Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 2100 Kč
Objekt/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chata Radana se nachází v Olomouckém kraji, kousek za lázeňskou vesničkou Bludov. Najdete nás v krásné přírodě a klidné lokalitě, poblíž lesa, ve známém rekreačním areálu Vlčí Důl.
Poloha chaty je naprosto ideálním výchozím místem pro všechny druhy výletů. S rodinou, s přáteli nebo s kolegy z práce se tak můžete vydat na sportovní výlety, výlety do přírody, kulturou a památkami. Kousek od chaty je velké koupaliště, restaurace a v obci Bludov jsou také pěkná muzea, lázně s krytým termálním bazénem a infrasaunou. Dovolená u nás je tak ideálním místem pro všechny, kteří hledají odpočinkovou nebo aktivní dovolenou v nádherné přírodě.

Chata Radana nabízí celoroční ubytování až pro 8 osob, s dětským bazénem, 3 ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a hernou.
Vybavení chaty je spíše moderní, s dřevěným obložením. V celé chatě jsou dřevěné podlahy,  koberce a dlažby.

V přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, spojený s jídelnou, samostatná plně vybavená kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon a malá terasa. V prvním patře je druhý balkon a 3 neprůchozí ložnice: 1×2 dvojlůžka, 1×2 lůžka a 1×1 dvojlůžko.
Parkovat lze celoročně hned vedle chaty. Pes ani kočka nejsou povoleny.

U chaty můžete využívat zahradu, která poskytuje dostatečný prostor pro trávení volného času. Najdete zde také velký kamenný krb a gril, na kterém si můžete připravit něco dobrého k jídlu nebo zde večer strávit příjemný čas u ohně. Pro děti je zde nachytaná trampolína, skluzavka, houpačka, pískoviště a kuželky. V letních měsících je tu k dispozici zapuštěný bazén nebo si můžete zahrát stolní tenis v suterénu. Po dohodě Vám odložíme Vaše kola a lyže.

Kapacita ubytování

Chata Radana nabízí celoroční ubytování až pro 8 osob, s dětským bazénem, 3 ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a hernou.

Ceník ubytování

Léto:  (1.7.-31.8.)   11.000 Kč /týden
Zima: (2.1.-18.3.)     7.000 Kč /týden
Mimosezóna:          6.000 Kč /týden


Víkend: (cena za 2 noci)       4.200 Kč
Víkend: (cena za 3 noci)       4.600 Kč
Víkend: (cena za 4 noci)       5.000 Kč

Vánoce:     6.000 Kč /dny neomezeny
Silvestr:     Na dotaz, jen týden

  • * Víkendové pobyty jen mimo léto a zimu
  • * Rekreační poplatek obci   20 Kč/os/den (osoby18-70 let)
  • * El.energie:   cca   100 - 300 Kč/den
  • * Dřevo:                         300 Kč/den 
Tipy na výlet

Bludov a jeho okolí nabízí řadu zajímavých míst k návštěvě. Zde je 10 míst, které byste měl zvážit při plánování svého výletu:

1. Zámek Bludov: Historický zámek ze 17. století, který dnes slouží jako kulturní a společenské centrum obce.

2. Kostel svatého Jana Nepomuckého: Barokní kostel z roku 1739 s bohatou výzdobou a významným varhanami.

3. Bludovský rybník: Oblíbené místo pro rybolov, pikniky a procházky v přírodě.

4. Lázně Velké Losiny: Nedaleké lázeňské město s historickým zámkem a termálními prameny, ideální pro relaxaci a wellness.

5. Javoříčské jeskyně: Krásný jeskynní systém, který patří mezi nejdelší v České republice, se nachází nedaleko Bludova.

6. Hrad Bouzov: Impozantní středověký hrad, který se nachází asi 30 km od Bludova a je ideálním místem pro poznávání české historie.

7. Přírodní rezervace Špraněk: Oblast s mnoha turistickými stezkami, které vedou přes malebnou krajinu a nabízejí nádherné výhledy na okolní přírodu.

8. Raškovický mlýn: Historický mlýn, který dnes slouží jako muzeum a nabízí pohled do života a řemesel minulých staletí.

9. Štramberk: Malebné městečko s historickým centrem a impozantní rozhlednou Trúba, ze které je nádherný výhled na okolí.

10. Muzeum papíru Velké Losiny: Interaktivní muzeum, které představuje historii a výrobu papíru v regionu, se nachází v areálu zámku Velké Losiny. Doufám, že vám tento seznam pomůže naplánovat váš výlet do Bludova a jeho okolí.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre