Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 225 Kč
Osoba/noc

Chalupa Nová Bystřice – Klášter

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa k pronájmu – Nová Bystřice – Klášter se nachází v okrese Jindřichův Hradec, v Jihočeském kraji. Ubytování najdete v krásné přírodě a vyhledávané turistické destinaci Česká Kanada. Okolí nabízí krásnou krajinu s možností turistiky a cykloturistiky po mnoha značených trasách.
Ubytování je vhodné pro rodiny, pro rodiny s dětmi, přátelé, kamarády, ale i pro kolegy, kteří hledají příjemné ubytování na samotě u lesa na pozemku o rozloze cca 1200m².

Na pozemku u chalupy je k využití ohniště, kde si přes den můžete něco dobrého připravit a najdete tu také přírodní bazén. Koupaní je možné i v několika blízkých rybnících nebo rekreační oblasti Osika s rybníkem o rozloze 68ha.

U naší chalupy najdete i nově upravenou chatku s možností úschovy jízdních kol.

Tipy na výlet

V okolí Chalupy k pronájmu - Nová Bystřice – Klášter je možné provozovat mnoho aktivit počínaje cykloturistikou po mnoha značených trasách, včetně Rakouska, přes jízdu na koních až po hraní golfu. 
Hrad Landštejn - krásný gotický hrad z 13. století, který stojí na skalnatém ostrohu nad řekou Lužnicí.
Přírodní park Česká Kanada - malebná krajina s mnoha lesy, rybníky a loukami, která se rozkládá na pomezí Čech a Moravy.
Muzeum Nová Bystřice - muzeum, které se zaměřuje na historii města a okolí. Koupání v přírodním koupališti u rybníka Olšina - ideální místo pro osvěžení v letních měsících.
Cykloturistika - v okolí Nové Bystřice je mnoho cyklostezek, které vedou přes malebnou krajinu a historické památky. Vodácký výlet po řece Lužnici - pro ty, kteří mají rádi sporty, je výlet po řece Lužnici skvělou vodní volbou.
Návštěva zámku Jindřichův Hradec - krásný zámek, který se nachází asi 20 km od Nové Bystřice.

Kapacita ubytování

nabízí 8 lůžek ve 3 ložnicích s případnou možností až 4 přistýlek. V obývacím pokoji je televize a krb, kde si můžete vychutnávat pohodu. Kuchyň je vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a základním nádobím. Koupelna je včetně sprchového koutu, s pračkou a WC, samozřejmostí je teplá voda. V chodbě je situována lednice s mrazákem, Vytápění je zabezpečeno el. přímotopy a kamny na dřevo.

Informace k ubytování

Standardní cena nájmu je stanovena na dobu jednoho týdne a v sezoně je možné ubytování pouze v týdenních turnusech (případně dvoutýdenních), kdy nastěhování je možné soboty od 15:00 do 17:00 hod, vystěhování pak následující sobotu do 10:00 hod. Při předání musí být objekt uklizen do původního stavu. 

Ceník

Cena nájmu v sezoně* je 439,- Kč / osoba / den při plném obsazení, tedy 24.584,- Kč / objekt / týden. Objekt je pronajímán jako celek.

Cena nájmu mimo sezonu* je 225,- Kč / osoba / den při plném obsazení, tedy 12.600,- Kč / objekt / týden.

Děti do 3 let věku včetně zdarma bez nároku na lůžko.

Cena nájmu neobsahuje cenu za spotřebovanou el. energii a rekreační poplatek. Spotřebovaná energie se účtuje zvlášť, dle skutečné spotřeby a bude odečtena od vratné kauce.
Cena za kWh je 7,- Kč pro nízký tarif, resp. 9,- Kč pro vysoký tarif.
Rekreační poplatek činí 10,- Kč / osoba / noc a bude rovněž odečten od vratné kauce.

Cena za přistýlku v sezoně* je 175 Kč / 1 den při použití přistýlky během celého pobytu.
Cena za přistýlku mimo sezonu* je od 150 Kč / 1 den.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre