Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Hotel se nachází v české části historického území Jeseníky, kde Vás okouzlí krásná příroda, historické památky, cyklostezky a celý pobyt v hotelu Slunce Vám zpříjemní obsluha, která se postará o vaše pohodlí i zábavu, moderní ubytování, restaurace s letní terasou, bowling, nově i Pivovar Morous a aquacentrum Slunce, který je součástí hotelu.

Ubytovat se můžete celkem ve 20 pokojích v jednolůžkových, dvoulůžkový pokojích i rodinných apartmánech.  Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností 5 přistýlek.
Hotelová restaurace je rozdělená do 4 částí a vejde se zde až 120 hostů. Na jídelníčku najdete tradiční českou kuchyni s dětskými jídly a dezerty pro mlsné jazýčky.
Pobyt si můžete zpestřit během dne bowlingem se salónkem až pro 20 lidí nebo již zmíněným aquacentrem.

Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, zamilované páry nebo jen tak přijet na odpočinkový víkend či den.

Milovníci vody mají k dispozici whirlpool vanu, finskou saunu,  horkou páru, perličkovou koupel, plavecký bazén i dětské brouzdaliště. V létě se můžete slunit na sluneční terase s lehátky a osvěžit se letními koktejly, pivečkem či sladkou limonádou.

Hotel Slunce nabízí i rodinný pivovar Morous, kde vaří spodně kvašená piva, tradiční české ležáky plzeňského typu 11 a 12%, a polotmavé silné pivo 13%. Vaření probíhá tradiční dekokční metodou z moravských humnových sladů a českých a moravských chmelů.

Tipy na výlet

Rýmařov je město v Jeseníkách, v Moravskoslezském kraji, Česká republika.

V okolí Rýmařov najdete několik zajímavých míst, které stojí za návštěvu:

1. Praděd: Nejvyšší hora Jeseníků a pátý nejvyšší vrchol v České republice. Na vrcholu se nachází televizní vysílač a vyhlídková plošina s krásným výhledem na okolí.

2. Karlova Studánka: Lázeňské městečko s léčivými prameny, které se nachází v údolí řeky Opavy. Můžete zde navštívit lázeňské budovy a ochutnat minerální vody zdejších pramenů.

3. Rešovské vodopády: Nádherná přírodní rezervace s vodopády na řece Huntava. Rešovské vodopády jsou jedny z největších vodopádů v České republice.

4. Hrad Sovinec: Středověký hrad ze 14. století, který se nachází na vrchu Sovinec. Hrad je přístupný pro veřejnost a nabízí výhled na okolní krajinu.

5. Vrbno pod Pradědem: Malebné městečko s historickým centrem a řadou památek, jako je zámek, kostel a radnice.

6. Jeskyně Na Pomezí: Prohlídková jeskyně v CHKO Jeseníky, která je známá svými krápníkovými útvary a podzemními jezírky.

7. Kralický Sněžník: Hora na hranicích České republiky a Polska, která je třetím nejvyšším vrcholem Jeseníků. Výstup na vrchol je vhodný pro turisty s větší kondicí.

8. Ovčárna: Rekreační středisko na úpatí Pradědu, odkud je možné vyrazit na túry po okolních horách.

9. Alšova vyhlídka: Vyhlídková plošina s panoramatickým výhledem na město Rýmařov a okolní hory.

10. Hrubý Jeseník: Pohoří s mnoha turistickými trasami, které vedou přes louky, lesy a horské vrcholy. Hrubý Jeseník je populární destinací pro turisty, kteří se chtějí pokochat krásami přírody. Doufám, že jsem vám dal několik zajímavých tipů na výlety v okolí Rýmařova. Přeji vám příjemný pobyt a mnoho krásných zážitků!

Kapacita ubytování
 • Všechny pokoje jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením,
 • Rozšířili jsme pro Vás ubytovací kapacitu našeho areálu Slunce. Nad Aquacentrem jsme pro Vás vybudovali 7 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením v moderním stylu. Samozřejmostí je TV + SAT a neomezené Wi-Fi. Na jídlo se sice přechází 10 m do hotelové restaurace, ale zase do Aquacentra můžete jít z pokoje jen v plavkách nebo županu.
  • jednolůžkové a dvoulůžkové podkrovní pokoje se soc. zařízením,  TV + SAT. Pokoje jsou menší, ale o to útulnější,
  • dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, TV+SAT+ Wi-Fi a neomezeným internetovým připojením v hlavní budově Hotelu Slunce a v depandaci v Aquacentru Slunce,
  • apartmány skládající se ze dvou samostatných ložnic, které mají společné sociální zařízení. V každé ložnici je TV + SAT+ Wi-Fi. Součástí apartmánu je kuchyňský koutek, který vybavujeme základním nádobím na základě vašeho požadavku. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo dobré přátele.
  • Auto můžete nechat klidně na parkovišti před hotelem - jedná se o klidnou část města, kde se nikdy nic neztratilo ani neponičilo. Kola nebo lyže je možné uschovat v hotelové garáži. 

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre