Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 4500 Kč
Objekt/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa Střítež se nachází v nejkrásnějším místě v Beskydech. Naši Chalupu najdete na samotě u lesa v obci Střítež, kousek od Jablunkova v Moravskoslezských Beskydech.
Velká atraktivní chalupa je vhodná pro rodinnou dovolenou, na výlet s přáteli nebo kolegy. Uspořádat u nás můžete rodinné oslavy, firemní akce nebo dokonce menší svatbu. Nabízíme celoroční týdenní i víkendové pronájmy za příznivé ceny.

Tipy na výlet

Střítěž je vesnice v okrese Frýdek-Místek, která se nachází v kraji Moravskoslezském. V okolí Střítěže je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu.

Zde je 10 z nich:

1. Frýdek-Místek: Toto okresní město nabízí historické památky, jako je zámek Frýdek a Kostel Nanebevzetí Panny Marie, stejně jako nákupní a kulturní možnosti.

2. Přírodní rezervace Šance: Tato přírodní rezervace se nachází u obce Ropice a je ideálním místem pro pěší turistiku a pozorování přírody.

3. Palkovické hůrky: Oblíbená lokalita pro turistiku a cyklistiku, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

4. Přehrada Těrlicko: Tato přehrada slouží jako zdroj pitné vody, ale také jako rekreační oblast s možnostmi koupání, rybaření a vodních sportů.

5. Hukvaldy: Malebná historická vesnice s hradem Hukvaldy, rodištěm slavného hudebního skladatele Leoše Janáčka.

6. Skanzen Rožnov pod Radhoštěm: Tento muzeum v přírodě nabízí návštěvníkům pohled na tradiční lidovou architekturu a způsob života v oblasti Valašska.

7. Radhošť: Tato hora je oblíbeným cílem turistů díky nádherným výhledům, stezkám pro pěší turistiku a cyklistiku a soše Radegasta, boha slovanské mytologie.

8. Kostel sv. Jána Křtitele v Dobré: Tento dřevěný kostel je chráněn jako kulturní památka a je jedním z nejstarších dochovaných dřevěných kostelů ve Slezsku.

9. Beskydská oblast: Malebná horská oblast nabízející množství turistických a cyklistických tras, lyžařských středisek a možností pro relaxaci v přírodě.

10. Ostrava: Třetí největší město České republiky, které nabízí bohatý kulturní program, historické památky, technické muzeum a zoologickou zahradu.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre