pronájmu spodní části chalupy (4osoby) bez dalších ubytovaných, cena 2800,-Kč/noc. Koupací masážní sud bude k dispozici od 1.6.2023 za příplatek 1500,-Kč/pobyt.
O letních prázdninách mozny pronájem od 4 nocí.

Tipy na výlet

Skalní město Sobotka: Prozkoumejte malebné pískovcové skalní útvary, které jsou charakteristické pro tuto oblast. Můžete se projít po naučné stezce a obdivovat unikátní geologické útvary.

Hrad Kost: Navštivte jeden z nejznámějších českých hradů, který se nachází nedaleko Sobotky. Prohlédněte si impozantní gotickou architekturu, muzeum a výstavu mučírny.

Hrad Trosky: Udělejte si výlet k malebnému hradu Trosky, který je postaven na dvou skalních věžích. Vychutnejte si krásný výhled z věží a prozkoumejte okolní přírodu.

Prachovské skály: Vydejte se na výlet k Prachovským skalám, které jsou dalším skalním labyrintem v okolí. Objevujte úchvatné pískovcové útvary a krásné výhledy.

Město Jičín: Navštivte historické město Jičín, které je známé svým náměstím a krásnou architekturou. Procházejte se po malebných uličkách a navštivte Valdštejnský zámek.

Zámek Humprecht: Udělejte výlet k romantickému zámku Humprecht, který je obklopen lesy a nachází se nedaleko Sobotky. Prohlédněte si jeho unikátní interiéry a procházejte se po okolních zahradách.

Přírodní rezervace Kost: Objevujte krásnou přírodu v přírodní rezervaci Kost, která se nachází poblíž Sobotky. Procházejte se po stezkách a obdivujte vzácné druhy rostlin a živočichů.

Muzeum betlémů v Chrudimi: Navštivte muzeum betlémů v nedalekém městě Chrudim. Prohlédněte si sbírku unikátních betlémů a dozvězte se více o české vánoční tradici.

Přehrada Želivka: Udělejte si výlet k přehradě Želivka, která nabízí možnosti vodních sportů, jako je plavání, windsurfing nebo rybaření. Obklopená přírodou je ideálním místem pro pikniky a odpočinek.

Muzeum Českého ráje v Turnově: Navštivte muzeum v nedalekém městě Turnov, které je zaměřeno na geologii, historii a kulturu Českého ráje. Získáte zajímavé informace o této unikátní oblasti.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování