Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Hotel Pelikán se nachází jen 2 km od centra města s lázeňskou kolonádou a zpívající fontánou v Mariánských lázních, kde se nachází léčivé prameny. Na poměrně malém území města vyvěrá na 40 minerálních pramenů a v blízkém okolí téměř 100 minerálních pramenů. Jedná se o železnaté kyselky. Minerální prameny jsou s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Hotel Pelikán nabízí ubytování s restaurací a relaxační ozdravené pobyty s procedurami.

 

Kapacita ubytování

Hotel Pelikán nabízí 22 standartně vybavených pokojů s TV, telefonem a s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Hotel disponuje dvěma bezbariérovými pokoji. V prvním patře se nachází 10 pokojů a ve druhém patře dalších deset.
Ve všech pokojích je bezdrátové připojení WIFI a možnost zapůjčení dětské postýlky.

Stravování

Hotel Pelikán má vlastní restauraci s kapacitou až pro 50 osob. Stravování je možné a la carte nebo polopenzi. 
Snídaně se podávají formou bufetu. Během dne si pochutnáte na přípravě českých jídel, ryb, zeleninových salátů a v nabídce jsou i jídla pro vegetariány. 

Wellness

Wellness pobyty s procedurami si můžete vybrat dle jednotlivých balíčků s polopenzí. Těšit se můžete například na baňkování zad a šíje, vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou, teplý voskový zábal, parafínová koupel na ruce a masáž rukou, masážní aroma koupel nohou a masáž plosek nohou.
Mariánské Lázně se nachází v okrese Cheb. Toto město obdařené léčivými prameny a jedinečnou atmosférou nabízí nádherné parky, kolonády, pavilony, kavárny a hotely uprostřed Slavkovského lesa. 
Ideální místo pro Vaši relaxaci od každodenního shonu. 

Tipy na výlet

Mariánské Lázně je světoznámé lázeňské město v západních Čechách, které je známé svými léčivými prameny, lázeňskou architekturou a krásnou přírodou. Zde je deset zajímavých míst, která můžete navštívit:
Kolonáda Maxima Gorkého - hlavní kolonáda s nejznámějším pramenem Křížový pramen, která je výjimečná svou krásnou architekturou a ocelovou konstrukcí.
Nová kolonáda - moderní kolonáda s pramenem Rudolf a dalšími léčivými prameny, která nabízí krásný výhled na město a parky.
Singing Fountain - zpívající fontána, která je jedním z nejznámějších symbolů města. Fontána předvádí hudební a světelnou show každou hodinu.
Lázeňská kolonáda - historická kolonáda s pramenem Ferdinand a dalšími léčivými prameny, která je obklopena parky a zahradami.
Park Boheminium - zábavní park s miniaturami nejznámějších českých památek, hradů a zámků v měřítku 1:25.
Geologický park - naučná stezka, která vás provede geologickými zajímavostmi a historií regionu.
Městské muzeum Mariánské Lázně - muzeum, které se zaměřuje na historii města, lázeňství a významné osobnosti, které zde pobývaly.
Skiareál Mariánské Lázně - lyžařský areál s několika sjezdovkami, běžeckými tratěmi a snowparkem.
Golf Club Royal Mariánské Lázně - jeden z nejstarších golfových klubů v České republice, který nabízí 18-jamkové hřiště a krásné okolní scenérie.
Kostel Nanebevzetí Panny Marie - novogotický kostel z 19. století s výjimečným vnitřním zařízením a bohatou historií.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre