Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chalupa U Zvoničky se nachází v klidné části obce Velké Losiny, přibližně 9 km severovýchodně od Šumperka. Novostavba dvojdomku se nachází nedaleko lesa. Nabízí velkou ohraničenou zahradu přírodním valem, kde můžete za pěkného počasí v soukromí relaxovat. V letních měsících se vykoupete v přírodním jezírku, ugrilujete si něco dobrého na oběd či večeři. V zimních měsících Vás zahřeje suchá sauna a v okolí je několik ski areálů pro všechny milovníky zimních sportů.

Na zahradě je pro Vás připraven venkovní zastřešený gril, či gril poháněný mlýnským kolem. V letních dnech se můžete schladit v uměle vytvořeném jezírku. 

Pro děti jsou zde k dispozici 2 dětské postýlky včetně lůžkovin, nočník, sedátko na WC, 1 jídelní židlička, dětský stoleček se 4 židličkami a samozřejmě hračky.
Pokud si s sebou vezmete míče, rakety atd. můžete využít zatravněné hřiště.

Ubytování v blízkosti obce Bukovice je vhodné v jakémkoliv ročním období pro skupinu přátel či rodiny s dětmi.

Kapacita a vybavení ubytování

Chalupa U Zvoničky nabízí ubytování až pro 13 osob ve 4 ložnicích.

Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a dva jsou čtyřlůžkové. V dvojdomku naleznete společenskou místnost s biliardem, šipkami a společenskými hrami a společnou kuchyni, která je plně vybavena pro Vaši každodenní přípravu jídel.

Během letních prázdnin je možné rezervovat pouze týdenní pobyt. Po dohodě s majitelem s sebou můžete vzít své čtyřnohé mazlíčky. Před domem je celkem 6 parkovacích míst.

Kompletní ceník
Vybavení chalupy
  • plně vybavená kuchyně
  • sociální zařízení 
  • povlečení
  • dětské vybavení 
  • dětské hřiště
  • sportovní hřiště
  • společenská místnost
Tipy na výlet

Ve Velkých Losinách a jeho okolí v Olomouckém kraji se nachází mnoho zajímavých míst a atrakcí, které stojí za návštěvu. Zde je 10 tipů, které byste měli zvážit:

1. Termály Velké Losiny: Jedny z nejznámějších termálních lázní v České republice, které nabízejí širokou škálu procedur a relaxačních možností.

2. Zámek Velké Losiny: Historický zámek s nádhernou zahradou a zajímavými expozicemi, včetně sbírky gobelínů a porcelánu.

3. Papírna Velké Losiny: Jediná ručně vyráběná papírna v České republice, kde můžete vidět tradiční výrobu papíru a dokonce si vyzkoušet vlastní ruční výrobu.

4. Muzeum čarodějnických procesů: Muzeum věnované historii čarodějnických procesů ve Velkých Losinách a okolí, které přibližuje život obětí i pachatelů těchto procesů.

5. Krytá hala Velké Losiny: Sportovní a rekreační centrum s bazénem, tělocvičnou, saunou a dalšími sportovními aktivitami.

6. Kostel sv. Barbory: Historický kostel z 16. století, který je známý svými nástěnnými malbami a barokním oltářem.

7. Roubená chalupa: Příklad tradiční české roubené architektury se nachází v obci Rapotín, který je nedaleko Velkých Losin.

8. Zřícenina hradu Šumperk: Trosky hradu, který byl založen ve 13. století, a odkud je krásný výhled na okolní krajinu.

9. Přírodní rezervace Rejvíz: Krásná přírodní rezervace s velkým rašelinným jezerem a naučnou stezkou, kde můžete objevovat místní flóru a faunu.

10. Kamenolom Slatinice: Unikátní geologické naleziště, kde byly objeveny zkameněliny a otisky různých druhů živočichů a rostlin ze svrchní křídy.

Doufám, že Vám tyto tipy pomohou naplánovat zajímavou návštěvu Velkých Losin a okolí. 

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre