Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Vítejte v ubytování Opilé sklepy, které se nachází v malebné vinařské obci Velké Pavlovice, srdci jižní Moravy. Toto jedinečné místo nabízí nejen komfortní a stylové ubytování, ale také nezapomenutelný zážitek spojený s ochutnávkou místních vín a tradiční moravské pohostinnosti. Opilé sklepy jsou situovány v klidné části obce, kde budete obklopeni vinicemi a nádhernou přírodou, ideální pro romantické procházky či cyklovýlety po vinařských stezkách. V našem areálu najdete útulné pokoje, vinotéku s nabídkou špičkových vín z regionu a prostornou zahradu s posezením a grilem, kde si můžete vychutnat klidné letní večery. Při svém pobytu v ubytování Opilé sklepy nezapomeňte navštívit místní vinařství a ochutnat některá z nejlepších vín, která vám jižní Morava nabízí. Také můžete objevovat kulturní a historické památky v blízkém okolí, jako jsou zámek Lednice, zámek Valtice a zámek Mikulov, které jsou součástí UNESCO světového dědictví. Přijeďte a užijte si pohodovou dovolenou v ubytování Opilé sklepy ve Velkých Pavlovicích, kde se spojuje tradiční moravská pohostinnost s prvotřídním zážitkem z ochutnávky vín. Těšíme se na vaši návštěvu!

Každý apartmán má svůj vlastní vinný sklep !!! (přístup 24 hod. denně). Plně vybavená kuchyň.

Garáž pro jeden vůz ZDARMA přímo v apartmánu. Parkování 6 parkovacích míst přímo u objektu + 1 velké parkoviště nedaleko apartmánů.

Pronájem prostorů dle telefonické dohody.

Kapacita ubytování

K pronájmu jsou k dispozici 3 Opilé sklepy
Celková kapacita: 12 stálých lůžek (1 vinný sklep - 4 pevná lůžka)

 

• kapacita stálých lůžek v jednom vinném sklepě: 4

• moderně vybavená kuchyňka k dispozici

• sociální zařízení na pokojích

Ceník ubytování

Sezóna 1.dubna - 30.listopadu
3.500,-Kč / den / objekt
3.500,-Kč / den / objekt čt.-ne.
3.000,-Kč / den / objekt ne.-čt.

Mimo sezónu 3.000,- Kč / den / objekt

Ubytování čt.-ne. (3 dny ), sleva 33% na 1.den

Letní prázdniny 1.července - 31.srpna
Pouze týdenní pobyt sobota-sobota

* při týdenním pobytu 1 láhev vína/den ZDARMA i mimo prázdniny.

SILVESTR - ,inimálně 5 dnů
30.000,- Kč( za 5 dnů)
*láhev vína / den zdarma
*láhev sektu zdarma 31.12.

Závěrečný úklid:  400,- Kč
Domácí mazlíček : 100,- Kč/den

 **** SKLEP č.6 až 6 lůžek ****1.4-30.11

4.000,- objekt/ den čt.-ne.
3.500,- objekt/ den ne.-čt.

Ubytování čt.-ne. (3 noci), sleva 33% na 1.noc3.500,- / objekt mimo sezónu

Letní prázdniny 1.července - 31.srpna
Pouze týdenní pobyt sobota-sobota

* při týdenním pobytu 1 láhev vína/den ZDARMA i mimo prázdniny.

SILVESTR- minimálně 5 dnů - Cena na vyžádání

*láhev vína / den zdarma
*láhev sektu zdarma 31.12.

Závěrečný úklid:  400,- Kč
Domácí mazlíček : 100,- Kč/den

Vyhrazujeme si právo na určení počtu min. nocí beze slevy v době konání akcí v obci Velké Pavlovice a blízkém okolí. Včetně státních svátků apod.

Jsme plátci DPH.

Tipy na výlet

1. Vinařská naučná stezka: Projděte se po vinařské naučné stezce, která vás provede malebnou krajinou vinic a představí vám historii a současnost místního vinařství.

2. Kostel svatého Linharta: Navštivte tento historický kostel, který je významnou kulturní památkou ve Velkých Pavlovicích a jehož historie sahá až do 13. století.

3. Výlet na Vrchy: Vydejte se na příjemnou procházku či cyklovýlet na nedaleké vrchy, odkud se vám naskytne nádherný výhled na okolní vinice a krajinu.

4. Návštěva vinařství: Navštivte některé z místních vinařství a ochutnejte širokou nabídku místních vín, od tradičních odrůd až po moderní vína s mezinárodním renomé.

5. Zámek Velké Pavlovice: Prohlédněte si tento barokní zámek, který dnes slouží jako kulturní centrum a nabízí pravidelné koncerty, výstavy a kulturní akce.

6. Veselý kopec: Navštivte tuto rekreační oblast s dětským hřištěm, sportovními hřišti a posezením, kde si můžete odpočinout a vychutnat si piknik s rodinou či přáteli.

7. Modrá skála: Vydejte se na turistický výlet k Modré skále, která je nejvyšším bodem Velkých Pavlovic a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

8. Pravěké osídlení: Objevte archeologické nálezy z doby kamené, bronzové a železné, které svědčí o dlouhé historii osídlení v oblasti Velkých Pavlovic.

9. Koupaliště Velké Pavlovice: V parných letních dnech si můžete užít osvěžení v místním koupališti, které nabízí bazény pro dospělé i děti a další sportovní vyžití.

10. Kulturní akce a festivaly: Zapojte se do místních kulturních akcí a festivalů, jako je například Vinobraní, kde můžete ochutnat místní vína, jídla a vychutnat si tradiční moravskou pohostinnost.

Video

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování