Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chata Hanuška se nachází v pohraniční osadě Neratov, mezi obcemi Bartošovice v Orlických Horách a Orlické Záhoří ve směru na Šerlich. Orlické hory nabízí skvělé podmínky pro turistiku, cykloturistiku a v zimních měsících pro lyžování. V okolí můžete navštívit muzea, hrady, aquacentrum, koupaliště, zoologickou a botanickou zahradu a mnoho dalšího.

Stravování

Strava se objednává nejpozději jeden pracovní den předem do 14:00 hod. Objednávky na víkend nejpozději ve čtvrtek do 14:00!

Způsoby objednávání:

  • telefonicky nebo formou sms na tel: 605 230 046 Vendula Malíková
  • e-mailem na adrese vendulka@neratov.cz, kuchyn@neratov.cz
Tipy na výlet

V okolí Neratova v Orlických horách okresu Rychnov nad Kněžnou můžete navštívit následujících 10 zajímavých míst:

1. Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Neratov - Jedinečný kostel s prosklenou střechou, který je oblíbenou turistickou atrakcí a místem konání kulturních akcí.

2. Orlická přehrada - Rozlehlá vodní nádrž, která nabízí možnosti koupání, rybaření, vodních sportů a pikniků.

3. Rozhledna Anenský vrch - Tato rozhledna nabízí nádherný výhled na okolní krajinu Orlických hor a je přístupná pěšky nebo na kole.

4. Zřícenina hradu Potštejn - Středověký hrad, který se nachází nedaleko města Potštejn. Prohlédněte si pozůstatky hradu a vychutnejte si výhled na okolní krajinu.

5. Ski areál Říčky - V zimních měsících můžete navštívit tento lyžařský areál, který nabízí sjezdovky různých obtížností a běžecké trasy.

6. Pevnost Hanička - Tato pevnost byla součástí opevnění Československé republiky v období před druhou světovou válkou. Dnes je přístupná pro veřejnost a nabízí zajímavý vhled do historie.

7. Vodní nádrž Pastviny - Další přehrada v oblasti, která je ideální pro relaxaci u vody, koupání a rybaření.

8. Cyklostezka Orlice - Tato cyklostezka vede kolem řeky Divoká Orlice a nabízí příjemné cyklistické výlety s krásnými výhledy na okolní přírodu.

9. Královský kámen - Tato skalní útvar se nachází nedaleko obce Bartošovice v Orlických horách a je oblíbeným místem pro horolezce.

10. Masarykova chata - Tato tradiční horská chata se nachází v oblasti Deštné v Orlických horách a je ideálním místem pro odpočinek během turistických výletů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre