Přidat ubytování Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný pension Krakonoš najdete v horském středisku Špindlerův Mlýn, v krásném místě Krkonoš nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, pouhé 2km od centra.
Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, možnost zapůjčení dětských postýlek a sedaček, ať už si chcete odpočinout nebo si užít sportovní dovolenou i pro podnikové a firemní akce. Ideální místo jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš, například k prameni Labe, na Sněžku a další.

Hosté si mohou vybrat z ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a některé mají balkón.

Je zde restaurace s barem, lovecký salónek s krbem, kuchyňka, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, terasa s pěkným výhledem na hory a přehradu, ohniště, pískoviště, houpačky a louka na opalování. V blízkém hotelu Clarion cca 250m je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, tělocvičnu a posilovnu.

Stravování

Pro hosty jsou v restauraci zajištěny snídaně a večeře. K dispozici je také
kuchyňský kout s vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.
Na obou patrech lze použít lednice.

Tipy na výlet
  1. Labská přehrada: Nádherná vodní nádrž, která nabízí úžasný výhled na okolní krajinu a je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek.

  2. Medvědín: Jeden z nejvyšších vrcholů Krkonoš, který nabízí krásný výhled na okolí a možnost turistiky či sjezdového lyžování.

  3. Vodopád Pancavský: Nejvyšší vodopád v České republice s výškou 148 metrů, který se nachází v malebném prostředí Krkonošského národního parku.

  4. Harrachovy kameny: Skalní útvar s mnoha rozmanitými skalními útvary, které jsou populární u turistů a horolezců.

  5. Mumlava: Malebná řeka s několika peřejemi a vodopády, která protéká přes Špindlerův Mlýn a je ideální pro rafting či kajaking.

  6. Svatý Petr: Oblast s mnoha lyžařskými a běžeckými tratěmi, která je oblíbená u sportovců a turistů.

  7. Labský důl: Údolí řeky Labe, které nabízí úžasné výhledy na okolní hory a je ideální pro pěší turistiku nebo cykloturistiku.

  8. Krkonošské muzeum: Muzeum věnované historii a přírodě Krkonoš, které se nachází v centru Špindlerova Mlýna.

  9. ZOO Dvůr Králové nad Labem: Zoologická zahrada, která se specializuje na chov afrických zvířat, a je jednou z nejlepších v Evropě.

  10. Adršpašskoteplické skály: Unikátní skalní město, které se nachází nedaleko Trutnova a nabízí nádherné výhledy a turistické stezky.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre