Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Resortu & Wellness Hotel Orlík se nachází v klidné části obce Kozárovice uprostřed přírody na levém břehu Orlické přehrady. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí luxusní relaxační dovolenou s wellness, masážemi, fitness centrem a restaurací, kde zažijete naprosto gastronomický zážitek. Areál Hotelu Orlík nabízí bohaté vyžití v letních i zimních měsících pro děti i dospělé. Na své si přijdou houbaři, rybáři, turisti, cyklisti nebo ti, kteří chtějí jen odpočívat u přehrady. Děti se jistě zabaví na dětském hřišti se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm.

Stravování

V naší hotelové restauraci si vybere opravdu každý.

V nabídce se objevují mnohé speciality, ale také jídla moderní gastronomie, hotová jídla české kuchyně, těstoviny, marinované steaky či lahodné saláty.

Wellness
Wellness centrum zahrnuje velký vnitřní bazén, vířivku, dvě finské sauny, ochlazovací bazénky, venkovní ležení a relaxační místnost. Příjemnou atmosféru doplňuje relaxační hudba. K dispozici je zde také posilovna.
Tipy na výlet
Kozárovce, nacházející se v Středočeském kraji, nabízí řadu zajímavých míst v okolí.
 
Zde je 10 tipů na atrakce a památky, které byste měli navštívit:
 
1. Hrad Kokořín: Historický hrad, který se nachází na kopci nedaleko obce Kokořín, nabízí krásný výhled na okolní krajinu.
 
2. Máchovo jezero: Oblíbená rekreační oblast, která nabízí možnosti koupání, jachtingu, rybaření a turistiky v malebném prostředí.
 
3. Trosky: Ruiny gotického hradu, které se tyčí nad okolní krajinou a nabízí nádherné výhledy.
 
4. Přírodní rezervace Kokořínsko: Rozsáhlá přírodní oblast, která zahrnuje údolí s pískovcovými skalami, lesy, louky a řadu chráněných rostlin a živočichů.
 
5. Houska: Tajemný hrad s pohnutou historií, který je obklopen krásnými lesy.
 
6. Mšenské pokličky: Unikátní skalní útvar v podobě pokliček, který se nachází v oblasti Kokořínsko.
 
7. Skalní hřbitov: Malebná pískovcová rokle s množstvím skalních útvarů a jeskyněmi, které byly v minulosti využívány jako pohřebiště.
 
8. Přírodní park Dokeská pahorkatina: Oblast s rozmanitou krajinou, která zahrnuje lesy, louky, kopečky a rybníky.
 
9. Zámek Nelahozeves: Působivý zámek ze 16. století s bohatou sbírkou umění, která zahrnuje díla Albrechta Dürera, Pietera Brueghela a dalších slavných umělců.
 
10. Zřícenina hradu Ronov: Romantická zřícenina hradu, která se nachází na strmém skalním ostrohu nad údolím řeky Liběchovky.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre