Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 24900 Kč
Vyberte typ

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa Sedmidvory se nachází na konci obce Vernířovice v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. Místo nabízí nespočet turistických i cyklistických tras pro každodenní výlety. Jeseníky potěší milovníky krásné přírody, klidu, odpočinku, sportu, v sezóně lyžaře a běžkaře. Nejbližší sjezdovka se nachází 300 metrů od chalupy. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, větší skupinu přátel a s sebou si můžete vzít i své chlupáče.

Vaši dovolenou zpříjemní oplocená zahrada s s dětským hřištěm, grilem a bazénem. Děti se vyřádí na skluzavce, houpačce, v dětském domečku, pískovišti a trampolíně. Společně si venku můžete zahrát kuželky.

Odpočinek si vychutnáte v soukromé sauně se sprchovým koutem, horským potokem na zahradě a ledovou vodou přímo ze studny. Pokud by jste se chtěli nechat ještě více rozmazlovat, navštivte termály ve Velkých Losinách.

Jeseníky nabízí nespočet možností kam na výlet v jakémkoliv ročním období. Nedaleko chalupy se nachází restaurace a místní obchod. V dojezdové vzdálenosti jsou známá lyžařská střediska Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Přemyslov, Klepáčov. Běžkaře zaujmou značené běžecké trasy jak po hřebenech Jeseníků.

Kapacita a popis ubytování

Chalupa Sedmidvory nabízí ubytování na víkend, celý týden či pobyt na Vánoce nebo Silvestra. Kapacita celé chalupy je maximálně pro 14 osob. K dispozici jsou čtyři samostatné pokoje, společenská místnost a nově zřízené koupelny.

  • Apartmán -  1x dvou postel, 1 x patrová postel, 1x WC, 1x sprchový kout, vlastní el. bojler, vybavená kuchyně. Ideální pro rodinku s nejmenšími dětmi, která potřebuje své soukromí.
  • Samostatná část s 10 pevnými lůžky tvoří 3 pokoje - součástí je kompletně vybavená kuchyně a koupelna. Má vstup na terasu.

Pro nejmenší je připravena cestovní postýlka, nočník, jídelní židlička a spousta hraček.

Kompletní ceník

Ceny platné od 1. 4. 2023 (pro pobyty rezervované po tomto datu)

V ceně je JIŽ ZAHRNUTA SPOTŘEBA ENERGIÍ!!!

Celá chalupa na týden v sezóně 

(jsou možné pouze týdenní pobyty od soboty do soboty)                            

                                LETNÍ PRÁZDNINY vč. energií 24 900Kč

                               JARNÍ PRÁZDNINY vč. energií 28 900Kč                                                         

Mimo sezónu

7 nocí, od soboty do soboty, max. 14 lidí vč. energií 21 900 Kč

 

Celá chalupa na víkend

2 noci, od pátku do neděle, max. 14 lidí 8 900 Kč

Vícedenní pobyty

V období jarních a letních prázdnin poskytujeme pouze týdenní pobyty. dle dohody

 

NOVINKA!!! - možnost pronajmout samostatně Apartmán

Možnost od dvou nocí (uvedená cena za 1 noc) 2 900 Kč

 

Silvestr

cena vč. energií za celou chatu za období Silvestra od 27.12.2023 do 2.1.2024 (Případně dle dohody.) 35 200 Kč

 

Vánoce

cena za celou chatu a týdenní pobyt v období Vánoc (7 nocí). Délku pobytu lze zkrátit, kontaktujte nás pro bližší informace. 30 500 Kč

 

Domácí mazlíček možný po dohodě s majitelem (300,- Kč/týden).

NOVINKA – rekonstruujeme! Od května 2023 budou nové koupelny!!!

Tipy na výlet

Tvrdonice je malá obec v Jihomoravském kraji, která je známá svou vinohradnickou tradicí a folklorem. Zde je 10 tipů na zajímavá místa a atrakce v okolí Tvrdonic:

1. Vinařské muzeum ve Tvrdonicích: Muzeum, které se zaměřuje na historii a tradici místního vinařství, s expozicemi o vinohradnictví, výrobě vína a vinařských nástrojích.

2. Kostel sv. Jana Nepomuckého: Pěkný barokní kostel ve středu obce, který je chráněn jako kulturní památka České republiky.

3. Sovinec - přírodní památka: Krásná přírodní oblast s rozsáhlými lesy, loukami a skalami, která je ideální pro pěší turistiku a pozorování místní flóry a fauny.

4. Vodní nádrž Nové Mlýny: Oblíbené rekreační místo s možností koupání, rybaření a vodních sportů, které se nachází nedaleko Tvrdonic.

5. Zámek Mikulov: Historický zámek ve městě Mikulov, který nabízí prohlídky po expozicích včetně sbírky porcelánu, obrazů a zbroje.

6. Pálava: Malebná krajinná oblast s vápencovými útesy a vinicemi, která je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a pozorování ptactva.

7. Dolní Věstonice: Archeologické naleziště, kde byly objeveny slavné sošky Věstonické venuše a další artefakty z doby ledové.

8. Aqualand Moravia: Moderní vodní park s bazény, tobogány a wellness zónou, který se nachází v Pasohlávkách.

9. Naučná stezka Rakvice: Stezka, která vede kolem vinic a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a informace o místním vinařství.

10. Lednicko-valtický areál: Rozsáhlý kulturně-krajinný komplex s nádhernými zámeckými zahradami, romantickými stavbami a bohatou historií.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre