Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 900 Kč
Pokoj/noc

Napište majiteli

89
Počet lůžek
34
Celkem pokojů
756
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

V malebné obci Malá Skála, která se nachází pod Suchými skalami v Českém ráji, se nachází Hotel Skála. Tento hotel stojí na strategickém místě v samotném centru této malebné obce již více než 100 let. Díky své výhodné poloze si získal oblíbenost jak u domácích, tak zahraničních hostů. V současné době nabízí 34 pokoje s celkovou kapacitou 89 lůžek. Před hotelem je k dispozici parkoviště a vlaková zastávka je vzdálena pouze 1 minutu chůze.

V okolí hotelu se nachází krásná příroda, která nabízí možnost přírodního koupání v Jizerce, stejně jako množství přírodních a kulturních památek. Malá Skála a Český ráj patří mezi nejkrásnější místa v Česku a nabízejí tolik zážitků, že je téměř nemožné je všechny za jediný pobyt prozkoumat. Proto není neobvyklé, že se hosté rádi vrací, aby si mohli užít další krásy tohoto okolí.

Hotelová restaurace je především určena pro ubytované hosty, ale rádi vítáme i turisty, kteří zavítají zvenčí. Prostory restaurace jsou dostatečně prostorné a vhodné i pro pořádání různých událostí, jako jsou svatby, oslavy, firemní večírky, školní výlety a podobně. Interiér restaurace je stylově vyzdoben tak, aby se cítili co nejlépe během své akce.

Profesionální hotelové služby na evropské úrovni, perfektní servis pro hosty. Speciality staročeské kuchyně, nádherná příroda v srdci Českého ráje. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají vlastní WC a sprchový kout. Na pokojích je televize, Wi-Fi, fén a malá lednice. V nabídce ubytování máme také několik dvoj pokojů. Celková kapacita 89 lůžek ve 34 pokojích.

 • V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně
 • Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout
 • Standardní check-in probíhá od 14 do 18 hodin (jiná možnost pouze po předchozí domluvě)
 • Opuštění pokojů a následný check-out je možný do 10 hodin
 • Malá domácí zvířata jsou u nás vítána
 • V hotelu je k dispozici výtah

Obec Malá Skála se nachází v malebném kraji zvaném Český ráj, který je známý svou jedinečnou kombinací skalních útvarů, skalních měst, údolí, lesů a malebných vesniček. Tento region je ideální pro milovníky přírody, turistiky, horolezce a cyklisty.

Tipy na výlet

Malá Skála a okolí nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst a krásných přírodních scenérií. Zde je 10 zajímavých míst v okolí Malé Skály v okrese Jablonec nad Nisou:

 1. Vyhlídka Vranov
 2. Zřícenina hradu Frýdštejn
 3. Drábovna
 4. Suché skály
 5. Besedické skály
 6. Křížový vrch
 7. Maloskalský hřbitov
 8. Pantheon
 9. Hruboskalský hrad
 10. Hrad Valdštejn
Popis ubytování

Jednolůžkový pokoj - Jednolůžkový pokoj moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Dvoulůžkový pokoj - Dvoulůžkový pokoj moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Twin -  pokoj pro dvě osoby, moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Třílůžkový pokoj - moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Čtyřlůžkový pokoj - moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Rodinný pokoj 2+2 - moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Rodinný pokoj + 2ložnice 2+3 - moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Rodinný pokoj + 2ložnice 3+3 - moderně zařízený s vlastním WC a sprchovým kout. Na pokoji je televize, WiFi připojení, fén a malá lednice.

Při poptávce skupinové akce nás pro individuální nabídku prosím kontaktuje na hotelskala@sundiskfamily.cz

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre