Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 330 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chaty se nachází v Trojanovicích, v překrásném koutu Beskyd. Ubytování je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak i na kratší pobyty, třeba na prodloužený víkend s rodinou nebo přáteli. Chaty mají venkovní krby s výhledem na protější zalesněné kopce.
V okolí najdete spoustu známých turistických cílů. Mezi nejznámější patří Pustevny, Radhošťa Rožnov pod Radhoštěm. Pokud přijedete s rodinou můžete navštívit i Tarzánii. Tarzánie je největší lanový park na Moravě, kde je možnost strávit den plný adrenalinu.

Tipy na výlet

Trojanovice je obec v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji, nedaleko od hranic se Slovenskem. V okolí Trojanovic můžete navštívit několik zajímavých míst:

 1. Pustevny - horské středisko s krásnou přírodou, památkami a turistickými trasami. Zde se nachází také socha Radegasta, boha přírody a pohostinství.

 2. Horský hotel Tanečnice - dominantní stavba na vrcholu hory Tanečnice, která nabízí nádherný výhled na okolí.

 3. Rozhledna Velký Javorník - kamenná rozhledna, ze které se nabízí krásný panoramatický výhled na Beskydy a okolní krajinu.

 4. Skanzen Rožnov pod Radhoštěm - muzeum lidové architektury a kultury Valašska, kde můžete vidět ukázky tradičního způsobu života.

 5. Jurkovičova rozhledna na Radhošti - historická rozhledna, ze které můžete obdivovat panoramatický pohled na Beskydy a okolní krajinu.

 6. Skiareál Pustevny - populární lyžařské středisko, které nabízí perfektně upravené běžkařské tratě.

 7. Lesní divadlo Starý Jičín - malebné kulturní centrum s letním divadlem a koncerty.

 8. Hrad Starý Jičín - historický hrad, který je nyní zříceninou, ale stále nabízí poutavou atmosféru a nádherné výhledy na okolí.

 9. Lysá Hora - nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd s rozhlednou a turistickými trasami.

 10. Beskydská oblast přírodního parku - chráněná krajinná oblast s mnoha turistickými trasami, které vedou přes nádhernou přírodu a horské vrcholy.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre