Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 550 Kč

Hustopečský sklípek a penzion U Radů

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Vítejte v Hustopečském sklípku a penzionu U Radů, místě, kde se můžete ponořit do atmosféry moravského vína a vychutnat si autentický venkovský pobyt.

Hustopečský sklípek a penzion U Radů je skrytý poklad v srdci vinařské oblasti na jižní Moravě. Nachází se v malebné vesnici, obklopené vinicemi a úchvatnými výhledy na krajinu. Naše rodinně provozované zařízení vás zve, abyste si u nás užili klidné a relaxační chvíle s výborným jídlem a lahodným vínem.

Hustopečský sklípek a penzion U Radů je rájem pro milovníky vína. Máme vlastní vinný sklep, kde si můžete vychutnat degustaci vybraných moravských vín. Budete mít příležitost ochutnat širokou paletu odrůd a objevovat bohatost chutí a vůní, které moravské víno nabízí. Náš přátelský personál vám rád poskytne informace o víně a vinařských tradicích této oblasti.

Vinný sklípek

V našem vinném sklípku můžete prožít příjemné chvíle jak při rodinných oslavách, setkání s přáteli, tak i při firemních večírcích.

K večeru se pořádá řízená degustace vín, které se při pobytu můžete zúčastnit.

Při domluvě se nadále může připravit občerstvení.

Kapacita sklípku: 70 osob

Tipy na výlet
 1. Naučná stezka Pálava: Tato naučná stezka nabízí možnost prozkoumat krásnou přírodu a panoramatické výhledy Pálavy, včetně kopců Děvín a Kočičí hrad.

 2. Aqualand Moravia: Vodní park u Pasohlávek s mnoha atrakcemi, skluzavkami a bazény pro celou rodinu.

 3. Archeopark Pavlov: Archeologické muzeum, které se zaměřuje na prehistorické osídlení Pavlovských vrchů, včetně nálezů z doby ledové.

 4. Vinařství U Kapličky: Navštivte toto malebné vinařství, kde si můžete vychutnat ochutnávku místních vín a naučit se více o vinařské tradici regionu.

 5. Novomlýnské nádrže: Tři vodní nádrže poblíž Hustopečí, které jsou ideální pro rybaření, plavání, vodní sporty a pikniky.

 6. Zámek Lednice: Nádherný zámek s rozsáhlým parkem v anglickém stylu, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

 7. Zámek Mikulov: Historický zámek v centru Mikulova, který nabízí prohlídky a nádherný výhled na město a okolní krajinu.

 8. Přírodní rezervace Dívčí hrady: Chráněná přírodní oblast s unikátními skalními útvary a možností pěší turistiky a lezení.

 9. Dolní Věstonice: Archeologická lokalita s nálezy z doby ledové, včetně slavné Věstonické venuše, nejstarší keramické sošky na světě.

 10. Kostel svatého Jakuba Staršího ve Velkých Bílovicích: Barokní kostel s významnými freskami a oltářem, situovaný ve vinařské oblasti Velkých Bílovic.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre