Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Horský hotel se nachází v Malé Morávce – vesničce umístěné hned pod Pradědem v samotném srdci Jeseníků. V docházkové vzdálenosti 200 metrů se nachází v širokém okolí nejlepší lyžařské středisko Kopřivná, které se v létě promění v Bikepark a Funpark, kde zábavu najdou i nejmenší cyklisté.

Hotel Brans poskytuje kromě útulného ubytování a skvělého wellness také vlastní parkoviště, univerzální hřiště pro děti i dospělé, venkovní bazén, možnost pronajmout si altán s grilem, tenisové rakety či elektrokola. Nechybí ani nabíječka pro elektromobily, a především možnost zajít do naší domácí hospůdky na karty, kostky a taky dobré pivo.

Turisté a milovníci hor mohou během pobytu vyšlápnout na Praděd, projít se po hřebenech hor, zajít do kouzelné lázeňské obce Karlovy Studánky, či objevit hrady, zámky a muzea na Jesenicku.

Tipy na výlet

1. Praděd: Nejvyšší hora v pohoří Jeseníky, která nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Na vrcholu se nachází rozhledna a televizní vysílač.

2. Karlova Studánka: Lázeňské městečko s krásnými lázeňskými budovami a parkem, které je známé svým léčivým pramenem a čistým vzduchem.

3. Jeskyně Na Pomezí: Rozsáhlý jeskynní systém, který je otevřen pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem.

4. Vodní nádrž Slezská Harta: Oblíbená rekreační oblast, která nabízí možnosti koupání, rybaření, půjčení loděk a další vodní sporty.

5. Skiareál Malá Morávka: Místní lyžařský areál s několika sjezdovkami a běžeckými tratěmi, který je vhodný pro rodiny s dětmi.

6. Rešovské vodopády: Malebná oblast s vodopády a naučným chodníkem, která nabízí příjemné procházky v přírodě.

7. Dlouhé Stráně: Unikátní vodní elektrárna s největším českým vodním dílem, která se nachází v horách Jeseníky.

8. Sovinec: Středověký hrad, který se nachází na skalním ostrohu a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Hrad je otevřen pro veřejnost a pořádají se zde různé kulturní akce.

9. Památník Hrubý Jeseník: Památník věnovaný obětem hor a památce záchranářů v pohoří Jeseníky.

10. Naučná stezka Bílý Potok: Naučná stezka, která vede přírodní rezervací Bílý Potok a nabízí možnost poznat místní přírodu a historii.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre