Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa Otín 358 se nachází v Jindřichově Hradci ve vesnici Otín. Chalupa s vlastním dvorem je nově postavena a vybavena moderním vybavením. Ubytování je vhodné ve všech ročních období pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. V letních měsících můžete navštívit aquapark Jindřichův Hradec nebo Plovárnu Vajgar. V okolí je několik naučných stezek a údolí, hrady a zámky, děti jistě potěší návštěva Zooparku Na Hrádečku. V zimních měsících můžete využít Lyžařská areál Hradiště, který je necelých 14km od objektu.

Tipy na výlet

1. Jindřichův Hradec: Historické město s malebným zámkem a renesančním náměstím.

2. Církevní Pevnost Kostel sv. Václava ve Stráži nad Nežárkou: Unikátní pevnostní kostel ze 14. století s historií sahající až do 12. století.

3. Hrad Landštejn: Dobře zachovalý středověký hrad nedaleko Nové Bystřice, který nabízí nádherný výhled do okolní krajiny.

4. Červená Lhota: Romantický zámek na malém ostrově uprostřed rybníka, obklopený parkem a lesem.

5. Přírodní rezervace Třeboňsko: Rozsáhlá chráněná krajinná oblast s množstvím rybníků, rašelinišť a lesů, ideální pro pěší turistiku nebo cykloturistiku.

6. Jarošov nad Nežárkou: Malá obec s pozoruhodným barokním kostelem sv. Mikuláše a zříceninou hradu Jarošov.

7. Hrad Červený Dvůr: Zachovalý zřícenina hradu ze 14. století, která stojí na vrchu uprostřed lesa.

8. Nová Bystřice: Malebné město s historickým centrem a množstvím kulturních památek, jako je například kostel sv. Petra a Pavla nebo židovský hřbitov.

9. Český Rudolec: Malá obec s dominantním zámkem a kostelem sv. Václava, který je významnou památkou barokní architektury.

10. Kunžak: Malebná vesnice s přírodním koupalištěm, které je obklopené lesy a nabízí možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre