Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 2000 Kč
Pokoj/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

24
Počet lůžek
6
Celkem apartmánů
1248
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Ubytování na Kamenné stráni je nádherné místo, kde se kouzlo historie snoubí s moderními prvky a odkud se otevírá panoramatický výhled na malebné údolí, které korunuje majestátní Lysá Hora, nejvyšší vrchol Beskyd. Tento zcela nově a útulně zrekonstruovaný chalupářský ráj se nachází na úpatí romantického Ondřejníku a je připraven stát se vaším útočištěm na cestě za dobrodružstvím i klidem v srdci přírody.

Toto místo je ideální destinací pro všechny roční období, ať už hledáte letní únik od všedního dne nebo zimní dovolenou plnou sportovních aktivit. V létě vás okolí zve k pěším a cyklistickým výletům na blízké vrcholy, k prozkoumání řady zajímavých míst nebo k odpočinku na zahradě s knihou a šálkem kávy. V zimě se můžete těšit na sjezdovky a běžecké trasy, které jsou jen kousek od chalupy.

Kamenná stráň je nejen o přírodě. Je to také o místu, které je plné pohodlí a útulnosti. Chalupa je plně vybavena a s láskou zařízena, aby vám poskytla pocit domova a umožnila vám naplno si užívat každý moment vašeho pobytu.

Najdete zde 5 samostatných apartmánů a COOLnu. Každý apartmán, i COOLna má manželskou postel pro 2osoby a možnost využití rozkládací pohovky pro další 2 osoby, vybavenou kuchyň, jídelní stůl, posezení, plochou TV. Ve větších apartmánech je pro chvíle pohody krb. Chalupu si můžete pronajmout celou, nebo jen jednotlivé apartmány. 

U chalupy je velká zahrada, kterou ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci, ti jsou u nás po předchozí domluvě vítáni. Kamenná stráň poskytuje ubytování až pro 24 osob v 5ti apartmánech a COOLně.

Popis ubytování

Najdete zde 5 samostatných apartmánů a COOLnu. Každý apartmán, i COOLna má manželskou postel pro 2osoby a možnost využití rozkládací pohovky pro další 2 osoby, vybavenou kuchyň, jídelní stůl, posezení, plochou TV. Ve větších apartmánech je pro chvíle pohody krb. Chalupu si můžete pronajmout celou, nebo jen jednotlivé apartmány. 

U chalupy je velká zahrada, kterou ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci, ti jsou u nás po předchozí domluvě vítáni. Kamenná stráň poskytuje ubytování až pro 24 osob v 5ti apartmánech a COOLně.

Ve společných prostorech v suterénu Kamenné stráně se nachází infra sauna s útulným posezením a vinotékou. V garáži je připravený pingpongový stůl. Pro děti je v chalupě herna vybavená mimo her, hraček, žíněnek atd., také plochou TV, a válendami.

Na zahradě najdete ohniště s grilem, plynový gril, posezení, bazén, lehátka, koupací sud s vířivou lázní, a taky zázemí pro děti - pískoviště, houpačku, skluzavku, trampolínu. Toto vše je možné v jarních, letních i podzimních dnech si u nás užít. Je zde taky jezírko s lekníny a rybkami. Na svahu za domem si v zimě užijete sáňkování, bobování, klouzání. Za chalupou v lese nasbíráte houby, maliny, jahody i ostružiny.

Parkování je zdarma, přímo u penzionu.

Ať už s sebou vezmete kola, lyže, koloběžky, brusle, běžky, všechno toto sportovní náčiní využijete nejen v okolí chalupy, ale taky si ho u nás bezpečně uschováte.  

WIFI zdarma.

Kompletní ceník
Menší apartmány č.2 a č.4. od 2 000,- Kč / noc / 2 osoby, každá další osoba + 500,-Kč/noc


Větší apartmány č.0, č.1 a č.3. a COOLna

3 000,-Kč / noc / 1 - 4 osoby 
 • Vánoce 22.-27.12.2023 v menších apartmánech 3.000,-Kč / noc, ve větších apartmánech a v COOLně 4.000,-Kč / noc
 • Silvestr 2023, 27.12.-1.1. -  minimálně 5 nocí
 • Dítě do dovršení 3 let – zdarma
 • Pejsci jsou zpoplatněni 150,-Kč/noc
 • Dřevo je zpoplatněno 170,-Kč/balení cca 10kg
 • Ceny jsou uvedeny včetně poplatků a WiFi 
 • V textu jsou všechny ceny uvedené včetně DPH
 • Více viz. platební podmínky
Ubytovací podmínky
 1. Hosté jsou povinni užívat prostory vyhrazené jím k ubytování řádně, a v těchto prostorách nesmí ubytovaní bez souhlasu uživatele provádět žádné změny.
 2. Ubytovaným není dovoleno užívat tabákových výrobků vč. vodních dýmek uvnitř objektů a omamných látek (vyjma alkoholu) v celém areálu chat, a to pod pokutou 500,- Kč za každé takovéto zjištěné porušení a náhradu případné škody.
 3. Hosté zanechají při odchodu chalupu v uklizeném a řádném stavu.
 4. V průběhu pobytu není hostům dovoleno ubytovat pozvané návštěvy ani jiné osoby.
 5. Hosté při odchodu z objektu vždy uzavřou okna, vodovodní kohoutky, vypnou elektrické přístroje a objekt uzamknou.
 6. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti do deseti let v pokoji a ostatních prostorách ubytovatele bez dozoru dospělých.
 7. Hosté jsou odpovědní za všechny škody, které způsobí ubytovateli, a jejich povinností je tyto škody uhradit a jejich výši si nechat potvrdit.
 8. Hosté jsou v průběhu pobytu povinní v objektu a společných prostorách areálu udržovat pořádek a čistotu, zachovávat noční klid a dbát na dobré „sousedské vztahy“.
 9. Hosté můžou v areálu rozdělávat oheň pouze na místech k tomu určených – vyznačené ohniště, či krb. Po odchodu od ohniště nebo krbu hosté řádně uhasí oheň a zabezpečí, aby nevzniklo nebezpečí požáru.
 10. V době ubytování hostů nesmí ubytovatel objekt používat sám, může se však přesvědčit, zda je v objektu vše v pořádku a dle pravidel, a ověřit počet ubytovaných osob.
 11. Ubytovatel může před uplynutím dohodnuté doby pobyt hostům ukončit, jestliže host (hosté) v zařízení ubytovatele i přes výstrahu hrubě porušuje(í) dobré mravy, noční klid, nebo jinak hrubě porušuje ustanovení ubytovacích podmínek.
 12. Případné stížnosti a návrhy na zlepšení přijímá ubytovatel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci po dohodě, za poplatek 150,-kč/noc. Maximální počet pejsků/kočiček je 1, pozemek není oplocen, proto prosím zvažte, zda je váš mazlíček dobře vychovaný a zvyklý na sousedy. Vítáni jsou i další domácí mazlíčci jako králíčci, kočičky, želvy apod. Není dovoleno ponechávat mazlíčky na roubence samotné.

Pobyt s mazlíčkem, ať již v interiéru chaty, nebo na její zahradě či příslušenstvích, vždy podléhá schválení majitele PŘEDEM, bez prokazatelného předchozího souhlasu majitele (mail, písemně ap.) nemůže jakékoli zvíře na pobyt nastoupit, a to bez ohledu, zda se jedná o zvíře v interiéru chaty, nebo „venkovní“.

Víme, že vaši čtyřnozí miláčci jsou mnohdy součástí vaší rodiny, a že je tedy nechcete – či nemůžete – nechat doma. K nám však mohou přijet pouze zvířátka slušně vychovaná, která neutíkají majiteli či z objektu, mají platný očkovací průkaz a příslušná očkování a neruší svým hlasitým projevem okolí. Do interiéru pak zvířátka, která jsou zvyklá i doma pobývat v obytných prostorách. Exkrementy po zvířatech i ve venkovních prostorách chaty je nutné ihned uklidit, pro vnitřní prostory je nutné psa pravidelně venčit či mít jej „naučené na vlastní zachůdek“ – nezapomeňte si jej proto přivézt s sebou! Máte-li nějakého speciálního zvířecího mazlíčka a chcete jej přivézt sebou, zeptejte se nás – bude-li to možné, vyhovíme Vám.

Platební a storno podmínky

1. Platební podmínky:

Cena za pobyt je splatná převodem a to 30 dní před nástupem pobytu. Požadujeme také zálohu, po připsání této zálohy je vaše rezervace automaticky potvrzena. V případě zrušení vaší rezervace je záloha nevratná. Platební podmínky naleznete s potvrzením vaší rezervace v e-mailu.

2. Storno podmínky:

V případě zrušení rezervace host zaplatí 100% ceny 1.noci pobytu. Prosíme Vás o Vaši loajalitu a termín neblokujte, pokud to není bezpodmínečně nutné. V případě zrušení pobytu méně než 7 dní před vaším příjezdem Vám bude účtováno 100% pobytu.            

Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, katastrofa, jiné nenadálé události), pro které není možné řádný průběh pobytu zajistit. V tomto případě může pronajímatel nabídnout ubytování v jiném svém objektu. Pokud zákazník tuto nabídku odmítne, bude mu vrácena již uhrazená cena pobytu. Zákazník nemá právo požadovat žádné další náhrady.
Pronajímatel nezodpovídá za provoz sportovních, kulturních a rekreačních zařízení, restaurací a obchodů v okolí, avizovaných na jeho stránkách.

Stravování

Všechny chaloupky i apartmány jsou vybaveny kuchyní. 

Možnost opékaní špekáčků a grilování je u každého objektu.

Možnost dovážky jídla z blízkých restaurací.

Snídaně je možné po dohodě také objednat.

Kávovar je v každém objektu.

Doporučené restaurace: Restaurace Park (Frýdlant nad Ostravicí), Pod Lipami (Metylovice), Na hřišti (Metylovice), Imrvere (Frýdlant nad O.), Maralák (Kunčice pod Ondřejníkem), Freud (Ostravice), Sluníčko (Ostravice), Sepetná (Ostravice), YURA (Čeladná), Na rozcestí (Čeladná)

Kavárny: Bio Café (Frýdlant nad O.), K. FÉ livre (Frýdlant nad O.), Café de Maré (Frýdlant nad O.), Kavárna Libuška (Frýdlant nad O.), PePe  bakery coffe (Ostravice), Vegáč (Ostravice), Klub Freud (Ostravice), Kovárna (Čeladná), Amici esptesso bar (Čeladná), Zelenkava (Čeladná)

Tipy na výlet
 1. Lysá Hora: Výstup na nejvyšší vrchol Beskyd. Můžete se vydat pěšky nebo využít lanovky.

 2. Ondřejník: Nádherný výhled na okolní krajinu z vrcholu tohoto romantického kopce.

 3. Muzeum Frýdlant nad Ostravicí: Poznejte historii a kulturu regionu v tomto místním muzeu.

 4. Pivovar Metylovice: Navštivte místní pivovar a ochutnejte autentické české pivo.

 5. Cyklotrasy: Využijte množství cyklostezek v okolí pro objevování krásné krajiny.

 6. Golf Club Šilheřovice: Zahrajte si golf na tomto překrásném hřišti.

 7. Frýdecký zámek: Navštivte tento historický zámek a prohlédněte si jeho sbírky.

 8. Beskydská vodní nádrž Šance: Ideální místo pro piknik nebo procházku.

 9. Beskydské Informační Centrum Frýdlant nad Ostravicí: Zjistěte více informací o regionu a jeho atrakcích.

 10. Přírodní rezervace Mionší: Prozkoumejte tuto krásnou přírodní rezervaci, kde můžete sledovat divokou zvěř.

 11. Koupaliště Metylovice: Užijte si letní dny na místním koupališti.

 12. Ski areál Opálená: V zimě se můžete těšit na sjezdovky a běžecké trasy.

 13. Restaurace Na Statku: Vychutnejte si místní gastronomii v této útulné restauraci.

 14. Kostel sv. Prokopa: Navštivte tento historický kostel v centru Metylovic.

 15. Pěší túry po Beskydech: Metylovice je ideálním výchozím bodem pro pěší túry po okolních Beskydech.

Pokoje

Kamenná stráň COOLna

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
COOLna je samostatný objekt – chata na zahradě, 20m  vedle Kamenné stráně. Je to jedna, ...
3000 Kč / noc

Apartmán 0

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
Apartmán v přízemí, se vstupní chodbou, kuchyní s obývákem, ložnice, koupelna se sprchovým ...
3000 Kč / noc

Apartmán 1

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
Apartmán se vstupní chodbou, kuchyní s obývákem, z obýváku je vstup na prostornou terasu, ...
3000 Kč / noc

Apartmán 2

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
Apartmán se vstupní chodbou, kuchyň s obývákem a ložnicí v jednom pokoji, a koupelna se ...
2000 Kč / noc

Apartmán 3

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
Velký apartmán se vstupní chodbou, kuchyní s obývákem, prostornou terasou, ložnicí, koupelnou s ...
3000 Kč / noc

Apartmán 4

Maximální počet hostů: počet osob: 4 osob
Apartmán s kuchyní s obývákem a ložnicí v jednom pokoji a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem.​
2000 Kč / noc
Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre