Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

V malebném městečku Janov nad Nisou, kde se zelené lesy Jizerských hor střídají s půvabnými horskými chalupami a šuměním horských potoků, se nachází rodinný hotel Maruška. Tento útulný hotel, pojmenovaný po své majitelce, je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a objevování krás okolní přírody.

Hotel Maruška se pyšní tradičním horským stylem, který skvěle ladí s okolní krajinou. Dřevěné prvky, kamenné zdi a rustikální dekorace vytvářejí atmosféru, která očaruje každého návštěvníka. Na první pohled vás hotel Maruška zaujme svou jedinečnou atmosférou a milým přístupem personálu.

Vstoupíte-li do hotelu, ocitnete se v útulném lobby baru, kde si můžete dopřát šálek výtečné kávy nebo ochutnat místní speciality. Hotel nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích, které jsou zařízeny s důrazem na detail a pohodlí hostů. Rodiny s dětmi ocení speciální rodinné pokoje a apartmány, které poskytují dostatek prostoru pro pohodový pobyt.

Hotel Maruška se také pyšní svou restaurací, která nabízí moderní i tradiční českou kuchyni. Hosté se mohou těšit na lahodná jídla připravená z čerstvých, místních surovin, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Po celodenním objevování okolních krás můžete večer zavítat do hotelového baru, kde si můžete v klidu posedět s přáteli u sklenky dobrého vína nebo piva.

Hotel Maruška je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody – ať už máte rádi pěší turistiku, cyklistiku nebo běh na lyžích v zimě, vždy najdete mnoho možností, jak si užít čas strávený v Jizerských horách. Díky své výhodné poloze v srdci Janova nad Nisou vám hotel nabízí snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím a aktivitám.

Hotel nabízí možnost úschovy lyžařských a snowboardových bot. V letních měsících slouží jako úschovna jízdních kol, dále nabízí zajištění kompletního servisu pro svatby.

Hotel Maruška je tedy tím pravým místem pro ty, kteří hledají útulný a pohodlný pobyt, odkud mohou vyrazit za dobrodružstvím v malebném prostředí Jizerských hor.

Kapacita ubytování
 • 3 Dvoulůžkové pokoje
 • 7 Dvoulůžkových pokojů s přistýlkou
 • 5 Dvoulůžkových pokojů s dvěma přistýlkami
 • 1 Třílůžkový pokoj
 • 1 Bezbariérový pokoj
 • 2 Apartmá s vířivou vanou
Vybavení

Hotelová restaurace nabízí v letních měsících terasu s posezením, hudbou a grilem. Dále je k dispozice hotelová zahrada s lehátky a soukromým bazénem.

Hotel má soukromé parkoviště, lyžárnu a úschovnu kol.

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Na každém pokoji je televize se satelitním příjmem. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Smlouva a informace o ubytování

Uvedené ceny jsou za osobu a noc. Obsahují rekreační poplatek a daň.

Děti do 12ti let sleva 50%. Děti do 2let zdarma.

Nepřijímáme platební karty!

SMLOUVA O UBYTOVÁNÍ
1. Ubytování v Hotelu Maruška se poskytuje na základě smlouvy o ubytování ve smyslu § 2326 až 2331 občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.
2. Smlouva o ubytování je uzavřena písemně nebo ústně.
3. Stranami smlouvy o ubytování jsou ubytovatel, tj. společnost Hotel Maruška s.r.o. IČ: 05534780 se sídlem Ve svahu 909, Praha 4 a ubytovaný (dále jen “host”).
4. Smlouva o ubytování je uzavřena okamžikem podpisu písemné smlouvy o ubytování, nebo okamžikem
potvrzení písemné, e-mailové, elektronické či ústní rezervace hosta (ubytovaného).
5. Součástí uzavřené smlouvy o ubytování jsou práva a povinnosti upravené tímto ubytovacím řádem a
ceníkem služeb.
6. Za ubytování a služby s ním spojené je host povinen zaplatit cenu stanovenou dle aktuálního platného
ceníku ubytovatele. V případě, že host ukončí svůj pobyt dříve, je ubytovateli povinen uhradit storno
poplatek ve výši 100% ceny za zbývající rezervované dny pobytu vč. stravování a služeb.
7. Host je povinen uhradit ubytovateli storno poplatek ve výši 50% z ceny ubytování pokud zruší rezervaci 30 – 15 dnů před příjezdem, 100% z ceny ubytování pokud zruší rezervaci 14 dnů a méně před příjezdem.
Ubytovatel je oprávněn na úhradu storno poplatku použít zaplacenou zálohu.

Kompletní ceník
Tipy na výlet
 1. Jizerská magistrála: Navštivte tuto populární síť upravených turistických a cyklistických stezek, která se táhne přes Jizerské hory a nabízí nádherné výhledy a možnosti pro outdoorové aktivity.

 2. Smědavská kaple: Tento historický objekt se nachází na vrcholu kopce Smědava a je ideálním místem pro piknik nebo relaxaci s výhledem na okolní krajinu.

 3. Pramen Labe: Z Janova nad Nisou můžete navštívit pramen Labe, který se nachází na úpatí Krkonoš. Je dostupný pěšky nebo na kole a nabízí krásný výhled na nejvyšší hory České republiky.

 4. Frýdlantský zámek: Navštivte tento historický zámek, který je jedním z nejkrásnějších ve Frýdlantě. Prohlédněte si interiéry, zahrady a zjistěte více o historii místa.

 5. Ještěd: Vydáte-li se na výlet na Ještěd, budete mít možnost navštívit unikátní rozhlednu a hotel, který je zároveň ikonickou dominantou Liberce. Z vrcholu si užijte nádherný panoramatický výhled na okolí.

 6. Botanická zahrada Liberec: Navštivte tuto nádhernou botanickou zahradu s mnoha vzácnými rostlinami, tropickým skleníkem a naučnými stezkami.

 7. Zoo Liberec: Pro rodiny s dětmi je návštěva liberecké zoo ideálním výletem. Zde můžete pozorovat mnoho druhů zvířat v zajímavých expozicích.

 8. Singltrek pod Smrkem: Pro milovníky cyklistiky je tento singltrek ideálním místem pro strávení dne. Jedná se o síť jednosměrných cyklistických stezek, které nabízejí zábavu a adrenalin pro všechny úrovně zkušeností.

 9. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou: Ponořte se do historie a současnosti sklářství a bižuterie v tomto zajímavém muzeu.

 10. Hejnice: Navštivte malebné městečko Hejnice s krásným klášterem a poutním kostelem sv. Jana Nepomuckého. V okolí Hejnice se také nachází několik turistických tras, například na vrchol Jizery.

Užijte si své výlety v krásném okolí Janova nad Nisou!

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre