Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný podnik se nachází ve Světlé pod Ještědem s moderní restaurací, kde Vám připraví české klasiky, připravované kuchaři s dlouholetou praxí. Příjemné prostředí k ubytování je ideální pro vaše děti, maminky, babičky, dědečky a celá rodina se zde bude cítit jako doma.
Na výlet můžete zajít do Lesoparku Horka, nebo se projít pěknou přírodou po naučné stezce po stopách Karolíny Světlé či zajít na Vyhlídku Červený kámen.

Popis ubytovacího zařízení

Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích s výhledem na golfové hřiště. 

Ubytovat se můžete v apartmánu, dvoulůžkových pokojích nebo je k dispozici pokoj bez sociálního zařízení, možnost přistýlky. V ceně ubytování je snídaně.

Naši ubytovaní hosté mohou využít našeho adventure golfu, případně si u nás můžete zapůjčit horské koloběžky a to vše zcela zdarma.

V našem areálu se nachází přírodní lesopark Horká, kde vítáme malé i velké návštěvníky :).

Zde si můžete prohlédnout lesopark: https://www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/severni-cechy/8374-lesopark-horka-volnocasovy-areal-pro-celou-rodinu

Parkováni pro hosty restaurace je zdarma. Naše restaurace má bezbariérový přístup. U nás v restauraci jsou vítáni i čtyřnozí mazlíčci. 

Základní informace

Restaurace má k dispozici dětský koutek, kde čeká na vaše děťátka plno zábavy a příjemných zážitků. Základem je čistota, kvalita pokrmů a příjemný přístup obsluhy.

K domácím dezertům nabízíme kvalitní kávu z Liberecké pražírny výběrové kávy s názvem Nordbeans a na čepu máme prémiové ležáky z pivovaru Svijany, nebo můžete jen tak posedět u sklenky vína z rodinného vinařství Hruška.

Tipy na výlet

Světlá pod Ještědem se nachází v Libereckém kraji, v severních Čechách. V okolí tohoto místa můžete navštívit několik zajímavých a krásných lokalit.

Zde je 10 doporučených míst:

1. Ještěd - ikonický vrch a televizní vysílač, který nabízí panoramatický výhled na krajinu a blízké město Liberec.

2. Liberec - krajské město s mnoha památkami, jako je Radnice, Oblastní galerie, zámek a botanická zahrada.

3. ZOO Liberec - jedna z nejstarších zoologických zahrad v České republice, kde můžete vidět mnoho druhů zvířat.

4. Jizerské hory - krásná horská oblast, která je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku, nebo běh na lyžích v zimním období.

5. Frýdlantský zámek - historický zámek s bohatou historií, který je obklopen rozsáhlým parkem.

6. Hejnice - malebné městečko s barokním kostelem Navštívení Panny Marie, který je významnou poutní destinací.

7. Krkonoše - nejvyšší pohoří v České republice, které nabízí mnoho možností pro turistiku, lyžování a další venkovní aktivity.

8. Hrádek u Nechanic - romantický zámek z 19. století, který je obklopen parkem a nabízí prohlídky.

9. Šámalova chata - horská chata na vrcholu Černé Studnice, odkud je krásný výhled na okolní krajinu.

10. Máchovo jezero - oblíbená rekreační oblast s možností koupání, plavby na lodičkách, rybaření nebo pěší turistiky po okolních stezkách. Doufám, že vám tento seznam pomůže při plánování vaší návštěvy Světlé pod Ještědem a okolních atrakcí. Užijte si svůj pobyt!

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre