Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Hotel Praha v Deštném v Orlických horách je tříhvězdičkový hotel, který nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny, sportovce, firemní akce, rodiny s dětmi, ale i osoby vyhledávající klid a relaxaci.
Je pouze 30m od Sedačkové lanovky skiareálu Marta II. a je celoročně dobře přístupný z hlavní silnice. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období. Je obklopen překrásnou přírodní scenerií vybízející k turistice, cykloturistice, romantickým vycházkám po okolí, jízdě na horských kolech, a v zimě především lyžování.

Popis ubytovacího zařízení

Celkem 28 lůžek a 15 přistýlek. Pokoje je možné za příplatek využít i pro 1 osobu.

 • 5 x dvoulůžkový pokoj  / 3x s oddělenými  lůžky, 2x manželské lůžko/- útulné pokoje v podkroví, a ve 2. patře
 • 7x dvoulůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek / prostorné pokoje, přistýlky jsou řešeny formou kvalitního rozkládacího lůžka
 • 1 x apartmá pro 4-6 osob  / 1 velký pokoj opticky rozdělený malou příčkou na lůžkovou a obývací část, k vybavení patří i mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice
Základní informace

V přízemí hotelu se nachází restaurace s kapacitou 40 míst, bar a salonek pro cca 20 osob. 
Pochutnáte si výběrem jídel z domácí české kuchyně, různé úpravy těstovin, oblíbené šťavnaté steaky, lehké zeleninové saláty, rybí pokrmy, maličkosti k zasycení v podobě toastů a omelet, jídla pro děti, sladké dezerty i zmrzlinové poháry. Nechybí ani nabídka kvalitních vín, míchaných nápojů, nealko i alkoholických nápojů. 

 • zahradní terasu a hřiště před hotelem 
 • venkovní ohniště u hotelu 

V hotelu jsou vítání i Vaši čtyřnozí mazlíčci.

Vybavení
 • televize
 • telefon
 • lednicí/minibarem
 • koupelna se sprchovým koutem a wc
 • Většina pokojů disponuje gaučem s rozkládací přistýlkou
 • wi-fi
Tipy na výlet

1. Skiareál Deštné v Orlických horách: Populární lyžařské středisko s moderními vleky, sjezdovkami a snowparkem, které nabízí zábavu pro celou rodinu.

2. Masarykova chata: Historická horská chata z roku 1914, která stojí v nadmořské výšce 1 220 metrů na rozcestí turistických tras a nabízí ubytování, restauraci a krásný výhled na okolní krajinu.

3. Rozhledna Velká Deštná: Nejvyšší vrchol Orlických hor (1 115 m n. m.) s rozhlednou, která nabízí panoramatický výhled na krajinu Čech, Polska a v příznivém počasí i Krkonoše.

4. Sedloňovský Důl: Malebné údolí s naučným chodníkem, který vás provede historií zdejšího sklářství, hornictví a života místních obyvatel.

5. Černý důl: Přírodní rezervace s pěšími i cyklistickými trasami, které vás zavedou kolem pralesa, rašelinišť a zříceniny hradu Potštejn.

6. Zřícenina hradu Štěpánka: Historické místo s pozůstatky gotického hradu z 13. století, který nabízí krásný výhled do kraje a na Orlické hory.

7. Pevnost Hanička: Pevnost z období první světové války, která sloužila jako součást opevnění hranic Rakousko-Uherska. Dnes je zde muzeum a naučná stezka.

8. Přehrada Pastviny: Vodní dílo na řece Divoká Orlice, které slouží k rekreaci, sportu a relaxaci u vody. Ideální místo pro koupání, rybaření a vodní sporty.

9. Muzeum Papíru a Knihy v Doudlebech nad Orlicí: Interaktivní muzeum, které představuje historii a technologie výroby papíru a knih. Nabízí také výrobu vlastního papíru a knižní vazby.

10. Přírodní rezervace Zemská brána: Údolí řeky Divoká Orlice s romantickými skalními útvary, soutěskami a vířivkami. Oblíbené místo pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre