Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Heluan je tříhvězdičkový garni hotel, který nabízí bezkontaktní check-in a je umístěn v centru lázeňského území Karlových Varů. Nacházíte se přímo naproti Zámecké kolonádě a je asi 100 metrů vzdálený od Vřídelní kolonády a Tržní kolonády.

Goethova vyhlídková věž je dostupná autem za 5 minut jízdy od hotelu, zatímco Mlýnská kolonáda je vzdálena pouhých 12 minut chůze. Nedaleko hotelu Heluan se nachází Městské divadlo a lanovka, která Vás zaveze přímo k nejvyšší vyhlídkové věži Diana.

Tipy na výlet

1. Lázeňská kolonáda v Karlových Varech: Tato nádherná architektonická stavba je hlavním lákadlem lázeňského města Karlovy Vary, kde se nachází několik minerálních pramenů.

2. Vyhlídka Diana: Rozhledna Diana je oblíbené místo pro panoramatický pohled na Karlovy Vary a okolí. K vyhlídce vede lanovka, která je sama o sobě zajímavou atrakcí.

3. Zámek Loket: Středověký hrad Loket, který se nachází nedaleko Karlových Varů, nabízí návštěvníkům poutavou historii a krásné výhledy na řeku Ohři.

4. Klášter Teplá: Klášter s impozantní barokní knihovnou je historické a duchovní centrum města Teplá, které se nachází asi 30 km od Karlových Varů.

5. Přírodní rezervace Soos: Unikátní rašelinné a minerální pole s mnoha vyvěračkami sirných plynů, dřevěnými chodníky a naučnou stezkou nabízí nevšední zážitek z přírody.

6. Moserovo sklářské muzeum: Prohlídka sklářského muzea a sklárny Moser v Nové Roli nabízí zajímavý pohled na historii a současnost českého sklářství.

7. Jáchymov: Město s bohatou historií těžby uranu a stříbra, stejně jako s lázeňstvím. Můžete zde navštívit například Muzeum hornictví a nerostných surovin.

8. Kyselka: Malá obec s historickými prameny minerální vody a jedinečnou architekturou lázeňských budov.

9. Boží Dar: Nejvýše položené město v České republice, které je obklopeno krásnou přírodou Krušných hor. Oblíbené místo pro turistiku a zimní sporty.

10. Zámecký park Bečov nad Teplou: Nádherný park s rozsáhlým zámeckým areálem, který v sobě skrývá jak gotický hrad, tak i barokní zámek. V zámku je také uložena relikviář sv. Maura - jeden z nejvýznamnějších středověkých pokladů v České republice.

Popis ubytování

Hotel Heluan nabízí ubytování v prostorných, příjemně zařízených a konfortních pokojích s vyzdobenými štuky stropy v kombinaci s masivními rámy oken a dveří. Ve všech pokojích je k dispozici mini. lednička, káva, čaj, psací stůl, smart TV a Wi-Fi připojení. Koupelny jsou vybavené ručníky, čistí vlasy a kosmetickým přípravky. Pokoje v přední části hotelu nabízí nádherný výhled na naše lázeňské město. Hotelová restaurace poskytuje kontinentální styl teplé i studené snídaně formou švédských stolů. Jedním z unikátních a nostalgických rysů našeho hotelu je malý, ale plně funkční výtah.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre