Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Luxusní ubytování se saunou a bazénem se nachází v překrásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Český kras, v obci Kozolupy. Okolí ubytování je vhodné pro milovníky krásné přírody, turistiky, cyklistiky, golfu, poznávání a odpočinku od všedního života.
Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období.
Během pobytu můžete navštívit například hrad Karlštejn, aquapark Beroun, Mirešický rybník, koupaliště Beroun, lom Velká Amerika, historický Tetín, Křivoklát, hrad Krakovec, a protože hlavní město Praha je vzdálená přibližně 30km od ubytování, tak můžete jít s dětmi do Zoo.

Tipy na výlet

Zde je 10 míst, které byste mohl zvážit:

1. Hrad Karlštejn: Tento ikonický hrad je jednou z nejnavštěvovanějších památek v České republice a nachází se pouhých 20 km od K Vechtru.

2. Hrad Křivoklát: Další historický hrad, který stojí za návštěvu, se nachází asi 30 km severozápadně od K Vechtru.

3. Český kras: Tento region je známý svými vápencovými jeskyněmi a propastmi, jako je Macocha, a je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

4. Beroun: Toto malebné město leží jen několik kilometrů od K Vechtru a nabízí historické památky, jako je Pověstný Medvěd a Husovo náměstí.

5. Naučná stezka Karlštejn - Svatojánský proud: Tato turistická trasa vás zavede kolem některých z nejkrásnějších míst v regionu, jako jsou hrad Karlštejn, jeskyně Koněprusy a údolí Svatojánský proud.

6. Zámek Koněprusy: Tento zámek z 18. století se nachází v obci Koněprusy a je obklopen krásnou zahradou.

7. Muzeum Karla Zemana: Toto muzeum v obci Srbsko je věnováno slavnému českému filmaři a kouzelníkovi filmových triků Karlu Zemanovi.

8. Svatý Jan pod Skalou: Tato malebná vesnice se nachází v údolí řeky Berounky a je známá svým klášterem a skalní kaplí.

9. Bývalý lom Velká Amerika: Tento opuštěný lom se nachází nedaleko obce Mořina a je oblíbeným místem pro koupání a pikniky.

10. Zoo Tábor: Tato malá zoo se nachází v obci Tábor, asi 30 km od K Vechtru, a je domovem mnoha druhů zvířat, včetně velkých koček, medvědů a ptáků.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre