Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa U nás doma se nachází v obci Horní Moravice, která je součástí Dolní Moravice. V naší chalupě nabízíme nad standardní ubytování, klid a soukromí, především pro rodiny s dětmi. Na své si u nás přijdou i milovníci horské turistiky a zimních sportů. Kousek od nás se nacházejí Lázně Karlova Studánka, Praděd a Ski centrum Ovčárna.

Tipy na výlet

1. Biskupská kupa - Tato 880 metrů vysoká hora je jednou z nejvyšších v Nízkém Jeseníku a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

2. Praděd - Nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd a jedno z nejznámějších turistických míst v regionu. Na vrcholu se nachází rozhledna a horský hotel.

3. Karlova Studánka - Lázeňské městečko s léčivými prameny, které jsou známy svými pozitivními účinky na dýchací cesty a pokožku.

4. Veselý Kopec - Oblast s množstvím venkovních aktivit, jako je turistika, cyklistika a lyžování. Je zde také možnost navštívit skanzen lidové architektury.

5. Hrad Sovinec - Středověký hrad, který se nachází na strmém skalním výběžku nad řekou Moravicí. Je to jeden z nejlépe zachovalých hradů v regionu.

6. Dlouhé Stráně - Vodní nádrž a hydroelektrárna, která se nachází na vrcholu hory Dlouhé Stráně. Nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je populárním místem pro turistiku a cykloturistiku.

7. Vodní nádrž Slezská Harta - Přehrada na řece Moravici, která slouží jako zdroj pitné vody a také nabízí možnosti pro rekreaci, jako je rybaření, plavání a vodní sporty.

8. Opavská Hvezdárna - Hvezdárna a planetárium, které nabízí možnost pozorovat hvězdy a planetární soustavy, stejně jako vzdělávací programy pro školy a veřejnost.

9. Jeskyně Na Pomezí - Krasová jeskyně, která je součástí jeskynního systému v Nízkém Jeseníku. Prohlídky jeskyně jsou možné pouze s průvodcem.

10. Přírodní rezervace Rejvíz - Oblast s rašelinnými jezírky a rašeliništi, která je domovem vzácných rostlin a živočichů. Nabízí také naučné stezky a turistické trasy.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre