Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 4000 Kč
Objekt/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

8
Počet lůžek
2
Celkem pokojů
426
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Chalupa Sedmikráska je nově postavené a stylové ubytování, které se nachází v malebném prostředí Jizerských hor v okrese Jablonec nad Nisou v Libereckém kraji.  Chalupa je nedaleko lyžařského střediska Tanvaldský Špičák (2 km) a v zimním období můžete sjet přímo na lyžích až k ní. V letních měsících nabízí také mnoho možností pro cyklistiku a pěší výlety, které můžete podniknout přímo od ní.

Chalupa Sedmikráska nabízí příjemné posezení na zápraží nebo na terase s romantickým výhledem do okolní krajiny. Pro milovníky grilování je k dispozici přenosný gril a také možnost užít si ohniště. Pokud cestujete s malými dětmi, oplocení a zabezpečení terasy plotem zabraňuje nekontrolovanému odchodu dětí.

Chalupa je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí Jizerských hor, ať už se jedná o zimní nebo letní dovolenou.

Chalupa Sedmikráska v Tanvaldu je skvělým výchozím bodem pro objevování nádherné přírody Jizerských hor. Tato oblast je známá svými malebnými scenériemi, zelenými lesy a čistým horským vzduchem. Hosté mohou využít širokou škálu outdoorových aktivit, jako je pěší turistika, cyklistika, horská kola, běžecké lyžování a jízda na koni.

Pro ty, kteří touží po adrenalinových zážitcích, je v blízkosti k dispozici lyžařský areál Tanvaldský Špičák. Ten nabízí skvělé sjezdovky a snowpark. V letních měsících je možné využít přírodních koupališť a jezer v okolí, kde si můžete osvěžit tělo a relaxovat na slunci.

Pro milovníky kultury a historie je v okolí několik zajímavých míst k návštěvě. Například nedaleké město Liberec nabízí atrakce jako Ještěd, unikátní modernistickou stavbu s rozhlednou a hotelem. Dále botanickou zahradu a zoologickou zahradu s bohatou sbírkou exotických živočichů.

Po náročném dni plném aktivit mohou hosté relaxovat v útulné atmosféře Chalupy Sedmikráska. Tato stylová chalupa nabízí pohodlné a vkusně zařízené interiéry, kde si můžete odpočinout a načerpat energii pro další dobrodružství v Jizerských horách.

Celkově je Chalupa Sedmikráska skvělým místem pro ty, kteří hledají klidnou a příjemnou dovolenou v srdci přírody. Bez ohledu na roční období zde najdete mnoho možností pro aktivní odpočinek a objevování krás Jizerských hor.

Popis ubytování

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V patře se nachází dvě ložnice - v jedné z nich je manželské lůžko s vysouvacím lůžkem a dvoulůžko. V druhé ložnici je manželská postel a přistýlka.

Sociální zařízení:
koupelna se sprchovým koutem. Samotné WC. Technická místnost přizpůsobena na sušení oděvů, bot.

Vytápění:
elektrické nebo dřevem v krbové teplovodní vložce (nebo kombinované). Kachlová kamna s teplovodní krbovou vložkou jsou připojena na rozvod ústředního vytápění a na výměník elektrického boileru pro ohřev teplé vody.

Doprava, parkování:
Parkování u objektu.

Stravování

V blízkosti Chalupy Sedmikráska v Tanvaldu se nacházejí různé možnosti stravování. Pokud hledáte restauraci, můžete navštívit restauraci hotelu U dubu, která je vzdálena pouhých 750 metrů. Další možností je restaurace Krmelec, která se nachází u lanovky lyžařského střediska Tanvaldský Špičák a je vzdálena 2 kilometry. Pokud preferujete restauraci s výhledem, existuje i restaurace přímo na vrcholu Tanvaldského Špičáku, která je vzdálena 2,5 kilometry.

Pokud potřebujete nákupy potravin, nejbližší obchod se nachází ve městě Smržovka, které je vzdáleno 2 kilometry od Chalupy Sedmikráska. Zde budete mít možnost si nakoupit všechny potřebné potraviny a další základní potřeby.

V blízkosti ubytování tedy najdete různé možnosti stravování, které uspokojí vaše chutě a potřeby během pobytu v Chalupě Sedmikráska.

Vybavení

Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou deskou čtyři plotýnky, vestavnou troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, varnou konvicí a běžným nádobím.

TV, Wi-Fi, elektronické zabezpečovací zařízení objektu s požárními detektory.

Kompletní ceník

etní sezóna:v od 15. června do 30. září
Zimní sezóna:od 1. prosince do 15.dubna
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu
Zimní sezona: 16000 Kč
Letní sezona: 16000 Kč
Mimo sezonu: 12000 Kč
Cena za víkend za celou chalupu
Mimo sezonu: 8000 Kč
Vánoce 2023 - máme ještě volno
22000 Kč
21.12 - 27.12.2022
Silvestr 2023 - máme již obsazen
33000 Kč
28.12- 2.1.
Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře
16000 Kč
Velikonoce 2024 - máme ještě volno
10000 Kč
Velikonoční nabídka (4noci) za 10.000,-Kč

Provoz, poplatky, ceny

Chalupa Sedmikráska je otevřena po celý rok a nabízí možnost ubytování i během víkendů. Pro hosty, kteří plánují oslavit Silvestra nebo strávit Vánoce v této chalupě, jsou k dispozici speciální pobytové balíčky.

Pro zajištění rezervace je požadována kauce ve výši 7000 Kč. V letním období platí stejná částka jako záloha na úhradu spotřebované elektřiny. V zimním období, od 1. listopadu do 30. dubna, je taktéž stanovena kauce ve výši 7000 Kč. Tato kauce může být použita jako záloha na úhradu spotřebované elektřiny nebo v případě vzniklých poškození na objektu nebo vybavení.

Díky flexibilnímu provozu a speciálním nabídkám na Silvestra a Vánoce si hosté mohou užít pohodlný a příjemný pobyt v Chalupě Sedmikráska.

V ceně ubytování není zahrnutá elektřina. Platí se 12 Kč za 1 kWh spotřebované energie. Obvyklá výše úhrady za týdenní pobyt vychází na 800,- Kč v létě a 1200,- Kč v zimě (při přitápění dřevem).

V ceně ubytování je zahrnuto spotřebované dřevo na vytápění objektu.

V ceně ubytování je zahrnuta spotřeba vody.

Vlastní povlečení, ručníky a hygienické potřeby s sebou. Případně lze dohodnout zapůjčení povlečení za 250 Kč za jedno lůžko.

Domácí zvíře je možné pouze po dohodě.

V ceně ubytování je zahrnuto parkování osobního automobilu a turistický poplatek.

Při využívání EZS se případný výjezd bezpečnostní agentury z důvodu falešného poplachu platí částkou 1200,- Kč

Objednaný pobyt je pro zájemce rezervován teprve po složení zálohy 5000,- Kč na bankovní účet.

Platba za ubytování, tj. doplatek ke složené záloze, je předem (na bankovní účet minimálně 2 dny před započetím pronájmu).

V případě zrušení rezervace je záloha nevratná. Je však možno složenou zálohu využít pro novou rezervaci v jiném neobsazeném termínu.

Zaplacením zálohy na pronájem vyjadřuje nájemce souhlas s podmínkami uvedenými na webu (www. chalupasedmikraska.cz) a ubytovacím řádu včetně jejich dodržování.

Tipy na výlet

Zde je deset tipů na výlety, které můžete podniknout v okolí Chalupy Sedmikráska:

 1. Jizerské hory: Využijte příležitost a prozkoumejte nádhernou přírodu Jizerských hor. Nabízí se zde pěší túry, cyklistické trasy a krásné výhledy.

 2. Lyžování na Tanvaldském Špičáku: Pokud jste v zimě na návštěvě, nezapomeňte vyzkoušet lyžování na sjezdovkách Tanvaldského Špičáku. Je to skvělé místo pro zimní sporty.

 3. Botanická zahrada Liberec: Udělejte si výlet do nedalekého města Liberec a navštivte tamní botanickou zahradu. Obdivujte rozmanité druhy rostlin z celého světa.

 4. Ještěd: Zajděte na vrchol hory Ještěd, kde se nachází ikonická stavba s rozhlednou a hotelem. Užijte si úchvatný výhled na krajinu a okolní hory.

 5. Přehrada Bedřichov: Navštivte přehradu Bedřichov a vychutnejte si klidné okolí a pěkné výhledy. Ideální místo pro procházky a odpočinek u vody.

 6. Tanvaldský Špičák Bike Park: Pokud jste cyklista, nechte se strhnout adrenalinem v Tanvaldském Špičáku Bike Parku. Zkuste si sjezdové tratě a freeridové zóny.

 7. Skalní město Trosky: Udělejte si výlet k nedalekému skalnímu městu Trosky, které dominují středověké zříceniny hradů Trosky. Obdivujte krásnou panoramatickou vyhlídku.

 8. Město Jablonec nad Nisou: Navštivte město Jablonec nad Nisou a procházejte se jeho historickým centrem. Objevte místní muzeum a galerie.

 9. Přírodní koupaliště Smržovka: V letních měsících si dopřejte osvěžení v přírodním koupališti ve Smržovce. Užijte si plavání a relaxaci na slunci.

 10. Harrachovský vodopád: Udělejte si výlet do Harrachova, kde můžete navštívit impozantní Harrachovský vodopád. Obklopený přírodou je to krásné místo pro procházku a fotografování.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre