Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

250
Počet lůžek
99
Celkem pokojů
2896
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Vítejte v Hotelu Avanti, moderním a elegantním ubytovacím zařízení v srdci Brna, který vám nabízí skvělé služby a pohodlný pobyt.

Hotel Avanti se nachází v prestižní čtvrti Brna, která je známá svou bohatou historií, kulturními památkami a živým atmosférou. Je to ideální místo pro obchodní cestující, rodiny i turisty, kteří hledají komfortní a stylové ubytování v těsné blízkosti hlavních turistických atrakcí.

Naše moderně zařízené pokoje a apartmány jsou navrženy s ohledem na váš maximální komfort. Každý pokoj je vybaven veškerým vybavením, které potřebujete pro příjemný pobyt, včetně pohodlných postelí, klimatizace, TV a bezplatného Wi-Fi připojení. Některé pokoje navíc nabízejí krásný výhled na panoráma města.

Užijte si taky wellness na střeše hotelu, masáže a stylový bowling bar pro večerní odreagování.

Wellness

Oddechněte si po náročném dnu plném pracovních schůzek nebo si vychutnejte den zasloužené dovolené. Ubytujte se v našem hotelu a využijte naše relaxační centrum na střeše zcela zdarma! To je relax Hotel AVANTI Brno.

Tipy na výlet
 1. Moravský kras: Tento rozsáhlý krasový systém je známý svými impozantními jeskyněmi, propastmi a podzemními řekami. Mezi nejznámější patří Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně a Balcarka.

 2. Hrad Veveří: Působivý středověký hrad, který se tyčí nad Brněnskou přehradou, je ideálním místem pro procházky a pikniky.

 3. Austerlitz (Slavkov u Brna): Historické město, kde se odehrála proslulá bitva u Slavkova, známá také jako bitva u Austerlitz. Můžete navštívit zdejší zámek a památník Tři císaři.

 4. Lednice-Valtice: Tento kulturní krajinný komplex je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a zahrnuje zámky Lednice a Valtice, romantické parky, zahrady a architektonické památky.

 5. Pálava: Malebná přírodní oblast s vápencovými skalami, vinicemi a historickými památkami, jako jsou zříceniny hradu Děvičky nebo Sirotčí hrad.

 6. Mikulov: Krásné historické město s působivým zámkem, barokními budovami a židovským hřbitovem. Mikulov je také významným centrem vinařství.

 7. Znojmo: Další malebné historické město s hradem, gotickým kostelem sv. Mikuláše a podzemním labyrintem.

 8. Brněnská přehrada: Oblíbené místo pro rekreaci a relaxaci, kde můžete plavat, půjčit si loďku nebo jen procházet po okolních stezkách.

 9. Hrad Špilberk: Tento hrad se nachází přímo v Brně a nabízí skvělý výhled na celé město. Hrad je také domovem Muzea města Brna.

 10. Kroměříž: Barokní zámek s nádhernou zahradou, který je také zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Město Kroměříž je také známé svými vinařskými tradicemi a historickým centrem.

O nás

Hledáte komfortní ubytování v Brně pro vaši pracovní cestu? Chystáte se uspořádat náročnou konferenci, nebo chcete pouze strávit pohodový víkend sám nebo s rodinou? Hotel AVANTI v Brně je vaší ideální volbou. Nabízíme moderní pokoje, bezplatné wellness na střeše hotelu s výhledem na celé Brno, stylový bowling bar pro odreagování po večerech, a krásné soukromé wellness. Připojte se k naší virtuální prohlídce.

Pokud hledáte hotel, který nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také relaxaci prostřednictvím wellness, masáží a bowling baru, pak je Hotel AVANTI v Brně tím pravým místem pro vás. Jsme přesvědčeni, že se k nám budete rádi vracet. Hotel AVANTI Brno nabízí komfortní ubytování. Máme k dispozici několik typů pokojů, prohlédněte si je a vyberte si ten, který je pro vás ten pravý. Máme také speciální nabídky v podobě výhodných pobytových balíčků… Po náročném dni plném pracovních schůzek si odpočiňte, nebo si užijte den zasloužené dovolené. Ubytujte se v našem hotelu a využijte naše relaxační centrum na střeše zcela zdarma!

 • máme 99 pokojů pro až 250 hostů
 • 8 konferenčních sálů
 • fitness, sauna
 • vířivka na střeše hotelu pro ubytované hosty ZDARMA
 • parkování pro ubytované hosty ZDARMA
 • bowling bar, privátní wellness

Video

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre