Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda se nachází nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m n.m. Nabízíme ubytování ve čtyřech různých objektech. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování. V areálu jsou tři různé restaurace. Zdarma Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu Erlebachova i Josefova bouda.

Erlebachova bouda je oblíbené horské ubytování, které se nachází v srdci Krkonoš. Toto místo získává vysoké hodnocení pro svou útulnou atmosféru, přátelský personál a skvělou polohu.

Erlebachova bouda nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Některé pokoje mají i balkon s krásným výhledem na okolní hory. K dispozici je také restaurace, která nabízí tradiční českou kuchyni, a wellness centrum s saunou a vířivkou pro relaxaci po náročném dni na svazích.

Tato bouda je ideální pro milovníky outdoorových aktivit. V zimě je to ideální místo pro lyžování a snowboarding, s okolními sjezdovkami vhodnými pro všechny úrovně zkušeností. V létě je to skvělý výchozí bod pro pěší turistiku a cykloturistiku po krásách Krkonoš.

Historie Erlebachovy boudy, která je známá a sahá až do začátku 20. století, vznikla vybudováním horské chaty pro turisty. Dnes prošla moderní rekonstrukcí, ale zachovává své horské kouzlo a tradiční atmosféru a nabízí pohodlné ubytování.

V hotelu jsou dvě restaurace (designová restaurace s celodenním provozem a horní panoramatická restaurace, která Vám poslouží k práci nebo k odpočinku), wellness, dětský koutek a hotelová kaple.

 

Nabídka pokojů
 • Stodola Jih jsou nové, luxusní pokoje s prostorným interiérem. Mají balkón s výhledem na jižní stranu s krásným výhledem do údolí Špindlerova Mlýna.
 • Stodola Sever jsou nové, luxusní pokoje s prostorným interiérem. Mají balkón s výhledem na severní stranu, kde se nachází hora Malý Šišák.
 • Stodola Single jsou nové, luxusní pokoje s prostorným interiérem pro jednoho, ale jsou vhodné také pro páry. Mají balkón s výhledem na severní stranu, kde se nachází hora Malý Šišák. Pokoj má cca 22 m s postelí 140 cm a je vhodný i jako malý dvojlůžkový pokoj.
 • Pokoj Exclusive - nejlepší pokoj v nejvyšším patře s výhledem na protější hřebeny hor, možnost 2-4 lůžek

 • Pokoj Balkon - 9 prostornějších pokojů s výhledem na hory, pro 2-3 osoby s možností přidání přistýlky

 • Pokoj Rodinný - dvě ložnice, do každého se celkem vejde 5 osob

 • Propojitelné pokoje - dva pokoje, které je možné spolu propojit a zároveň zvětšit o společnou chodbičku

 • Bezbariérový pokoj - bezbariérový pokoj, blízko výtahu

Tipy na výlet
 1. Labská přehrada - nádherná vodní nádrž, která se nachází v blízkosti Špindlerova Mlýna a je ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku.

 2. Medvědín - horský vrchol, který je součástí Krkonošského národního parku. Z vrcholu Medvědína je možné vidět panoramatický výhled na okolní hory.

 3. Krkonošské vodopády - Labský vodopád, Pančavský vodopád a Mumlavský vodopád jsou některé z nejkrásnějších vodopádů v Krkonoších a jsou snadno přístupné z Špindlerova Mlýna.

 4. Sněžka - nejvyšší hora České republiky, která se nachází v Krkonoších. Výstup na Sněžku je náročný, ale odměna za to jsou úchvatné výhledy na okolní krajinu.

 5. Lanovka na Medvědín - lanová dráha, která vás zavede z Špindlerova Mlýna na vrchol Medvědína. Cesta lanovkou je pohodlná a rychlá, a nabízí nádherný výhled na okolní hory.

 6. Dům přírody Krkonoš - interaktivní muzeum, kde se můžete dozvědět více o historii, kultuře a přírodních bohatstvích Krkonoš.

 7. ZOO Dvůr Králové - safari park a ZOO, který se nachází asi 50 km od Špindlerova Mlýna. Zde můžete pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí.

 8. Peřimovský kámen - skalní útvar, který se nachází nedaleko Špindlerova Mlýna a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

 9. Jilemnický hřbitov - historický hřbitov s působivými náhrobky a krásnou zahradou, který se nachází v blízkosti Špindlerova Mlýna.

 10. Horolezecká stěna Špindlerův Mlýn - umělá lezecká stěna, kde si můžete vyzkoušet své horolezecké dovednosti nezávisle na počasí.

Vybavení pokojů

Komfortní ubytování v pokojích

 • vybavených stylovým nábytkem
 • sociálním zařízením - WC a koupelnou
 • křesla
 • mini chladnička
 • Tv
 • skříň
 • stolek
Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre