Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

12
Počet lůžek
2
Celkem pokojů
134
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

V obci Jindřichovice v Jeseníkách se nachází Chata Naďa, rekreační objekt, který se nachází v malebné oblasti ve východní části České republiky. Tato oblast se proslavila svou přírodní krásou a nabízí mnoho možností pro turistiku a rekreaci.

Chata Naďa se nachází v klidném prostředí s výhledem na okolní hory a lesy. Je to oblíbené místo pro milovníky přírody, kteří sem přicházejí za odpočinkem, turistikou, cyklistikou, lyžováním a dalšími outdoorovými aktivitami.

V létě nabízí oblast Jindřichovic v Jeseníkách mnoho možností pro turistiku a pěší výlety. V okolí je mnoho sítí turistických stezek, které vás provedou malebnými lesy, horskými loukami a skalními útvary. Oblast je také bohatá na přírodní památky, jako jsou vodopády, skalní útvary či rašeliniště. Můžete si také užít relaxaci a osvěžení v jednom z přírodních koupališť nebo jiných vodních nádrží v okolí.

V zimě je oblast Jindřichovic v Jeseníkách ideálním místem pro zimní sporty. V okolí chaty i ve větší blízkosti najdete několik lyžařských areálů vhodných pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Běžkaři si mohou užít upravené běžecké tratě v malebném horském prostředí. Milovníci sněhu mají také možnost vyzkoušet si sáňkování nebo se radovat ve sněhu.

Chalupa se nachází na kraji obydlené osady Pusté Žibřidovice a je přístupná po státní silnici jak v letním, tak v zimním období. Je situována v nadmořské výšce 650 metrů, což zaručuje přítomnost sněhu během zimního období. Chalupa je oplocená a obklopena lesy ze všech stran. Má zahradní krb s udírnou, místo pro posezení u ohniště, krytou pergolu s posezením a šipkami. Horský potok protéká zahradou. Díky své poloze a vybavení je ideální pro skupiny i rodiny s dětmi, zejména pro nadšence pěší turistiky, cykloturistiky, houbaření a v zimě pro milovníky různých druhů lyžování. U chalupy se nachází uzavřené parkoviště s kapacitou 5 aut a kůlna, kde lze uložit kola, lyže a další vybavení.

Chata Naďa poskytuje ubytování a zázemí pro turisty. Nabízí pokoje či apartmány, ve kterých si můžete odpočinout a nabrat nové síly. Chata také poskytuje výchozí bod pro vaše výlety a aktivity v okolí.

V obci Jindřichovice samotné můžete najít několik restaurací, obchodů a dalších služeb, které vám umožní stravování a zajištění potřebných věcí.

Bez ohledu na to, zda jste milovníkem letních nebo zimních aktivit, najdete zde mnoho možností pro aktivní trávení času a prozkoumávání krás této oblasti.

Popis ubytování

Chalupa k pronájmu nabízí ubytování pro 12 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V prvním patře chalupy se nacházejí 2 ložnice, každá s kapacitou 6 lůžek. Na chodbě se také nacházejí 2 relaxační křesla. V přízemí v obývacím pokoji je možné pohodlně ubytovat dalších 3 osob, a jsou také k dispozici 2 přistýlky.

Sociální zařízení:
V přízemí se nachází koupelna vybavená velkou rohovou vanou, umyvadlem a WC. Teplá voda je nepřetržitě k dispozici jak v koupelně, tak v kuchyni.

Vytápění:
Chalupa je vybavena možností vytápění pomocí tuhých paliv, jako je připravené dřevo a také elektrickým vytápěním.

Stravování:
Stravování je vlastní, ale v okolí je možnost využít restaurace pro stolování.

Vybavení chalupy

Chalupa je plně vybavená a poskytuje veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt. V kuchyni se nacházejí kachlová kamna na tuhá paliva, elektrický sporák s keramickou deskou a programovatelnou troubou, lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač, varná konvice a veškeré nádobí potřebné pro vaření a stravování. Přímo vedle kuchyně je jídelna, a přes chodbu se dostanete do obývacího pokoje s krbem, třemi sedačkami, dvěma stoly a krásným výhledem do zahrady. V přízemí se také nachází krytá osvětlená venkovní terasa, která poskytuje možnost grilování i v případě deště.

Na zahradě se nachází bazén o průměru 3,5 metru, ohniště s posezením, zahradní krb, gril a udírna. K dispozici je také kryté posezení, které vám umožní trávit čas venku i v případě nepříznivého počasí. Na zahradě je také zahradní nábytek, který vám poskytne pohodlné posezení. Kromě toho se na pozemku nachází horský potok, který je domovem pro rybičky.

Celkově je chalupa dobře vybavená jak vnitřním vybavením, tak i venkovními prostorami, které nabízejí různé možnosti pro grilování, relaxaci a trávení času v přírodě.

Kompletní ceník

kapacita 12 osob - 2 ložnice
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za osobu
Zimní sezona: 220 Kč
Letní sezona: 220 Kč
Mimo sezonu: 220 Kč
Cena za víkend za celou chalupu
Zimní sezona: 3520 Kč
Letní sezona: 3520 Kč
Mimo sezonu: 3520 Kč
Vánoce 2023 - máme ještě volno
15000 Kč
od 22. 12 - 26. 12.
Silvestr 2023 - máme ještě volno
30000 Kč
od 27. 12. - 2. 1. 2023
Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře
1760 Kč
cena za chalupu a noc do 8mi osob včetně. Každá další 220,- Kč/osoba/noc
Velikonoce 2024 - máme ještě volno
1760 Kč
cena za chalupu a noc do 8mi osob včetně. Každá další 220,- Kč/osoba/noc

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Vratná kauce 3000,- Kč, v zimní sezoně v případě využití dřeva 250,- Kč/započatý den. Z kauce se odečítá spotřeba elektřiny. Minimální cena objektu za noc je 1760,- Kč/noc, což vychází v 8mi osobách na 220,- Kč/osoba/noc. Každá další pak 220,- Kč/noc. Cena za víkend je stanovena pro 1 - 8 osob včetně, na 3520,- Kč. Každá další osoba pak 220,- Kč/noc. Zápůjčka povlečení (pokud nemáte vlastní) á 60,-Kč/kus/pobyt

Tipy na výlet
 1. Procházka k vodopádům: Navštivte nedaleké vodopády a vychutnejte si krásu přírody a zvuk kaskád padající vody.

 2. Turistika na vrchol: Vydáte se na túru na nejvyšší vrchol v okolí a užijte si úchvatné výhledy z vrcholku.

 3. Cyklistický výlet: Půjčte si kola a projděte se po cyklostezkách v okolí, které vám otevřou nové výhledy a krásy přírody.

 4. Návštěva historického města: Vydejte se do nedalekého historického města, prozkoumejte jeho památky, muzea a procházejte se po malebných uličkách.

 5. Vodní aktivity: Pokud rádi trávíte čas u vody, můžete se vydat na rybník nebo jezero v okolí a vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je například rybaření, plavání nebo paddleboarding.

 6. Přírodní rezervace: Navštivte blízkou přírodní rezervaci a objevujte rozmanitou flóru a faunu tohoto unikátního místa.

 7. Prohlídka zámku: Nedaleko se nachází zámek, který stojí za návštěvu. Prozkoumejte jeho nádherné zahrady a historické interiéry.

 8. Adrenalinový park: Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, v okolí najdete adrenalinový park s různými atrakcemi, jako jsou lanové parky, taneční skoky a další.

 9. Relaxace v lázních: Využijte možnosti relaxace a odpočinku ve wellness centru nebo lázních v okolí, kde si dopřejete masáže, saunování a další procedury.

 10. Přírodní rezervace: Prozkoumejte nedalekou přírodní rezervaci a vydejte se na procházku po naučné stezce, kde se dozvíte zajímavosti o místní přírodě a ekosystému.

Letní i zimní možnosti

Skiareály

 1. Skiareál Pusté Žibřidovice: Tento ski areál se nachází přímo v Pustých Žibřidovicích. Nabízí sjezdovky různých obtížností, lyžařskou školu a půjčovnu vybavení.

 2. Skiareál Ostružná: Nachází se v obci Ostružná, která je vzdálena přibližně 15 km od Pustých Žibřidovic. Skiareál nabízí sjezdovky pro různé úrovně lyžování, snowpark a večerní lyžování.

 3. Skiareál Dolní Morava: Tento větší ski areál se nachází v Dolní Moravě, což je asi 25 km od Pustých Žibřidovic. Má rozsáhlé sjezdovky, snowpark, večerní lyžování a také moderní lanovku.

 4. Skiareál Malá Morávka - Karlov: Nachází se v obci Malá Morávka, která je vzdálena přibližně 30 km od Pustých Žibřidovic. Skiareál nabízí různé sjezdovky, snowpark, skibobovou dráhu a snowtubing.

 5. Skiareál Ramzová: Tento ski areál leží v obci Ramzová, která je vzdálena asi 35 km od Pustých Žibřidovic. Nabízí sjezdovky pro různé úrovně lyžování, snowpark a také možnost freeridu.

 6. Skiareál Kopřivná: Nachází se v obci Kopřivná, která je vzdálena přibližně 40 km od Pustých Žibřidovic. Skiareál nabízí sjezdovky, snowpark, běžecké tratě a také lanovku.

Letní sezóna

 1. Koupaliště Pusté Žibřidovice: Místní koupaliště nabízí osvěžení a relaxaci během letních měsíců. Můžete si užívat koupání ve venkovním bazénu, opalovat se na lehátkách a využívat dalšího vybavení, jako jsou skluzavky a dětské hřiště.

 2. Biotop Úsov: Nedaleko Pustých Žibřidovic se nachází biotop Úsov, což je přírodní koupaliště obklopené krásnou přírodou. Zde si můžete užít koupání ve vyčištěném přírodním jezeře a relaxovat na pláži.

 3. Aquapark Jeseník: V Jeseníku, který je vzdálený asi 15 km od Pustých Žibřidovic, se nachází Aquapark Jeseník. Tento moderní aquapark nabízí bazény, tobogány, relaxační zóny, sauny a další atrakce pro celou rodinu.

 4. Přehrada Slezská Harta: Tato přehrada se nachází nedaleko obce Lipová-lázně, která je vzdálená přibližně 25 km od Pustých Žibřidovic. Přehrada nabízí možnosti koupání, vodních sportů (např. windsurfing, kajak, paddleboarding) a také krásné pláže pro opalování.

 5. Cykloturistika: Okolí Pustých Žibřidovic je vhodné pro cykloturistiku a nabízí různé cyklostezky a trasy pro všechny úrovně. Můžete si půjčit kola a vydat se na objevování krásné krajiny.

 6. Pěší turistika: Procházky a pěší turistika jsou oblíbené aktivity v této oblasti. Existuje mnoho turistických tras a stezek, které vás provedou malebnou přírodou a zajímavými místy.

 7. Golf: Pokud máte rádi golf, v okolí najdete několik golfových hřišť, kde si můžete zahrát. Golfová hřiště nabízejí krásné prostředí a výzvy pro golfisty všech úrovní.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre