Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 500 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Chaty Pohoda najdete v krásné oblasti Novohradska. Ubytování je tak skvělou volbou pro dovolenou v jižních Čechách. Dovolenou si u nás můžete užít s rodinou nebo s přáteli. Naše chaty Vám jistě budou příjemným zázemím pro výlety do Novohradských Hor, na Třeboňsko, Trhosvinensko i Českobudějovicko. Okolí je vhodné pro turistiku a pro cyklisty, ale i rybáře. Na kole se můžete vydat po rovinatých cyklotrasách všemi směry.

Tipy na výlet

1. Hrad Hrádek u Purkarce: Tento malebný hrad se nachází nedaleko Trhové Sviny a je ideálním místem pro milovníky historie a romantických výletů.

2. Novohradské hory: Nádherná přírodní oblast s množstvím turistických tras, které nabízejí krásné výhledy na okolní krajinu.

3. Přírodní rezervace Český les: Rezervace se rozkládá v okolí Trhové Sviny a nabízí možnost pozorovat zdejší flóru a faunu.

4. Kostel sv. Mikuláše v Trhové Sviny: Historický kostel ze 14. století, který je významnou kulturní památkou v regionu.

5. Zřícenina hradu Dívčí Kámen: Romantická zřícenina hradu, která se nachází na vrcholu kopce nad soutokem řek Vltavy a Křemelné.

6. Novohradský hřeben: Nádherný horský hřeben s mnoha turistickými trasami a vyhlídkami na okolní krajinu.

7. Přírodní park Třeboňsko: Tento park se nachází v blízkosti Trhové Sviny a nabízí možnost podniknout pěší či cyklistické výlety a pozorovat zdejší přírodu.

8. Hrad Landštejn: Impozantní hrad, který se nachází nedaleko Trhové Sviny a je jedním z nejstarších a největších kamenných hradů v České republice.

9. Kraví hora: Malebný kopec s krásným výhledem na Novohradské hory a přilehlé okolí.

10. Rybník Zvůle: Příjemné místo pro odpočinek a relaxaci u vody, který se nachází nedaleko Trhové Sviny. Ideální pro rybaření, pikniky nebo procházky.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre