Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Kubasova chalupa se nachází v krásném a klidném prostředí podhůří Orlických hor. Chalupa je původně rodový statek s vnitřním dvorem, jehož historie sahá do roku 1745.
Ubytování je vhodné pro retreaty, workshopy, kurzy, semináře a různé školení. U nás můžete uspořádat 5-ti a vícedenní programy větších skupin 30 – 50 osob.
Vytvořili jsme tak pro Vás příjemné a komfortní prostředí, jehož účelem je podpořit Vás a zpříjemnit Vám práci.

Tipy na výlet

Sudislav nad Orlicí je malebná vesnice v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji.

Zde je seznam 10 zajímavých míst v okolí:

1. Zámek Litomyšl: Tento renesanční zámek je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí unikátní architekturu a bohatou historii.

2. Hrad Potštejn: Středověký hrad, který se nachází nedaleko obce Potštejn, je obklopen malebnou přírodou a nabízí krásný výhled na okolí.

3. Toulovcovy Maštale: Tato přírodní rezervace se nachází v okrese Chrudim a nabízí pozoruhodné skalní útvary, jeskyně a hluboké údolí.

4. Pastvinská přehrada: Tato vodní nádrž je ideálním místem pro vodní sporty, rybaření a relaxaci.

5. Lanšperk: Tento hrad, který byl postaven ve 13. století, je jedním z nejstarších hradů v České republice a nachází se nedaleko obce Lanškroun.

6. Hrad Častolovice: Malebný hrad se nachází v obci Častolovice a je obklopen krásnou zahradou a parkem.

7. Rozhledna Vysoký kámen: Tato rozhledna nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu a je ideálním místem pro pěší turistiku.

8. Přírodní rezervace Zemská brána: Tato malebná údolí nabízí krásné výhledy na řeku Tichá Orlice a je ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku.

9. Klášter Žďár nad Sázavou: Tento klášter je jednou z nejvýznamnějších památek českého baroka a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

10. Muzeum výtvarného umění ve Žďáru nad Sázavou: Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku umění od středověku po současnost, včetně děl českých i zahraničních umělců.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování