Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 650 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Hájenku hraběte Buquoye najdete pod lesem, Hradišťskou horou v malé vesnici Jižních Čech v Hradišti u Kaplice. Ideální ubytování v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi, kde si odpočinete od každodenních povinností. Okolí hájenky vybízí k pravidelným procházkám, cyklistice, koupání, rybaření, houbaření. Pokud se vydáte dál, tak můžete navštívit hrady, zámky, tvrze nebo kláštery.
V zimních měsících pro milovníky lyží je možnost návštěvy skiareálu Lipno, či sjezdovek v sousedním Rakousku, nebo se projet na běžkách v blízkém okolí.

Tipy na výlet

1. Zámek Krumlov - Historický zámek se nachází v Českém Krumlově a je jedním z největších a nejzachovalejších středověkých hradů ve střední Evropě.

2. Hrad Rožmberk - Tento hrad je jedním z nejstarších v České republice a nachází se ve městě Rožmberk nad Vltavou.

3. Klášter Vyšší Brod - Historický cisterciácký klášter se nachází ve Vyšším Brodě a je jedním z nejvýznamnějších klášterů v jižních Čechách.

4. Hrad Dívčí Kámen - Ruiny hradu Dívčí Kámen se nacházejí na vrcholu kopce nad soutokem řek Vltavy a Křemežského potoka a nabízejí krásný výhled na okolní krajinu.

5. Zámecký park Český Krumlov - Rozsáhlý park kolem zámku Český Krumlov nabízí příjemné procházky, romantické zákoutí a krásné výhledy na město.

6. Přírodní rezervace Křemežská vrchovina - Tato rozlehlá přírodní rezervace se skládá z pralesů, luk a rašelinišť a je ideálním místem pro pěší turistiku a pozorování přírody.

7. Vodní nádrž Lipno - Lipno je největší vodní nádrž v České republice, která nabízí možnosti pro plavání, rybaření, jachting a další vodní aktivity.

8. Egon Schiele Art Centrum - Toto umělecké centrum v Českém Krumlově nabízí výstavy současného umění a díla Egona Schieleho, rakouského malíře spjatého s tímto městem.

9. Pivovar Eggenberg - Navštivte tento historický pivovar v Českém Krumlově a ochutnejte tradiční české pivo, případně se zúčastněte prohlídky pivovaru.

10. Vltava - Řeka Vltava je jednou z nejdelších řek v České republice a nabízí možnosti pro rafting, kánoe a kajaky, stejně jako pro pěší turistiku a cykloturistiku podél svých břehů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre