Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

45
Počet lůžek
14
Celkem pokojů
1578
Spokojených zákazníků

Popis ubytování

Hotel Večernice se nachází v krásném prostředí Janských Lázní v Krkonoších, což je oblíbená destinace pro turisty jak v zimě, tak v létě. Janské Lázně jsou známé svými lázeňskými zařízeními, přírodními krásami a širokou nabídkou sportovních aktivit.

Hotel Večernice nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým potřebám hostů. Jsou zde jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC, na pokojích nejsou televize. K zapůjčení je možná dětská postýlka včetně matrace a povlečení /za poplatek/, nočník, dětská prkénka na WC, turistické krosny, sourozenecký kočár a sáňky s ohrádkou.

Hotel Večernice disponuje vlastní restaurací, která nabízí bohatý výběr českých i mezinárodních pokrmů. Hotel také poskytuje snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z jídelního lístku. Kapacita restaurace je pro 62 osob včetně salónku.

V zimním období je Hotel Večernice ideálním místem pro milovníky lyžování a snowboardingu, neboť se nachází nedaleko od lyžařského areálu Černá hora. Hosté mohou využít skiareál s moderními lanovkami, sjezdovkami pro začátečníky i pokročilé a také lyžařskou školu. V okolí hotelu jsou také upravené běžecké tratě.

V létě nabízí Janské Lázně a okolí Hotelu Večernice ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a další venkovní aktivity. Krkonošský národní park je ideální pro pěší výlety a poznávání místní přírody a kultury. Pro rodiny s dětmi je v blízkosti hotelu také lanová dráha, bobová dráha a minigolf.

Služby hotelu: Úschovna lyží a kol, dětský koutek, společenská místnost s TV a společenskými hrami, parkoviště a transfery na letiště či nádraží. Hotel také poskytuje informace o aktuálních akcích a zajímavostech v regionu.

Restaurace

Stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní.

V letní sezóně je navíc k dispozici venkovní terasa s netradičním veselým posezením a dětským hřištěm.

* Kapacita restaurace je 62 míst
   včetně salonku pro 20 osob, který je možné po dohodě oddělit

* Snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z jídelního lístku

* Svatební hostiny, rodinné oslavy

* Jednotné menu /oběd či večeře nebo jen malé občerstvení/ pro turistické
  skupiny, které si s námi domluvíte předem na konkrétní den a čas

* Firemní akce, školení, workshopy, vánoční večírky

Platební podmínky a slevy
 • Součástí ubytování je vždy snídaně v hotelové restauraci.
  V období 29.6. - 2.9. 2018 jsou pobyty vždy s polopenzí.
 • Děti do navršení 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají ubytování zdarma.
 • Děti od 3let do navršení 11 let mají 30 % slevu na ubytování a stravu.
 • V ceně není zahrnut ubytovací poplatek 5 Kč/osoba/noc a rekreační poplatek 15 Kč/dospělá osoba/noc, které budou připočítány k celkové ceně ubytování.
 • Při pobytu na 7 a více nocí sleva 10 % z ubytování.
 • Silvestrovské pobyty rezervujeme min. na 7 nocí vždy od soboty do soboty.
 • V období od 1.prosince do 31.března je počítán příplatek 30 % z ceny při ubytování pouze na 1 noc.
 • Po dohodě ubytujeme i vaše domácí mazlíčky za poplatek 200 Kč/noc (v období od 1.12. - 31.3. není možné ubytovat vaše domácí mazlíčky).
 • V hotelu je k dispozici sauna za poplatek 200 Kč/hodinu (nutná předchozí rezervace).
 • Při objednávce vybíráme zálohu 50 % z ceny pobytu.
 • Doplatek je vyúčtován po příjezdu v recepci hotelu.
 • Ubytování je možné platit hotově nebo kreditní kartou. Konzumace v restauraci se platí pouze v hotovosti přímo v restauraci.
Tipy na výlet
 1. Kolonáda a prameny Jánské Lázně: Začněte svůj pobyt návštěvou kolonády a pramenů, které jsou středobodem lázeňského města. Zde si můžete ochutnat léčivou vodu z místních pramenů a prohlédnout si historické budovy.

 2. Lanovka na Černou horu: Vydejte se lanovkou na vrchol Černé hory, odkud máte nádherný výhled na okolní krajinu. V zimě zde najdete ideální podmínky pro lyžování a snowboarding, v létě se můžete vydat na turistické či cyklistické výlety po horských stezkách.

 3. Krkonošský národní park: Jánské Lázně leží v srdci Krkonošského národního parku, který nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, cyklistiku a poznávání místní přírody, fauny a flóry.

 4. Peřimovský vodopád: Navštivte tento malebný vodopád, který se nachází přibližně 5 km od Jánských Lázní. Je snadno dostupný pěšky nebo na kole a je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek.

 5. Baumwipfelpfad Krkonoše: Vydejte se na tuto jedinečnou naučnou stezku, která vás provede korunami stromů a nabídne vám nádherný výhled na okolní krajinu. Stezka se nachází nedaleko města Špindlerův Mlýn.

 6. Sněžka: Navštivte nejvyšší horu České republiky, Sněžku, která je vzdálena přibližně 20 km od Jánských Lázní. Výstup na vrchol je náročnější, ale stojí za to díky nádherným výhledům na okolní hory.

 7. Pec pod Sněžkou: Toto oblíbené horské středisko nabízí mnoho aktivit jak v zimě, tak v létě. V zimě zde najdete skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding, v létě můžete vyrazit na turistické či cyklistické výlety do okolí.

 8. Dvůr Králové nad Labem: Navštivte toto malebné město s historickým centrem a proslulou zoologickou zahradou, která je zaměřena zejména na chov afrických zvířat.

 9. Adršpašsko-teplické skály: Tyto unikátní pískovcové skalní útvary nabízejí mnoho turistických tras a vyhlídek na impozantní skalní věže, brány a jeskyně. Nacházejí se přibližně 50 km od Jánských Lázní.

 10. Lázeňský park: Procházka lázeňským parkem je ideální způsob, jak se seznámit s historií a architekturou Jánských Lázní. V parku najdete také několik soch a památníků věnovaných významným osobnostem spojeným s lázněmi.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj - Večernice

Dvoulůžkový pokoj

Maximální počet hostů: počet osob: 2 osob
3000 Kč / noc
Třílůžkový pokoj - Večernice

Třílůžkový pokoj

Maximální počet hostů: počet osob: 3 osob
4500 Kč / noc
Čtyřlůžkový pokoj Večernice

Čtyřlůžkový pokoj

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
6000 Kč / noc

Pětilůžkový pokoj

Maximální počet hostů: počet osob: 5 osob
7500 Kč / noc

Apartmán

Maximální počet hostů: počet osob: 5 osob

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre