Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

M Penzion se nachází v blízkosti centra Moravských Budějovic, které jsou na jihozápadě Moravy. Ubytováni budete v krásně zrekonstruované historické budově. V okolí užijete výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti. Navštívit můžete Rotundu sv. Michala, Západomoravské muzeum s expozice řemesel, Kostel sv. Jiljí s farou, koupaliště, Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Rozhlednu Rumburak, Vodní park – Camp Bítov a mnohé další.

Tipy na výlet

1. Zámek Jaroměřice nad Rokytnou: Barokní zámek s krásným parkem a bohatou historií, který slouží jako kulturní a společenské centrum.

2. Zámek Náměšť nad Oslavou: Půvabný zámek obklopený rozlehlým anglickým parkem, kde se pořádají různé kulturní akce a výstavy.

3. Pernštejn: Hrad ze 13. století, který je jedním z nejlépe zachovalých hradů v Čechách, s impozantním výhledem na okolní krajinu.

4. Třebíč: Historické město s nádhernou židovskou čtvrtí, bazilikou svatého Prokopa a dalšími památkami, které jsou zapsány na seznamu UNESCO.

5. Dalešický pivovar: Tradiční pivovar, kde můžete ochutnat místní pivo a zároveň se seznámit s historií pivovarnictví v regionu.

6. Moravský Krumlov: Malebné město s renesančním zámkem, který je známý svou sbírkou Alfonse Muchy a dalších uměleckých děl.

7. Znojmo: Historické město s řadou památek jako je Rotunda svatého Kříže, Znojemský hrad nebo podzemní chodby, které vede pod městem.

8. Přírodní rezervace Mohelenská hadcová step: Chráněná přírodní oblast s unikátní květenou a faunou, ideální pro pěší turistiku a poznávání přírody.

9. Rokštejn: Ruiny hradu Rokštejn, který je jedním z nejstarších a nejzajímavějších hradů na Moravě, s nádherným výhledem na okolní krajinu.

10. Jevišovické podzemí: Síť podzemních chodeb a prostor, které byly vytesány ve skále, sloužily jako úkryt a skladovací prostory v minulosti.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre