Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 280 Kč
Osoba/noc

Chata Lucie – Roudnice nad Labem

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Typ dovolené

Popis ubytování

Chata Lucie je nově zrekonstruovaná a nachází se v krásném prostředí na úpatí hory Říp, kousek od Prahy. V okolí naší Chaty se nachází mnoho zajímavých kulturních i historických památek a každoročně se tu koná mnoho zajímavých akcí.
Dovolená u nás je tak vhodná pro pro rodiny, pro rodiny s dětmi, přátelé, kamarády, ale i pro kolegy, kteří chtějí vyrazit za kulturou, za turistikou, cykloturistikou, relaxací, či návštěvou některého z okolních měst.
V okolí tu na vás čeká už zmíněná hora Říp, Máchovo jezero, aquapark a mnoho dalších zajímavostí.

V přízemí najdete malou předsíňku, která Vás dovede do společenské místností (SAT TV, DVD přehrávač, bar, stůl, židle), přes kterou dále můžete vstoupit níže do první sprchy a sauny (T/S) nebo přes pár schodů vstoupíte do otevřeného baru a dále do plně vybavené kuchyně (T/S, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, elektrická konvice, kávovar, toustovač). Z kuchyňky je možný vstup do druhé koupelny (T/S, sprcha, pračka) a na toaletu.

Přes vstupní místnost taktéž můžete vstoupit přes schody do prvního patra, kde se nachází dětský pokoj (2 x jednolůžková postel) a ložnice (2 x jednolůžková postel, 2 x rozkládací křeslo pro 1 osobu). Přes ložnici nebo ze zahrádky vstoupíte do odděleného podkroví, kde se nachází toaleta a dva pokojíčky (1 x jednolůžková postel, 1 x rozkládací křeslo pro 1 až 2 osoby). Každý z těchto pokojíků nabízí vstup na balkón s krásným výhledem na horu Říp.

Kapacita ubytování

Chata Lucie nabízí ubytování až pro 12 osob ve 4 ložnicích.  Ubytovat se můžete minimálně na 3 noci pro 8 osob. 
- 4x ložnice
- Společenská místnost
- Sauna se sprchou
- Koupelna se sprchou
- 2x toaleta

Zajímavosti

V blízkosti Chaty je sportovní hala s hledištěm pro diváky a je tak ideálním místem pro turnaje, zápasy a soustředění. Je určená pro basketball, futsal, sálovou kopanou, házenou, florbal, tenis, badminton, box, aerobik, zumbu, jógu, korfball nebo taneční sport. Malá hala je vhodná pro menší skupiny, jež si chtějí zacvičit, zatancovat nebo zaboxovat. Povrch obou hal je z leštěných parket. Součástí sportovního areálu jsou též posilovna a kurt pro beachvolejball.

Spolupráce

Díky spolupráci s p. Kovaříkem – Půjčovna kol Mělník, nabízíme možnost zapůjčení kol, koloběžek a bruslí, vč. servisu, zapůjčení autonosičů.
Na základě předchozí dohody lze zajistit i dopravu zapůjčeného vybavení přímo na chatu, čímž nemusíte nic řešit a vše je Vám k dispozici na chatě během pobytu.  Výpůjčka je na zákazníka.

Tipy na výlet

Zámek Roudnice nad Labem - krásný barokní zámek, který se nachází v centru města. Zámek je obklopen krásným parkem a nabízí prohlídky interiérů.
Muzeum Roudnice nad Labem - muzeum, které se zaměřuje na historii města a okolí. Muzeum má rozsáhlé sbírky archeologických nálezů, historických dokumentů a uměleckých děl.
Kostel sv. Václava - krásný kostel, který se nachází na náměstí v centru města. Kostel je postaven v barokním stylu a ukrývá mnoho uměleckých děl.
Vinařská oblast Roudnice nad Labem - v okolí Roudnice nad Labem se nachází mnoho vinic a vinařských sklepů. Doporučuji navštívit některé z místních vinařů a ochutnat vína.
Přírodní park Dolní Poohří - malebná krajina s mnoha lesy, rybníky a loukami, která se rozkládá na pomezí Čech a Moravy. Park nabízí mnoho turistických tras a cyklostezek.
Koupání v přírodním koupališti Roudnice nad Labem - ideální místo pro osvěžení v letních měsících. Koupaliště se nachází v blízkosti řeky Labe a nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé. Návštěva města Litoměřic - krásné historické město, které se nachází asi 20 km od Roudnice nad Labem. Litoměřice nabízí mnoho historických památek, jako je například katedrála sv. Štěpána nebo zámek.
Vodácký výlet po řece Labe - pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, je výlet po řece Labe skvělou volbou. Řeka Labe je vhodná pro vodáky všech úrovní. Koupaliště se nachází v blízkosti řeky Labe a nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé. Návštěva města Litoměřic - krásné historické město, které se nachází asi 20 km od Roudnice nad Labem. Litoměřice nabízí mnoho historických památek, jako je například katedrála sv. Štěpána nebo zámek. 8. Vodácký výlet po řece Labe - pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, je výlet po řece Labe skvělou volbou. Řeka Labe je vhodná pro vodáky všech úrovní. Koupaliště se nachází v blízkosti řeky Labe a nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé.
Návštěva města Litoměřic - krásné historické město, které se nachází asi 20 km od Roudnice nad Labem. Litoměřice nabízí mnoho historických památek, jako je například katedrála sv. Štěpána nebo zámek.
Vodácký výlet po řece Labe - pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, je výlet po řece Labe skvělou volbou. Řeka Labe je vhodná pro vodáky všech úrovní.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre